PDA

View Full Version : Проблем с 1 момиче,оплесках някой неща! :Д



Salt
02-02-2011, 09:25
Здравейте.Аз съм момче на 15 години от София.Имам проблем с 1 момиче.Проблема е такъв,че тя е хубаво и добро момиче,"зарибявахме" се,но това е.Обаче тя явно прекалено много е хлътнала,забележете ПО СКАЙП ми намекна,че ме обича,а ние дори не ходим.Почнала е да ми клика през 15 минути,аз само се набутвам,не е проблем ,но тя е станала доста досадна.Постоянно ми праща СМСи,а лигавнята и е стигнала до небето.Лошо е,че тя си мисли,че все още я харесвам,защото и го бях признал в 1 кафе.Обаче,вече не ми харесва,но брат и е в моя клас.И той ме разпитва само какво става та какво става..Вече не я харесвам.Не съм бил влюбен нещо,какво толкова чувствата ми се промениха,сега на сила ли да тръгна с нея?Естествено,че не..Но лошото е,че и тя и брат и си мислят,че ние вече едва ли не още малко ще тръгнем ала бала..Но тя по принцип е някакво добро момиче.1 приятелка,пък ми каза,че тя била споделила и с майка си за мене и някакви такива работи,едва ли не се чувства вече сякаш ходим.Не искам да я отрежа брутално,но просто чувствата ми ( ако 1 харесваше ,може да се определи като някакви чувства ) изчезнаха.Нямам и време,родителите ми се разделят,зле ми е.В момента уча здраво,просто нямам време пък ми стана и антипатична.Но се страхувам ,че ако я отрежа прекалено много ще се обиди и ще и стане гадно,защото нещо здраво е хлътнала,понеже брат и ми казва някакви работи..хубаво е момичето,не искам да и е зле ,но какво да правя сега..няма насила да тръгнем ...

OnlyGirl
02-02-2011, 09:31
Ем нз...Напиши й едно дъЪъъъълго съобщение по скайп как нещата са сложни и т.н. и накрая й кажи че... си оставате фр ... обаче не си оставате ама просто да не си мисли че я мразиш вече...или лично се виж с нея и й обясни кфото каза на нас...че родителите ти там кото беше,че учиш здраво и така...Нз,и следващия път внимавай преди да "тръгнеш" с някоя наистина да изпитваш чувства...успех : )

VaMpiRKaTaaa
02-02-2011, 09:36
Просто и обясни това,което на нас.
Но,на 4-очи. :)
Момичето ще те разбере,предполагам.

w0sh
02-02-2011, 09:37
Сега е моментът да направиш това, което всеки мъж мечтае:

Да и убиеш надеждите с един СМС

Salt
02-02-2011, 09:40
Просто и обясни това,което на нас.
Но,на 4-очи. :)
Момичето ще те разбере,предполагам.

Не мога на 4 очи.Не защото ме е срам или нещо подобно..Точно нея я е срам и тя сега ми пише по скайп,не защото да излезем,а защото иска да тръгнем,нали знаете на срещата примерно да я целуне чака нещо от сорта.И ако точно когато възлага най-големи надежди я отрежа ще стане гадно,по-добре по някоя прорама ,скайп или нещо такова?Точно ,защото е смотано,тя е страшно срамежлива и ако и го кажа на 4 очи няма да знае как да реагира,оф и аз не знам :Д

dimitar_ak
02-02-2011, 09:46
А как само след месец ще напишеш нова тема в стил "ех защо не тръгнах с нея".

VaMpiRKaTaaa
02-02-2011, 09:51
:D Винаги най-съм мразила такива блуткави историики,в които ''късат'' по skype или телефона...
Но в твоя случай,ще е най-добре ,чрез SMS,както Wosh каза.

Salt
02-02-2011, 10:05
А как само след месец ще напишеш нова тема в стил "ех защо не тръгнах с нея".

И защо така мислиш :-D

justonegirlwithonehope
02-02-2011, 10:12
А как само след месец ще напишеш нова тема в стил "ех защо не тръгнах с нея".

Защо мислиш, че ще съжелява.Моите уважения, но тя наистина прекалява.Разбирам, че може би се чувства силно привлечена от момчето, но според мен едно момиче никога не трябва да се вкопчва до толкова в едно момче и да му показва как едва ли не, той играе важна роля в нейния живот, защото мъжете сте гадни ( с малки изключения разбира се ).Та мисълта ми е - момичето само си е виновно, никой не обича да го задушават.Каквото си надробиш, това ще сърбаш.

Ssummerjam
02-02-2011, 14:28
Каквото и да й кажеш, както и да й го поднесеш - все ще й убиеш филма и ще й е гадно.

bratignat
02-02-2011, 14:37
От това, което си написал излзиа, че си голям пъзльо. Зарибявал си девойчето, дали с идеята да я забиеш, дали мислейки си, че нищо няма да стане, но без да ти пука. Изведнъж тя ти връзва - и ти се паникьосваш, а освен всичко искаш да се измъкнеш сух. Не става. На момичетата това може и да им е позволено (въпреки, че и за тях има последствия), но да си мъж означава да поемаш отговорност. Кажи ѝ го на живо. Подозирам, че търсиш съвет, как да не я нараниш,...за да не те нарани брат ѝ....

VaMpiRKaTaaa
02-02-2011, 14:41
за да не те нарани брат ѝ....
И аз така мисля..

dob4y
02-02-2011, 15:46
Игнориряй я :-| :-| може и да ти схване намека

Salt
02-02-2011, 16:06
Извинявай ама тя беше горе долу ок.Давам ти пример,днеска в 4 часа имах 39 и половина градуса температура,звънна ми събуди ме,казах и че съм болен,после пак ми звънна пак ме събуди,та да ме пита дали УТРЕ СУТРИНТА още ще съм болен,та да излезем някъде..то пък..

Salt
02-02-2011, 16:07
От това, което си написал излзиа, че си голям пъзльо. Зарибявал си девойчето, дали с идеята да я забиеш, дали мислейки си, че нищо няма да стане, но без да ти пука. Изведнъж тя ти връзва - и ти се паникьосваш, а освен всичко искаш да се измъкнеш сух. Не става. На момичетата това може и да им е позволено (въпреки, че и за тях има последствия), но да си мъж означава да поемаш отговорност. Кажи ѝ го на живо. Подозирам, че търсиш съвет, как да не я нараниш,...за да не те нарани брат ѝ....


Леле..много зле..Извинявай,но това което каза няма нищо общо.В началото беше готина,после стана страшно досадна.Брат и,нищо няма и не може да ми направи.

dob4y
02-02-2011, 16:14
ами да ти кажа честно е плашещо или поне мене би ме хванал страх...според мен кажи и да те остави намира (доколкото разбрах е като обсебена). блокирай я в скайп, и ако можеш и номера да си смениш :D