PDA

View Full Version : Объркана...



shugababe112
02-02-2011, 12:47
Бих желала да чуя мнението ви относно моя проблем...историята започва от лятото,когато съвсем случайно се запознах с едно момче,което много ми допадна,но аз съм на 16 той на 20 и не предполагах,че нещо може да се случи.Писахме си няколко месеца,започнахме и да излизаме и от 4-5 месеца сме неразделни.Той за първи път си има приятелка,много държи на мен,аз на него също.Но се започна и с проблемите,от няколко седмици много се караме.Както всичко си е супер и в следващия момент сме скарани...Онзи ден ми каза,че и без това втория семестър няма да сме в един град,а връзката ни напоследък е оцеляваща дали Аз няма да се чувствам по-добре ако се разделим.Той ме обичал прекалено много,за да ме мъчи с тези караници и с това че ще имаме връзка от разстояние...Незнам наистина как да постъпя,ужасно много се обичаме,но тези караници ми идват малко в повече и като се замисля,че след 2 седмици ще се виждаме рядко ако това продължава само по телефона.Той с неговите непрестанни филми,че ме задушавал и че сега като си тръгне ще съм свободна да правя каквото си искам ме побърква обяснявам му и той пак........

VaMpiRKaTaaa
02-02-2011, 13:12
Седнете и проведете един дълъг и сериозен разговор.
И решете какво ще правите,дали ще сте заедно или не.

ScarletBite
02-02-2011, 13:29
Според мен иска да се отърве от теб, но го е страх да те зареже директно.

shugababe112
02-02-2011, 13:49
Според мен иска да се отърве от теб, но го е страх да те зареже директно.

Определено не е това.Той изобщо не от хората,които увъртат.Ако иска нещо го заявява и може би заради тази негова прямота се караме толкова.Незнам...

SmilezZz
02-02-2011, 13:55
...че той ти е казал,че иска да се разделите..А причината,поради която иска е,че така ще бъде по-добре за тебе..

Или седнете и поговорете сериозно,или просто се разделете..

rtpghhfcz
02-02-2011, 14:07
Правете взаимни компромиси, за да ви се стабилизира връзката.