PDA

View Full Version : Случка от ЧНГ купона



Niko93
02-02-2011, 13:06
Празнуваме Нова година на вилата на момче от компанията на Боровец
Вилата доста голяма - четири етажа, долу всекидневна, кухня, кабинет на баща му и т.н.
Горе на трите етажа по 4 стаи с обща баня на всеки етаж. Общо сме да не казвам колко - бе трябваше да се спи по двама в стая, но накрая си станахме близки по 3 и по 4.

На първи следобяд се събуждаме и гаджето ми влиза да се къпе. Чука се на вратата и тя си мисли, че съм аз. Ама друго момиче, дето я моли ако може да се изкъпе с нея. Моята я пуска. След което след 3-4 минути пристига гаджетона това момиче, и онази най-безцеремонно го пуска в банята. Накрая за капак пристигнах и аз.

А гаджето ми по принцип е супер срамежлива и бая се беше притеснила. На мен донякъде ми беше забавно.


Та на вас случвали ли ви са се подобни сконфузни ситуации, особено когато алкохола още не се е оттекъл от кръвта ви.

anonymous708973
02-02-2011, 13:19
Баш на Нова Година с приятеля ми се бяхме усамотили в една стая и тъкмо сваляхме моите дънки и най-добрият му приятел влезе. Нищо не видя, естествено, обаче се скъса да ни ебава на висок глас следващия ден.

Niko93
02-02-2011, 13:26
PinkPan7her, явно не го е огряло :) за разлика от теб и е решил да избива по друг начин :grin:

Иначе имах и друга смешна случка преди месец и нещо. Бях отишъл на гости на сестра си в Ст.град. Бяхме на дискотека, и като се прибрахме беше към 4 сутринта.
Съквартирантката и спи на съседното легло със приятеля си. На сутринта гледам се размърдват и си шушукат и гледат към моето легло. Аз се правя че спя :). Оказа се, че като се прибрали се къпали и оттам направо в леглото и правили секс. И така си заспали. И трябваше да станат голи да отидат да се обличат хаха. Хубава гледка беше съкварирантката на сестра ми, трябва да намина, когато гаджето и го няма :)

Stela94
02-02-2011, 13:50
Нас пък ни завариха как го правим в кухнята :oops:

mecho8888
02-02-2011, 18:22
да, но като по-малък

1) На купон нагънах една и един се правеше че спи. Будих го и не реагира. Помислих си че е мнооого пиян и нищо няма да види. На другия ден беше разказвал с украса

2) На един купон си бях резервирал стая с гаджето и тя пияна много секс и идваше след което винаги повръщаше но това са подробности. Та бях свалил панталонките и и го сложих няколко пъти без презерватив с изместени прашки. Тръгнах за презерватив и гледам най-добрия ми приятел се затекъл към стаята.

Бате гаджето ми е там и е гола - никаква реакция

Бате чуваш ли ме гаджето е там - никаква реакция
:D

хванах го да не влезе и му казах че не може

започна да пита защо (явно искаше да топне чушката че имаше някаква криза на момичета на купона)

е кво от тва

Както и да е не го пуснах, въпреки че колко беше пияна тая щеше да я изклати като нищо. Сега ако се замисля ако съм със сегашното мислене щях да го пусна да и пръснеме дупките да не може да ходи 1 седмица 8)

DarkTemplar
02-02-2011, 18:24
Авторе само не разбрах като се наместихте 4мата в банята стана ли нещо или просто всеки се засрами и всяко момче видя голо момата на другия? :-o

anonymous708973
02-02-2011, 18:28
Сега ако се замисля ако съм със сегашното мислене щях да го пусна да и пръснеме дупките да не може да ходи 1 седмица 8)

Явно при теб акълът намалява с възрастта вместо да е обратното. :?

Azariel
02-02-2011, 18:43
На нова година се събудих около три, честно казано и трите не ги познавах. :D :D

DREAM95
02-03-2011, 08:02
Авторе само не разбрах като се наместихте 4мата в банята стана ли нещо или просто всеки се засрами и всяко момче видя голо момата на другия? :-o
И аз тва се питам?

Kokoskata
02-05-2011, 08:42
Аз нямам срам от нищо. Много често сме се къпали заедно с наши приятели, но само къпане след тежък ден на плажа примерно. Не можах да разбера, какво си се притеснил толкова. А за хващането в крачка, много пъти са нахълтвали докато сме се усамотили, но да ви кажа до сега те са били по-засрамени от нас.