PDA

View Full Version : Иска тройка



inquisitor93
02-02-2011, 13:18
От горе долу една година ходя сериозно с едно момче,и всичко е ок,да ама наскоро ми каза че иска тройка,аз съм против но той каза ако искам да спя първо с приятеля му и след това ако сме си напаснели да направим тройка,аз съм твърдо против,но каза ако го обичам наистина трябвало да се съглася.Кажете ми как да постъпя в тази ситуация.

dimitar_ak
02-02-2011, 13:19
Откажи му. Ако си тръгне значи не трябва да съжаляваш за един боклук.

Niko93
02-02-2011, 13:32
Още на първото изречение е трябвало да го зарежеш.

Това между другото е типично поведение за :

А/ Мъже,които вече са решили, че ще се разделят с настоящото си гадже, а (още по-вероятно) - вече са си хванали ново и крият
Б/ Гаджето ти е гей, но ти си била просто толкова заслепена, че не си обърнала внимание на това.

SmilezZz
02-02-2011, 14:39
Щом не искаш - не си длъжна да го правиш,само защото иска да правите тройка..Откажи му - пък ако си тръгне,наистина не страдай по такъв като него..

Lancelot
02-02-2011, 15:12
Ако си го обичала си щяла да спиш с приятеля му?!? ХААХАХАХ!
Ако той те обича няма да иска това от теб, смятай...

gandalfepi4
02-02-2011, 15:16
Кажете ми как да постъпя в тази ситуация.

http://i223.photobucket.com/albums/dd54/Kylepotvin95/kick.gif

Thrashington
02-02-2011, 15:30
От горе долу една година ходя сериозно с едно момче,и всичко е ок,да ама наскоро ми каза че иска тройка,аз съм против но той каза ако искам да спя първо с приятеля му и след това ако сме си напаснели да направим тройка,аз съм твърдо против,но каза ако го обичам наистина трябвало да се съглася.Кажете ми как да постъпя в тази ситуация.

Миличка, просто си прави ташак с теб, което със сигурност означава, че не му пука особено много за теб и вашата връзка... надали е гей, както каза някой по-нагоре, но просто е решил да се изгаври, зарежи го, не си струва, той ти поставя въпроса дали ти го обичаш, а той обича ли те според теб, за да ти поставя такива жалки ултиматуми ??? :?

jump897
02-02-2011, 15:32
тъй като гледам надали ти е на нивото..помисли си.. що ще иска тройка ако те обича
А/ Мъже,които вече са решили, че ще се разделят с настоящото си гадже, а (още по-вероятно) - вече са си хванали ново и крият ot Niko93.. откъде накъде едно момче, което те обича ще иска да спиш с друг.. че тоя по добре да те остави в бардака..бии му шута.. достатъчно ш му е зле че момиче го е отрязало :-D пасле д не ти пука.. и други ще има.. може и логиката ми да е тъпа ама съм н 13 :) :-D

Thrashington
02-02-2011, 15:40
тъй като гледам надали ти е на нивото..помисли си.. що ще иска тройка ако те обича
А/ Мъже,които вече са решили, че ще се разделят с настоящото си гадже, а (още по-вероятно) - вече са си хванали ново и крият ot Niko93.. откъде накъде едно момче, което те обича ще иска да спиш с друг.. че тоя по добре да те остави в бардака..бии му шута.. достатъчно ш му е зле че момиче го е отрязало :-D пасле д не ти пука.. и други ще има.. може и логиката ми да е тъпа ама съм н 13 :) :-D
И на 11 да си, логиката ти си я бива :) Точно така е.

Huffy
02-02-2011, 15:47
а той като е толкоз ербап , защо не подаде дупара на някой мачо да му разпори газо и така да ти докаже колко много те обича :D :razz:

kalpazanka
02-03-2011, 11:32
Със сигурност щом те предлага на други, не държи на теб.
Друг вариант е отдалеч да ти намеква, че се нуждае от разнообразие в спалнята.

kiki1991
02-03-2011, 11:41
Със сигурност щом те предлага на други, не държи на теб.
Друг вариант е отдалеч да ти намеква, че се нуждае от разнообразие в спалнята.


Да бе кво разнообазие с друг мъж..явно е бисексуален...щом иска 3тия чивек да е мъж,а не жена каквато е класическата тройка!
Определено не държи на нея..щом я предлага на приятеля си,аз ако съм на теб 100 пъти да съм го зарязала,даже дори и да го каже на бъзик!!!Мразя маже да говорят и предлагат такива неща и да се еб*ват в сексуален план,особено ако момичето е сериозно и не е някоя ку*ва.

Ааа и си вади изводите щом приятеля ти иска да те е*е друг мъж,за какво става на въпрос...изопщо не те обича!!!Кво праиш с него толкова време не знам просто!!!

fUcKsMiLe
02-03-2011, 11:48
ако моя поиска тройка с още един индивид от мъжки пол, директно ще му зашия един шамар и ще го питам от коя планета е паднал :shock: :lol:


сега сериозно, това момче се ебава с теб, щом иска ДА СПИШ С ПРИЯТЕЛЯМ МУ, за да сте си ПАСНЕЛИ за евентуалната тройка! :?

kalpazanka
02-03-2011, 12:22
Със сигурност щом те предлага на други, не държи на теб.
Друг вариант е отдалеч да ти намеква, че се нуждае от разнообразие в спалнята.


Да бе кво разнообазие с друг мъж..явно е бисексуален...щом иска 3тия чивек да е мъж,а не жена каквато е класическата тройка!

Много буквално приемаш написаното от мен. Подчертавам намек за разнообразие.

TheManTheLegend
02-03-2011, 12:46
Аз ако обичам момиче за нищо не света не бих дал на някой да я калти особено пред мене :shock:
Очевидно въобще не му пука и иска нещо "по-яко" за финал на връзката, да може и той да се похвали че е прайл 3ка

kiki1991
02-03-2011, 13:14
Със сигурност щом те предлага на други, не държи на теб.
Друг вариант е отдалеч да ти намеква, че се нуждае от разнообразие в спалнята.


Да бе кво разнообазие с друг мъж..явно е бисексуален...щом иска 3тия чивек да е мъж,а не жена каквато е класическата тройка!

Много буквално приемаш написаното от мен. Подчертавам намек за разнообразие.

да и явно разнообразие му липсва с нея..щом мисли за 3ки и то с негов приятел,или просто си ги има тея маже който постоянно го търсят,изневеряват,не могат да са само с 1на и т.н.Просто е мн гадно,съчувствам на момичето за пропиляното време с него.

DREAM95
02-04-2011, 08:39
От горе долу една година ходя сериозно с едно момче,и всичко е ок,да ама наскоро ми каза че иска тройка,аз съм против но той каза ако искам да спя първо с приятеля му и след това ако сме си напаснели да направим тройка,аз съм твърдо против,но каза ако го обичам наистина трябвало да се съглася.Кажете ми как да постъпя в тази ситуация.
Тройка се прави със съгласието и на тримата души...
Така че прави си сметката...
Дано да съм бил полезен мила :wink:

DNA
02-04-2011, 11:19
Аз не бих гледал как някой друг прави секс с приятелката ми, още повече ако тя не иска. За мен това е повърхностна връзка, ако аз държа на един човек, никога не бих му казал, че искам тройка. Бих се съгласил само ако между мен и човека има само секс и нищо повече.

adidaskataWE
02-04-2011, 12:05
1.Или те пробва колко ти е акъла
2.Или наистина е много много зле момчеето и наистина не си заслужава да си с него ..

sexyt0o
02-04-2011, 15:53
откажи му :x

HuKowe
02-07-2011, 17:24
Какво гадже е този бе :О Да пусне гаджето си на друг. Е аз това никога няма да го допусна! Ако видя гаджето ми с друг направо ще дървото ще го закача. Недей да приемаш мила.

GreenFairy
02-07-2011, 18:06
Друг вариант е да го навиеш първо те двамата да се награбят и после да ги зарежеш както са се надъхали... И после да му съсипеш "репутацията" :D :D :D Малко изгрубявам, това не е реален съвет, просто се сетих за този вариант :-D

Hilary_
02-07-2011, 18:20
От горе долу една година ходя сериозно с едно момче,и всичко е ок,да ама наскоро ми каза че иска тройка,аз съм против но той каза ако искам да спя първо с приятеля му и след това ако сме си напаснели да направим тройка,аз съм твърдо против,но каза ако го обичам наистина трябвало да се съглася.Кажете ми как да постъпя в тази ситуация.

Какви са тия простотии??

ОТКАЖИ МУ .. ако не се примири го зарежи и му кажи щом толкова не му стигаш ти и иска да види п*шката на приятеля си да си спретнат нещо двамата .. ТЪПАК!!! :-x :-x

galin4o0o
02-07-2011, 20:13
Я се осъзнай и му бий шута...но я разкажи как изобщо си обикнала такъв човек като този ? Който те предлага на приятелите си ?