PDA

View Full Version : въпрос относно изправяне на косата



angel4eto966
02-02-2011, 14:32
Така понеже тук във форума прочетох доста добри отзиви относно хийт протектора на syoss реших да си го купя. Днес реших да се изправя и да го изпробвам и пишеше че може на мокра коса и да се изсуши или на суха и направо да се изправя. Аз избрах второто но когато напръскам кичура коса мн се намокря и трябва да изчакам поне 5 минути да мога да го изправя, а ако пробвам на мокра коса си мисля че няма да има толкова голям ефект защото първо сушиш после изправяш и... Та вие как бихте препоръчали да действам на суха или мокра коса :)
Другото което искам да ви питам е дали е вярно че след като си изправиш косата е хубаво да я издухаш със студената струя на сешуара защото така косъма изстивал и не се начупвала косата :)

malka_sladkka
02-02-2011, 14:47
по последния ти въпрос: мисля, че има нещо вярно в това :) аз понякога след като си я изправя я издухвам със студена струя и после повече време държи

angel4eto966
02-02-2011, 15:58
ами аз затова попитах защото пробвах един път и не открих особена разлика и не повторих, но все пак мойта коса е много гъста и може да не се влияе от това

ElenaGilbert
02-02-2011, 16:00
Така понеже тук във форума прочетох доста добри отзиви относно хийт протектора на syoss реших да си го купя. Днес реших да се изправя и да го изпробвам и пишеше че може на мокра коса и да се изсуши или на суха и направо да се изправя. Аз избрах второто но когато напръскам кичура коса мн се намокря и трябва да изчакам поне 5 минути да мога да го изправя, а ако пробвам на мокра коса си мисля че няма да има толкова голям ефект защото първо сушиш после изправяш и... Та вие как бихте препоръчали да действам на суха или мокра коса :)
Другото което искам да ви питам е дали е вярно че след като си изправиш косата е хубаво да я издухаш със студената струя на сешуара защото така косъма изстивал и не се начупвала косата :)

пробвай на суха коса по-добре ще стои :) аз имам преса Белисима и с нея мога и на влажна и на суха коса да я изправям но е по-добре на суха

angel4eto966
02-02-2011, 16:44
^ и аз така мисля но когато напръскам кичура става мокър и трябва да го изчакам да изсъхне и тогава да го изправя и отнема много време но айде сега като сам решила няма да бързам :D

SameLove
02-02-2011, 19:33
И аз имам същия спрей . Както ми е суха косата я напръсквам цялата със спрея и чакам 5-10 минути докато изсъхне изцяло и после си изправям косата с пресата както обикновено . Не кичур по кичур да пръскам и чакам .