PDA

View Full Version : Подарък за рожден ден на класната



nadincety
02-02-2011, 14:49
Класната има рожден ден след десетина дни и не знаем какво да й подарим или каква изненада да й направим .. :( Миналата година купихме торта,бяхме украсили цялата стая с балони и за подарък едно цвете в саксия,понеже много обича цветята :) Но сега нещоо не мога да измисля какво точно да е..Не искам някакви банални работи като сувенирчета,картини,свещни ци,а нещо което да запомни и да й остане като спомен от нас..Гледах из интернет сайтовете,но нищо не ми хареса май..Максималната сума с която ще разполагаме е 140 лева,не повече..Очаквам идеите ви,може да споделите вие какво сте правили за вашите класни ръководители...Надявам се да успеете да ми помогнете :)

blackrose
02-02-2011, 14:54
Купете и комплект тенджери :grin: :grin: :grin:

arizona
02-02-2011, 15:28
ние за 3 години 7 даскала ни бяха класни,никой не може ни търпи :D :D
никви подаръци не сме подарявали (въпреки че тая са заслужава,щот ми извини сигурно 100 отсъствия,ей така :D )
140 кинта-давате и ги така ем тя ше се изкефи,ем вие ше сте доволни,шот няма си занимавате главите с главоблъсканици :P

angel4eto966
02-02-2011, 16:05
Ами позагледайте се дали носи бижута все пак е жена и на всички им харесват бижута. На наща класна когато завършвахме 7 клас и купихме комплект от колие и обеци и беше някъде 80/90 лева сребърни и сега когато я видим много често е с тях и ни е казвала че мн и харесват и винаги когато ги сложи се сеща за нас. Така че мисля че това е един добър подарък. Или пък някъква картина ако се интересува от това нещо което като погледне или сложи да си спомня от кой е :)

IfeTyy
02-02-2011, 16:37
ако се имате с нея и я познавате по-добре помислете за нещо, което обича или е споменавала винаги, че иска? а ние имахме до мин год класна, която за рд-то се опитахме да й подарим роза, а тя избяга на другия край на стаята и каза "млъкнете имам да преподавам урок!" (млъкнете, защото й пеехме песен. а на сегашната класна, тя само ни беше учител мин.год. и купихме нещо малко, което може да го използва, а именно сервиз за кафе - хареса й :) помислете какво е сантиментално дори за нея :)

sToyAncHo
02-02-2011, 19:40
На колко г/д години е?

Claymore
02-02-2011, 20:14
На нашата класна й подарихме декоративен фонтан. Малките са по 40-50 лева, големите са 100-200 лева.

nadincety
02-02-2011, 20:44
На колко г/д години е?

На 50 мисля,някъде там :) ако е важно мога да й проверя фейсбука 8-)

Идеята за фонтанчето ми харесва и аз се бях замислила за нещо такова :) Давайте още идейки и мерси на всички,които се включват :)

SladkaZagadka
02-02-2011, 22:41
ако се имате с нея и я познавате по-добре помислете за нещо, което обича или е споменавала винаги, че иска? а ние имахме до мин год класна, която за рд-то се опитахме да й подарим роза, а тя избяга на другия край на стаята и каза "млъкнете имам да преподавам урок!" (млъкнете, защото й пеехме песен. а на сегашната класна, тя само ни беше учител мин.год. и купихме нещо малко, което може да го използва, а именно сервиз за кафе - хареса й :) помислете какво е сантиментално дори за нея :)

Наистина ли? :shock: Отнесла се е с такова пренебрежение към вниманието ви на този специален за нея ден и ви е казала да млъкнете?? Вие разочаровани ли останахте .. ?

По темата : Едни тъпанари от класа все събират огромни суми от всеки и досега сме подарявали само бижута, телефони, цветя...

LaChupacabra
02-02-2011, 23:13
ние винаги събираме по 10 лв на човек... в 4 клас подарихме един страхотен сребърен часовник на класната...сега умуваме какво да и подарим на сегашната за края на 7 :Д:Д

nadincety
02-03-2011, 09:58
^оо не,абсурд по толкова пари..те за по 5 лева се ърпат какво остава за по 10 ..май ще остане фонтанчето :)

IfeTyy
02-06-2011, 09:47
ако се имате с нея и я познавате по-добре помислете за нещо, което обича или е споменавала винаги, че иска? а ние имахме до мин год класна, която за рд-то се опитахме да й подарим роза, а тя избяга на другия край на стаята и каза "млъкнете имам да преподавам урок!" (млъкнете, защото й пеехме песен. а на сегашната класна, тя само ни беше учител мин.год. и купихме нещо малко, което може да го използва, а именно сервиз за кафе - хареса й :) помислете какво е сантиментално дори за нея :)

Наистина ли? :shock: Отнесла се е с такова пренебрежение към вниманието ви на този специален за нея ден и ви е казала да млъкнете?? Вие разочаровани ли останахте .. ?

По темата : Едни тъпанари от класа все събират огромни суми от всеки и досега сме подарявали само бижута, телефони, цветя...

амии ние в повечето време бяхме разочаровани от нея, но вече ни я смениха, защото бяхме като без класна всичко правехме сами.

А за другите по 10 или 5лв да събирате за рд :О странно ние събираме по лев.. и купуваме нещо символично :)