PDA

View Full Version : ИЛЮМИНАТИ



bayar
02-02-2011, 15:31
Знаете ли кои са те?

gandalfepi4
02-02-2011, 15:39
напиши го на английски, обърни го наобратно, добави ".com" и го сърчни

ето го на готово ако е много сложно

http://itanimulli.com/

Vineh
02-02-2011, 16:03
Това е тайно общество което иска да наложи "новия световен ред" и почти са успяли за жалост.

02-02-2011, 16:19
Илюминати...? Аз ако си нямам на понятие за тях на къде съм тръгнал...
Това са 13 фамилии които управляват света...Е били са повече, но били.

Azariel
02-02-2011, 18:28
Илюминати-това е тайно общество,възникнало в Бавария и осно
вано от човек на име Адам Вайсхаупт.Той е бил личност с доста
противоречива слава.За едни е "човек-демон",за други-"безоби
ден филантроп".Какъвто и да е,този орден,той придобива много
голямо влияние в обществото.А между другото е с много
силна окултна насоченост и нещо повече-членовете му са последо
ватели на Луцифер(откъдето идва и името "Илюминати"-просвет
лени,а Луцифер,както знаем е носител на Светлоната).Каква е
причината да станат толкова силни все още не ми е известно.
Доколкото знам,обаче,те са се свързали със свободните зидари и
са се слели,до такава степен,че много често двете неща-масонство
и илюминатство се бъркат.

Адам Вайсхаупт е бил йезуитски възпитаник.Като вижда злини
те на църквата и йезуитите(думата "йезуит" се използва дори и
в разговорната реч с цел да характеризира някой голям гад),се
опълчва срещу тях.Всъщност...Илюминати се опълчват срещу
целия порядък на обществото,срещу Системата,срещу масовият
контрол,промиването на мозъци,роботизирането на човешките
маси.Проповядват принципа на Свободата.

Колкото до магията на Илюминати...за нея не знам много.Но тя
е свързана с шумерският и египетският мистицизъм.Говори се,
че Некрономикон е бил "дясната ръка на Илюминати".Адам Вайс
хаупт смята,че човечеството е изостанало страшно много в разви
тието си.

Каквато и да е била дейността им,Илюминати са изчезнали,тази
група(поне аз така знам) е отмряла и се е пръснала в най-различ
ни други организации.Ордо Темпли Ориентис(ОТО) е една от тях,
тя се води наследник на Илюминати,а Кроули е бил последовател
на Вайсхаупт.Друг е и въпросът,ОТО днес какви ги върши,но това
е друга тема.Иначе съществува и Илюминати Фреймауерай,във
Германия и Бавария.

Nam3less3
02-02-2011, 19:14
Илюминати...? Аз ако си нямам на понятие за тях на къде съм тръгнал...
Това са 13 фамилии които управляват света...Е били са повече, но били.Гледай филма The Holy Mountain - сюреалистичен филм на един болен еврейн, а самият филм е повече и от ненормален, но е точно за тая тема и има поучителен край. Сигурен съм, че ще ти стане от най-любимите филми.

02-02-2011, 20:20
Илюминатите не са изчезнали....И те контролират парада...

А иначе Неймлес...ще погледна филма в близките няколко седмици...дано е интересен...

Nam3less3
02-03-2011, 06:48
Илюминатите не са изчезнали....И те контролират парада...

А иначе Неймлес...ще погледна филма в близките няколко седмици...дано е интересен...Гледал съм всякакви болни филми, но този е най-изродският, опредлено ще ти е интересен, в друг филм такива сцени не може да намериш. И има много символика ето ти резюмето има го в замунда:
"Богоподобен човек се скита из чудатия и гротесков сценарий, изпълнен с религиозни и кощунски образи. Главният герой среща мистичен гид, който го запознава със седем богати и мощни индивидуалисти, всеки от които представя планета от Слънчевата система. Седмината, главният герой, гидът и неговият асистент се лишават от земните си блага, за да формират група, която тръгва в търсене на Свещената планина. Тяхната цел е да изместят живеещите там богове и да станат безсмъртни."
Само че тука 9тима са а не 13 "управляващите" :D

02-03-2011, 11:09
Илюминатите не са изчезнали....И те контролират парада...

А иначе Неймлес...ще погледна филма в близките няколко седмици...дано е интересен...Гледал съм всякакви болни филми, но този е най-изродският, опредлено ще ти е интересен, в друг филм такива сцени не може да намериш. И има много символика ето ти резюмето има го в замунда:
"Богоподобен човек се скита из чудатия и гротесков сценарий, изпълнен с религиозни и кощунски образи. Главният герой среща мистичен гид, който го запознава със седем богати и мощни индивидуалисти, всеки от които представя планета от Слънчевата система. Седмината, главният герой, гидът и неговият асистент се лишават от земните си блага, за да формират група, която тръгва в търсене на Свещената планина. Тяхната цел е да изместят живеещите там богове и да станат безсмъртни."
Само че тука 9тима са а не 13 "управляващите" :D

Не знам нарочно ли ми натякваш, че е най-изродския...дали с цел да ми намекнеш нещо, не знам....но ще го изгледам скоро.

HinataKonoha
02-10-2011, 05:50
"Орденът на Баварските илюминати, респективно хората и семействата в сянка, се цели в масонските ложи, където се съхранява знанието на тамплиерите: от една стрна да се докопат до атлантическото тайно знание от саркофазите от друга, за да привлекат най-влиятелните членове към себе си."
Може да прочетете още по темата и по други много вълнуващи теми в книгата на Ян ван Хелсинг "Не пипай тази книга"

GregoryHouse
02-11-2011, 17:35
Много пропаганда и конспиративни филми сте гледали. Дори не възникват първо в Бавария. Дали са изчезнали и дали изобщо са били някаква реална заплаха някога - никой не знае. Теории и конспирации бол. Гледал съм всичките филми относно илюминати и всеки с грам мозък може да разбере колко идиотично звучат. Кралицата на англия правела демонични рутиални жертвоприношения в центъра на бъкингамския дворец...моля ви се. Управлявали света...бъркате. Враговете им управляват света. А дори не знаете кой са враговете им. И ако разберете причините за възникването на ордена ще разберете и кои са враговете им, защо и кой управлява света и до ден днешен. Една ненавидана от мен организация :)

montana6
02-11-2011, 22:25
И коя е тая организация?

GregoryHouse
02-11-2011, 22:40
Church.

montana6
02-11-2011, 23:59
Църквата управлява света? Да разбирам ли тогава, че според теб от Средновековието досега нищо не се е променило от тая гледна точка?

GregoryHouse
02-13-2011, 04:31
Променило се е. Вече не го управлява, чрез страх.

DaVinciCode
02-17-2011, 16:02
Илюминатите,са тайно общество,също като масоните и т.н.Свързани са с църквата.Тези неща от Шифъра на Леонардо и т.н,нямат много общо с реалността според мен.Те са тайна организация със собствени ритуали и тайни събирания.Ако искаш да разбереш повече,история и т.н за илюминатите,просто потърси в гугъл,или най-добре вземи някоя книга от библиотеката.

GregoryHouse
02-18-2011, 14:24
Да, те тайните организации са публикували сигурно книги за себе си...или пък са се аднали в гугъл...

filmimilmi
02-20-2011, 20:14
Да, те тайните организации са публикували сигурно книги за себе си...или пък са се аднали в гугъл...
Тайните организации не отричат съществуването си, а просто крият своите намерения. Винаги има начин информацията все някак си да изтече от някъде. Ти избираш дали да четеш или просто първосигнално да отричаш всичко.
http://www.youtube.com/watch?v=xhZk8ronces
Останалото по темата наистина може да си намерите и сами.

gandalfepi4
02-20-2011, 20:51
http://www.youtube.com/watch?v=xhZk8ronces


какъв е смисъла от това? пича просто си говори за властта, а не за рептили, анунаки, ктхулху, илюминати, масони, перничани и други измислици.

това че просто споменава "тайни общества" като аналогия ли трябваше да ни просветли?

DaVinciCode
02-21-2011, 12:42
Да, те тайните организации са публикували сигурно книги за себе си...или пък са се аднали в гугъл...

Я вземи прочети някоя книга да се образоваш,после ми се прави на умен.

filmimilmi
02-21-2011, 16:37
http://www.youtube.com/watch?v=xhZk8ronces


какъв е смисъла от това? пича просто си говори за властта, а не за рептили, анунаки, ктхулху, илюминати, масони, перничани и други измислици.

това че просто споменава "тайни общества" като аналогия ли трябваше да ни просветли?

Просто Кенеди каза, че тайните общества съществуват. А после го убиха...
Не е необходимо да си на всяка манджа мерудия.

GregoryHouse
02-21-2011, 16:42
Да, те тайните организации са публикували сигурно книги за себе си...или пък са се аднали в гугъл...

Я вземи прочети някоя книга да се образоваш,после ми се прави на умен.

Коя препоръчваш? :-) :lol:

DaVinciCode
02-21-2011, 17:13
Много си остроумен бря,само да знаеш,че е смешно.Какво мислиш,че за Илюминатите няма нито 1 книга,не е изтекла никаква информация и нищо не се знае за тях ?Мисля просто,че си мързел и не ти се четат книги,и сам си говориш,че няма никаква вярна информация за тях,само за да не си помръднеш мозъчето.

gandalfepi4
02-22-2011, 08:43
Просто Кенеди каза, че тайните общества съществуват. А после го убиха...
Не е необходимо да си на всяка манджа мерудия.

"The very word "secrecy" is repugnant in a free and open society; and we are as a people inherently and historically opposed to secret societies, to secret oaths and to secret proceedings."

това ли визираш?

мисля че просто не разбираш какво е казал човека.

преслушай си речта още веднъж или я прегледай aко ти е по-лесно, но ако говориш за въпросния цитат просто говориш глупости.

filmimilmi
02-22-2011, 12:50
А на теб какво ти прави впечатление? Нима не говори против секретността и не се е борил за прозразчност в управлението преди да го ликвидират? Чети малко история. Кенеди е одържавил феделалния резерв, който е частна банка и печата доларите. Първата задача на новия президент е била да върне долара на частниците. За конспирацията около смъртта му може да си намериш предостатъчно информация. Да ликвидираш президент на САЩ не е никак лесно и е наистина доста крайно. На всичкото отгоре публичната му екзекуция е предупреждение за всеки следващ президент, който реши да се противопоставя...

gandalfepi4
02-22-2011, 13:56
олелеее :D

добре, щом казваш няма да ти споря

avitoholbg
02-22-2011, 16:21
Ако искате да разберете повече за илюминатите прочетете книгата "Не пипай тази книга". Много е интересна, чете се на един дъх буквално :grin:

domain
03-07-2011, 02:29
Не съм очаквал да видя такава тема тука... наистина съм приятно изненадан - като зависна друг път ще ви изчета мненията и да хвана да се изкажа и аз \:D/ Радвам се наистина

domain
03-08-2011, 22:53
Да, те тайните организации са публикували сигурно книги за себе си...или пък са се аднали в гугъл...

Я вземи прочети някоя книга да се образоваш,после ми се прави на умен.

Коя препоръчваш? :-) :lol:
специално за илюминатите инфо - доста има навсякъде... Пък и да е започнало да изчезва вече - търсещия ще намери...
Мене ми стига да знам как ще ме хванат за ръката при ръкостискане, но далеч не се изчерпвам с това...
Кажете според вас - какво символизира "свeтeщoтo 0чо" или защо 33 степени, и всъщност 33 ли са или са 34(доста важно число)...
Книги ти препоръчвам(малко извън темата, но ценната книга си е... ЦЕННА!)
Кула от карти... (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BD_% 28%D0%A2%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%81_%D0%A5%D0%BE%D0%B 1%D1%81%29)
Малко на шах със собственото ти несъщество (http://svobodnaplaneta.com/story/4688)
и тази сега я търся, но вече я препоръчвам (http://exlibris.bg/book/35-%D0%98%D0%B7%D0%BA%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D 1%82%D0%BE-%D0%B4%D0%B0-%D0%B1%D1%8A%D0%B4%D0%B5%D1%88-%D0%BD%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D 0%BC%D0%B8%D1%81%D1%82)

npp
03-17-2011, 17:40
след като никъде няма видими илюминанти, то тогава дори и да има те са само шепа хора, но по всичко личи че това за илюминантите е някаква пропаганда, а нищо чудно и да е опит от страна на някакви властимащи да омагьосват човечеството с разни магии на икономическа основа - но това е нищо в сравнение с антихристите от индийските и други вероучения/религии.

shupishup
04-06-2011, 22:20
Света е толкова зле.. всичко се материализира, точно благодарение на хипнозите с които илюминатите третират обществото. Във всяка реклама, предаване, медия -навсякъде ! Колко пъти сте забелязвали око в пирамида? Да не коментирам останалите сатанински знаци. Дори на американския долар http://questionabletopic.files.wordpress.com/2008/06/one_dollar_bill_reverse-united_states_.jpg аз лично, търся информация за тях от година вече, и с всеки ден все повече хора разбират, но не им пука-защото са хипнотизирани, безсилни, слепи и под тяхна власт.

Nam3less3
04-06-2011, 22:36
Информацията, която ти трябва, я има във всяка книжарница, просто човек трябва да знае кое да търси и как да го тълкува.

WaterLilly
04-06-2011, 23:04
Света е толкова зле.. всичко се материализира, точно благодарение на хипнозите с които илюминатите третират обществото. Във всяка реклама, предаване, медия -навсякъде ! Колко пъти сте забелязвали око в пирамида? Да не коментирам останалите сатанински знаци. Дори на американския долар
аз лично, търся информация за тях от година вече, и с всеки ден все повече хора разбират, но не им пука-защото са хипнотизирани, безсилни, слепи и под тяхна власт.
:lol:

Ауу, око в пирамида на хартийка, умираме!

Поздравления, открила си световен заговор и сега само ти го виждаш и разбираш и всички други са тъпи, заблудени и безсилни агнета. 8)

И от малкото, което прочетох в темата и уикипедия, бих казала, че главната идея за свобода, равенство и цялостно усъвършенстване, едва ли не еволюиране на хората, е нещо, което от много време ми се върти в главата и подкрепям напълно...

Nam3less3
04-06-2011, 23:12
Света е толкова зле.. всичко се материализира, точно благодарение на хипнозите с които илюминатите третират обществото. Във всяка реклама, предаване, медия -навсякъде ! Колко пъти сте забелязвали око в пирамида? Да не коментирам останалите сатанински знаци. Дори на американския долар
аз лично, търся информация за тях от година вече, и с всеки ден все повече хора разбират, но не им пука-защото са хипнотизирани, безсилни, слепи и под тяхна власт.
:lol:

Ауу, око в пирамида на хартийка, умираме!

Поздравления, открила си световен заговор и сега само ти го виждаш и разбираш и всички други са тъпи, заблудени и безсилни агнета. 8)

И от малкото, което прочетох в темата и уикипедия, бих казала, че главната идея за свобода, равенство и цялостно усъвършенстване, едва ли не еволюиране на хората, е нещо, което от много време ми се върти в главата и подкрепям напълно...Пътя към ада е потслан с добри намерения, да не би да очакваш да пише, че идеята им е власт и контрол над всички? Всеки се представя за доброто, всеки говори за любов, равенство, братство, но почти всички лъжат и се опитват да те подхлъзнат.

gandalfepi4
04-07-2011, 07:37
^ a преди малко говореше как светът щял да стане по-добро място, когато хората станат по-малко критични и започнат да вярват повече на щяло и нещяло :razz:

то и ти ги говориш такива сеш ли се?

Nam3less3
04-07-2011, 14:54
^ a преди малко говореше как светът щял да стане по-добро място, когато хората станат по-малко критични и започнат да вярват повече на щяло и нещяло :razz:

то и ти ги говориш такива сеш ли се?Човек трябва да вярва на правилните неща и да се пази от "лъжливи пророци" 8-)

gandalfepi4
04-07-2011, 16:30
ми ти до сега само правиш неща забранени от библията и ни казваш да я тълкуваме по някакъв супер нелогичен, необоснован, несъстоятелен, контраинтуитивен и сбъркан начин.

преспокойно можеш да си лъжливия пророк описан там

Nam3less3
04-07-2011, 16:35
ми ти до сега само правиш неща забранени от библията и ни казваш да я тълкуваме по някакъв супер нелогичен, необоснован, несъстоятелен, контраинтуитивен и сбъркан начин.

преспокойно можеш да си лъжливия пророк описан тамИ да не казвам верни работи, поне не съм от "тъмната страна" :lol:

gandalfepi4
04-07-2011, 16:54
ми пасваш си с описанието честно казано, не виждам и една причина да ти вярвам

Nam3less3
04-07-2011, 17:10
ми пасваш си с описанието честно казано, не виждам и една причина да ти вярвамКато не вярваш на мен, вярвай на божието слово и светите му тълкувания, писани от християнски всепризнати светци 8)

gandalfepi4
04-07-2011, 17:42
що?

стари каанански и вавилонски митове, асимилирани от евреите, по-късно използвани като основа за стария завет, а когато чичо коста решава да направи християнството официално си измислят глупости

това са исторически факти

няма причина да вярвам на такова нещо...


да не говорим и че ако вярвах в новия завет трябваше да вярвам че светът е свършил, както пресказва джизъс

Nam3less3
04-07-2011, 19:14
да не говорим и че ако вярвах в новия завет трябваше да вярвам че светът е свършил, както пресказва джизъсНе е вярно, никой не мисли така освен тебе(а има и много друго хора вярващи, чели и т.н. новия завет).

gandalfepi4
04-07-2011, 19:44
Марко 9
1И рече им: Истина ви казвам: Има някои, от тук стоящите, които никак няма да вкусят смърт, докле не видят Божието царство дошло в сила.

Марко 13:24-27
24Но през ония дни, подир оная скръб, слънцето ще потъмнее, луната няма да даде светлината си,

25звездите ще падат от небето, и силите, които са на небето ще се разклатят.

26Тогава ще видят Човешкия Син идещ на облаци с голяма сила и слава.

27И тогава ще изпрати ангелите, и ще съберат избраните Му от четирите ветрища, от края на земята до края на небето.

30Истина ви казвам: Това поколение няма да премине, докле не се сбъдне всичко това.

Матей 16:28
28Истина ви казвам: Има някои от стоящите тука, които никак няма да вкусят смърт докле не видят Човешкия Син идещ в царството Си.

Матей 24:34
34Истина ви казвам: Това поколение няма да премине, докле не се сбъдне всичко това.

Лука 9:26-27 (Bulgarian Bible)

26Защото, ако се срамува някой от Мене и от думите ми, то и Човешкият Син ще се срамува от него, когато дойде в Своята слава и в славата на Отца и на Своите ангели.

27А казвам ви наистина, има някои от тук стоящите, които никак няма да вкусят смърт, докле не видят Божието царство.



SAY WHAT BITCH?


а отностно това че само аз съм го мислел - не е така, щом има толко апологетика по въпроса сигурно не съм само аз

http://www.religioustolerance.org/end_wrl16.htm

http://en.wikipedia.org/wiki/End_time#Christianity

http://www.religioustolerance.org/end_wrl2.htm

http://en.wikipedia.org/wiki/Son_of_perdition

http://en.wikipedia.org/wiki/Second_Epistle_to_the_Thessalonians#Content

http://en.wikipedia.org/wiki/Second_Coming#First_century





може и да добавиме към списъка и няколко лъжливи пророчества а?

Матей 1:22-23

22А всичко това стана за да се сбъдне реченото от Господа чрез пророка, който казва:

23“Ето девицата ще зачне и ще роди син; и ще му нарекат името Емануил”

(никой никога не го е наричал така)



атей 27:9

9Тогава се изпълни реченото чрез пророк Еремия, който каза: “И взеха тридесетте сребърника, цената на оценения, Когото оцениха някои от изралтяните,

(жалко само че той никога не е казвал такива думи нали?)


Исая 17
1Наложеното за Дамаск пророчество : - Ето, Дамаск не е вече град, А ще бъде грамада развалини.

(все още си е град)


Исая 19:18

18В оня ден ще има пет града в Египетската земя, Които ще говорят ханаански език И ще се кълнат в Господа на Силите; Единият ще се нарича град Херес*

(езика вече е мъртъв, дори не знаем как звучи)

Исая 52
1Събуди се, събуди се, облечи силата си, Сионе; Облечи великолепните си дрехи, Ерусалиме, свети граде; Защото от сега нататък няма да влезе в теме Необрязан и нечист.

(дори и днес живеят и влизат такива хора там)

4И ще затворя египтяните в ръката на жесток господар И свиреп цар ще ги владее, Казва Господ Иеова на Силите.

5И водите ще изчезнат из морето*, Нил+ ще пресекне и ще пресъхне;

(все още си седи въпросния, а в оригинала се споменава уточняващото "скоро" от 40 години)

Езекил 29:10-11
10Затова, ето, Аз съм против тебе и против реката ти; и ще обърна Египетската земя на пустота, разорение и опустошение, от Мигдол до Сиина и до границата на Етиопия.

11Човешка нога не ще да мине през нея, нито нога на животно ще мине през нея, нито ще бъде населена за четиридесет години.

(никога не се е случвало, а и няма защо вече)

Амос 9:15
15И те няма вече да се изтръъгат от земята, Която им дадох, казва Господ твоя Бог.

трябва ли да обяснявам защо е грешно?

Йон 3:4

4И Йона, като започна да върви през града един ден път, викаше и казваше: Още четиридесет деня, и Ниневия ще бъде съсипана.

(никога не се е случвало)







освен това обожавам начина по който просто игнорира факта че иисус е генеалогически проследен 2 пъти до адам, който е вавилонски мит, сякаш е истина... ако бях "сляп" щях сигурно да си помисля че писалите го наистина са ги мислили за вярно... както днешните библейски фундаменталисти

оххх, аре чао фейлбой. писна ми вече и да те затапвам даже

Nam3less3
04-07-2011, 20:06
Само даваш сухи цитати без да си наясно с нещата. От всичките християни за които съм чувал само ти мислиш така, ти се изкара по-разбиращ християнството от цял свят бе, прочел 1 път библията дето и до днеска малцина могат да я тълкуват и вече професор по религиите станал :?

gandalfepi4
04-07-2011, 20:19
:D

shupishup
04-07-2011, 21:39
Света е толкова зле.. всичко се материализира, точно благодарение на хипнозите с които илюминатите третират обществото. Във всяка реклама, предаване, медия -навсякъде ! Колко пъти сте забелязвали око в пирамида? Да не коментирам останалите сатанински знаци. Дори на американския долар
аз лично, търся информация за тях от година вече, и с всеки ден все повече хора разбират, но не им пука-защото са хипнотизирани, безсилни, слепи и под тяхна власт.
:lol:

Ауу, око в пирамида на хартийка, умираме!

Поздравления, открила си световен заговор и сега само ти го виждаш и разбираш и всички други са тъпи, заблудени и безсилни агнета. 8)

И от малкото, което прочетох в темата и уикипедия, бих казала, че главната идея за свобода, равенство и цялостно усъвършенстване, едва ли не еволюиране на хората, е нещо, което от много време ми се върти в главата и подкрепям напълно...
1. да, вярвай си на уикипедия, вярвай и на медийте контролирани точно от илюминатите 2. "Ауу, око в пирамида на хартийка, умираме!" никаква идея нямаш точно как действат символите, и не ми казвай че ако те манипулираше окото в пирамидата, си щяла да усетиш, защото това е целта-да не разбереш (weak mind) и 3. не приемам мнение основано на 2-3 цитата :) вече почти 2 години следя всяка тяхна стъпка и със сигурност знам по-добре.

Nam3less3
04-07-2011, 23:06
И кои са те, какви са им стъпките напоследък и каква е целта на окото в пирамидата?

WaterLilly
04-08-2011, 11:46
никаква идея нямаш точно как действат символите, и не ми казвай че ако те манипулираше окото в пирамидата, си щяла да усетиш, защото това е целта-да не разбереш (weak mind)
Да, аз съм едно нещастно човешко същество с промит мозък, което го хипнотизират пирамиди, очи и сатанински символи.

Не знам дали осъзнаваш колко нелепо и глупаво изглеждаш. :lol: Ебаси безживотните хора, само ровиш за информация за някакви световни конспирации и после си мислиш, че си "прогледнала" и разбираш как работи света. 8-) Живей си живота и спри да се занимаваш с глупости...

shupishup
04-08-2011, 15:44
никаква идея нямаш точно как действат символите, и не ми казвай че ако те манипулираше окото в пирамидата, си щяла да усетиш, защото това е целта-да не разбереш (weak mind)
Да, аз съм едно нещастно човешко същество с промит мозък, което го хипнотизират пирамиди, очи и сатанински символи.

Не знам дали осъзнаваш колко нелепо и глупаво изглеждаш. :lol: Ебаси безживотните хора, само ровиш за информация за някакви световни конспирации и после си мислиш, че си "прогледнала" и разбираш как работи света. 8-) Живей си живота и спри да се занимаваш с глупости...
^ :D whatever, не ми се занимава със средностатистически промит мозък.

За nameless: наричат ги още масони, живеят в ложи. Мисля, че вече във всеки по-голям град има. Те са главно политици, извесни личности.. по скоро музикалната индустрия не са точно масони а са.. "masonic puppets" което ще рече, че чрез тях командват. Целите им са да ни поставят начин на живот който е "пари,алкохол, цигари, лекарства, безразборен секс", а самият път - "раждаш се, учиш, работиш, семейство, умираш" и никакво удоволствие от живота. И по-този начин контролират много лесно. Окото в пирамидата е като тяхно знаме и има изключително специална енергия, но символизира това, че няма къде да избягаш и те са навсякъде.

Pa3yMeH
04-08-2011, 15:59
Прочети книгата "Не пипай тази книга" на Ян ван Хелсинг и ще разбереш. Общо взето отдавна са си създали дългосрочен план за Новия световен ред. Като цяло те контролират държавите, технологиите, порно каналите, свободната енергия и т.н. Контролират почти всичко, заради масата хора с промити мозъци. Илюминатите са лидерите на най-силните държави + най-богатите хора. Както казах, прочети горепосочената книга и ще ти стане ясно.

gandalfepi4
04-08-2011, 16:05
http://memes.org/files/page86b.gif

Nam3less3
04-08-2011, 16:28
Всъщност исторически факти са, че масоните са повлияли на държавността в САЩ, на постройката на столицата, на долара и т.н., но само до там.
Другото за евреите, масоните, илюминатите дето контролират федералния резерв на САЩ и президентите и банките и световните събития са конспирация, но цялата идея за новия световен ред не е изненадваща, просто богатите и силните искат да властват, и чрез технологиите и глобализацията това може най-лесно да стане. По-скоро това си е естествено събитие.