PDA

View Full Version : Мразя си тялото ! моля за съвет !



terifficos
02-02-2011, 17:07
Мразя си тялото! Знам, че всеки човек има различно и специфично тяло.. но винаги съм се питал ЗАЩО ТОЧНО МОЕТО ДА Е ТАКОВА ?! На 15 години съм и не искам да съм мускулест или нещо такова - о не ! Искам само да е нормално аз силата си я имам мога да си правя лициви опори, набирания, и да спортувам нормално. Обаче съм много слаб (направо клощав) и адски много се дразня на това! Преди не ме интересуваше мнението на другите, ама просто ми писна всеки да ме подбъзиква и да се смее. Другото е, че съм висок.. това още повече помага да не изглеждам добре. Писна ми!! Всяко лято с всички тия плажове и просто лятото.. тогава е ужасно! Гледам на басейна има и слаби момчета ама са нормално слаби - поне такъв да бях.. Краката ми дълги и тънки.. ръцете ми същите. Писна ми отвсякъде да се виждат кокали. Приятелката ми твърди, че съм даже много секси но това е защото не ме е виждала въобще.. така е за всички на пръв поглед (с дрехи). Тренирах, бягах, скачах и всичко от което заякнах, но не надебелях. Опити за надебеляване съм имал много, и нищо не е станало. Скъсвам се от ядене на хляб, ядки, яйца и други и не се получава. Писна ми всеки път обяснението, че съм успял да се набера повече пъти от някой друг, или че скачам 2:40 от място да е щото съм "20 кила с мокри дрехи"!! Точно 60 килограма съм, не е много но не е и толкова малко. Не искам никой друг да ме харесва.. ама искам да съм хубав за гаджето ми, да съм с нармално тяло. САМО ТОВА ИСКАМ ! Видях преди дни в нета "mass-gain" - продукт за качване на маса (мускулна). Чудя се дали това ще ми помогне да НАДЕБЕЛЕЯ, защото аз само това искам.. Дали трябва да съм над 18 за да го поръчам ?
Или дали въобще има смисъл.. кажете какво да правя, че да не изглеждам така. Не искам ръката ми след лакътя да става по-слаба и крака след коляното същия.. Аз съм по-слаб от гаджето ми, което е слабо момиче!! Аз съм по-слаб от всеки.. ПИСНА МИ! Помагайте моля ви, и не пишете глупости. Не съм си губил времето, за прости коментари! Благодаря предварително!

Greennight
02-02-2011, 17:43
По-добре си вземи протеин.Верно е ще се охарчиш с към 60-70 лева за хубаво протеинче,но поне ще има ефект 8)

ivoo0215
02-02-2011, 18:59
здр , и аз не съм толкова килограми колкото трябва за височината но мога да ти препоръчам както ти казаха с протеин но и 5-6 хранения на ден по малко,иначе ако не ядеш бая и пиеш протеин парите ти ще отидат на вятъра.Трябва голяма воля и постоянство но все пак зависи и от гените ти.УСПЕХ

mnmlkid
02-02-2011, 19:44
Хранителни добавки батка

r19
02-02-2011, 19:51
Само с добавки повярвай няма да ти хареса ефекта.... та викаш 60кг, а колко си висок??
Почваш фитнес , и ядеш много 4-5 пъти на ден по малко ,ще ти хареса ефекта.
И аз преди бях много слаб (нямах даже 60кг :oops: когато бях на 15-16кг) а сега съм си нормален :)

SmilezZz
02-03-2011, 11:45
Недей да приемаш някакви добавки,поне не и преди да се посъветваш със специалист..
А колко си висок,защото в случая 60кг. са напълно нормално за възрастта ни,но височината също играе някаква роля върху това..

sexita
02-03-2011, 16:19
Защо не идеш на диетолог? Щом е толкова значим този твой проблем, отнеси се сериозно и не се самолекувай, а иди на специалист за консултация :(

Auriss
02-03-2011, 16:56
Симпатяга - отиваш в най-близкия (или там който те устройва) фитнес и си купуваш една карта за 12 тренировки.
Отиваш после до Пикадили ,в който и да било МОЛ , и си купуваш 4 пакета Глюкоза на прах от диетичния щанд (10 лева - ще ти стигне за целия месец). По 2-3 супени лъжици сутрин и си на шест откъм въглехидрати. Това е захар - не му се плаши ,няма да си докараш някое заболяване. Аз си пазя още едно пакетче тук и след пиянска нощ си лочкам - помага срещу главоболие ако е предизвикано от НЕядене :D )
Някой те посъветва да си купиш протеин - да - или това ,или по 2-3 кисели млека (или 1л прясно) всеки ден между храненията.

Иии относно фитнеса - без да се озориш няма да стане :) . Много пъти съм гледал някакви образи - ходят ,вдигат с някакви смешни кила по 15-20 повторения и си мислят ,че ще направят нещо. Така не става :) .

http://bb-team.org

Виж им сайта ,направи си програма. Смятай си ги 2гр протеини и 4гр въглехидрати на килограм.

Едит:
Забравих да спомена - с тези Гейнъри за маса не се набутвай. Това си е глюкоза + малко протеин на четворна цена :D Не си заслужава.

ThisIsMe
02-03-2011, 17:32
Консултирай се с диетолог!

Red_Hair
02-04-2011, 21:53
е със сигурност има или ще има някой който да го хареса което е целта в края на краищата идеята е не ти а останалите да го харесват :)

miroslavjj0
02-16-2011, 18:14
Според мен си дебел!