PDA

View Full Version : Sabotage.



Riot
02-02-2011, 18:30
Ей, нещастници
ако вдигнат хляба отиваме и правим мазало на паветата
дайе да не мълчим като путки, нали уж сме българи юнаци
юнаци,юнаци ама който ни хване ни ебе, и наши и чужди и ние все мълчим
руснаците ни спасиха от турското робство ама от това робство сега нема кой да ни спаси освен АЗ, хаха

Riot
02-02-2011, 18:35
трябва да направим мазалото, бе
ще бъде много забавно, толкова е лесно
отиваме, чупим, ебем, хвърляме, псуваме, бием
що сте такива кухи всички деба майка му деба

semantics
02-02-2011, 18:42
Мисля, че имаш нужда люто да набиеш маймунката.

Riot
02-02-2011, 18:43
И без това по цял ден се занимавате с простотии
форумчета, на горещия стол е незнам си коя утрепка, тук покажете свойте снимки, там се подпишете, лайкнете това, коментирайте онова,
дайте идея за име, лапнете ми оная работа, честит рожден ден на нз си кой келеш, спам разговорници, фейсбукченце, безмислени приятелства, курви, свирки, влюбен съм/не съм влюбен
дайте да направим готина простотиика мамка му
Намираме внушително копеле по възможност със слава и име на който ще дърпаме конците и който ще зариби много хора и ебаваме майката на власта
т'ва е плана :D

semantics
02-02-2011, 18:46
Каква ти е идеята? Ама честно?

В сми, освен да се направиш на интересТен?

Riot
02-02-2011, 18:53
оуу, правя се на интересен
почна се с банализма от страна на олигфренизма
направо нема сми.
как може един НИК да се прави на интересен бате ? задавал ли си си тоя въпрос ? КАК ЕДИН ШИБАН НИК СЕ ПРАВИ НА ИНТЕРЕСЕН ?
единствено на интересен може да ти се прави ЧОВЕК с който общуваш на живо не в социалния ти форум, да ти еба майката

Riot
02-02-2011, 18:56
интересно ми беше да видя просто реакцията в този и още някой друг форум
заклучението е, че ще си останем такива смачкани каквито сме в момента
потъващи все по надолу, ха-ха :)

semantics
02-02-2011, 19:00
Много задълбочено проучване, адмирации!

Гет ъ лайф, както се казва.

И не ме псувай.

Brooklyn
02-02-2011, 19:02
брат максималното което може да се постигне е мащабна група пубери членове на футболни организации които ше целят с павета куките и после ще плачат по районните и ше стоят наказани у тях : )

явно Българина не е толкова недоволен щом няма такива мелета като ония предизвикващи онова "викаите танковете за помощ " като преди години

Не са ти виновни нито форумите ,нито никои .. явно или го няма ония дух от преди години или няма за какво да претендираме ,шом няма протести