PDA

View Full Version : Как да сваля едно момче, което ужасно много харесвам?



NoLovee
02-02-2011, 20:00
Проблемът ми е там, че харесвам едно момче, което е с 3-4 години по-голямо от мен. За него да ходиш с толкова по-малко момиче е малко гадно. С него дори не сме някакви приятели. Просто му имам скайпа и много рядко си пишем. Моля, кежете ми как да постъпя, за да се сближим! Наистина го обичам и много искам да бъде до мен! И според вас лошо ли влияе това, че имам 3-4 излишни килца? :oops: Ще бъда благодарна на всеки, който се опита да ми помогне и моля без обиди и други подобни! Благодаря на всички отделили време за мен! ;)

rtpghhfcz
02-02-2011, 20:37
Може да споделиш на колко години си, защото има голяма разлика между това да си на 18, а той на 22, да си на 14, а той на 18....
Примерно казано...

SmilezZz
02-03-2011, 11:35
Относно въпроса от анкетата - И защо да не е нормално момиче да сваля момче..Не винаги момчетата трябва да правят първата крачка,нали ? :wink: И все пак кажи наистина на колко години е (:

Пиши му по скайп..Но той щом не излиза с по-малки момичета от него - надали нещо ще се промени..Но опитай,нищо не губиш..

fenastz
02-03-2011, 14:49
Свали някое кило

jump897
02-03-2011, 15:04
Нормално е момичето да сваля..защо пък не.. Еми да..зависи колко години е той.. нли щот ако той е на 17 ти на ..13 :-o общо взето в такъв случай доста трудно, защото той ще е на съвсем друг акъл.. къде са 17 и къде са 13 години.. А ако ти си тая на 17, пък той на 21.. забаламосай го първо през скайп..ако видиш, че с нещо се го заинтересувала, продължаваш в същият дух.. Най вече трябва да излезете.. не се престаравай.. няя лошо д си малко над естественият си характер..Тогава ще разбереш дали има надежди..мисля :)

VaMpiRKaTaaa
02-03-2011, 16:10
Обичаш го,a той незнае това,сигурно.
Говори с негo,кажи му отначало,че имаш симпатии към него,не да се видите и да му се метнеш на врата с думите ''обичамте''.
Може да го постреснеш така. :)

Greennight
02-03-2011, 16:19
Земи го свали...с една лопата...

kindergarden
02-03-2011, 16:49
ба тва се 1 аз съм го писала :D

по темата....излезте! няма друг начин :)

mul7imp3
07-15-2011, 14:21
Проблемът ми е там, че харесвам едно момче, което е с 3-4 години по-голямо от мен. За него да ходиш с толкова по-малко момиче е малко гадно. С него дори не сме някакви приятели. Просто му имам скайпа и много рядко си пишем. Моля, кежете ми как да постъпя, за да се сближим! Наистина го обичам и много искам да бъде до мен! И според вас лошо ли влияе това, че имам 3-4 излишни килца? :oops: Ще бъда благодарна на всеки, който се опита да ми помогне и моля без обиди и други подобни! Благодаря на всички отделили време за мен! ;)

Аз съм в същото положение.Обичам го,но той не знае това.С 4 години по-голям е.Аз съм на 11,а той на 15.Имам му скайпа,но си пишем рядко.А родителите ми са разведени,неговите също.Баща му сега е гадже с майка ми.Не сме приятели,но се познаваме от 2 години.Когато го видях,за пръв път тогава разбрах че го харесвам.С времето започнах да го харесвам все повече,а накрая разбрах че съм влюбена в него и че го обичам.Може да ви се струвам малка за такива неща,но това не е детска любов.Знам почти всичко за него.Виждаме се всеки ден и виждам че го е срам да общува с мен,а когато ме види ми се усмихва всеки път.Много искам да е до мен и да се сближим.Моля ви да ми дадете някакъв съвет как да постъпя.Благодаря ви предварително! :)

bloodyred
07-15-2011, 17:02
Проблемът ми е там, че харесвам едно момче, което е с 3-4 години по-голямо от мен. За него да ходиш с толкова по-малко момиче е малко гадно. С него дори не сме някакви приятели. Просто му имам скайпа и много рядко си пишем. Моля, кежете ми как да постъпя, за да се сближим! Наистина го обичам и много искам да бъде до мен! И според вас лошо ли влияе това, че имам 3-4 излишни килца? :oops: Ще бъда благодарна на всеки, който се опита да ми помогне и моля без обиди и други подобни! Благодаря на всички отделили време за мен! ;)

Аз съм в същото положение.Обичам го,но той не знае това.С 4 години по-голям е.Аз съм на 11,а той на 15.Имам му скайпа,но си пишем рядко.А родителите ми са разведени,неговите също.Баща му сега е гадже с майка ми.Не сме приятели,но се познаваме от 2 години.Когато го видях,за пръв път тогава разбрах че го харесвам.С времето започнах да го харесвам все повече,а накрая разбрах че съм влюбена в него и че го обичам.Може да ви се струвам малка за такива неща,но това не е детска любов.Знам почти всичко за него.Виждаме се всеки ден и виждам че го е срам да общува с мен,а когато ме види ми се усмихва всеки път.Много искам да е до мен и да се сближим.Моля ви да ми дадете някакъв съвет как да постъпя.Благодаря ви предварително! :)

Ще умра .. баща му е гадже с майка ти, а ти с него .. пълна идилия .. тъпо е. Не го обичаш.. на 11.. просто ти е симпатичен, точка, тва е ..


Иначе по темата.. ами 3-4 килца не са много.. а ако си наистина пълна, надали само 3-4 са ти излишните килца.. както и да е. Пиши му нещо.. той добре ли се държи с теб, приятно ли му е да общувате.. или ти го питаш, той отговаря и тва е .. ?

shoael
07-15-2011, 17:08
Щом ги споменаваш тия 3-4 килца, надали са 3-4... :?

Първо се опитай да се сближиш с него, пиши му по-често, станете приятели, пък тогава се пробвай. Виж дали изобщо има желание да контактува с теб, пък тогава се опитвай да го сваляш.

По въпроса от анкетата : според мен момчето трябва да свали момичето, все пак той първи трябва да покаже, че има симпатии и да намекне. Оттам нататък зависи от хората. Отговорих "да", защото не е ненормално... но се случва рядко и за това си има причина.

nin0o0
07-15-2011, 18:05
Може би с намеци ако те е страх от директен контакт. И да съвсем нормално е, какво нередно има в това понякога момичетата да направят първата стъпка?

Hukuu
07-16-2011, 01:30
..Обичам го,но той не знае това.С 4 години по-голям е.Аз съм на 11,а той на 15...Баща му сега е гадже с майка ми.Не сме приятели,но се познаваме от 2 години...Може да ви се струвам малка за такива неща,но това не е детска любов...

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Съжалявам просто не издържах :razz: :razz:

ти си на 11 той на 15 мислиш ли, че ще ти обърни внимание? Обичаш го дръжки... той не знае е това ме разбива тотално като го видя .. ти го обичаш а той не знае ... аа как се виждаш да ходиш с доведения си брат(в бъдеще ако родителите ви се съберат) и да не е детска любов ТВА СА СИ ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ.. ПОРАСНИ ... колко преди него си обичала? Които са знаели.. въобще ваще не са ли те учили да не използваш думи, на който не знаеш значението ... не че искам да съм груб ама ... :razz: :razz: :razz: :razz: Unique !

ccdesigns
07-16-2011, 01:40
Проблемът ми е там, че харесвам едно момче, което е с 3-4 години по-голямо от мен. За него да ходиш с толкова по-малко момиче е малко гадно. С него дори не сме някакви приятели. Просто му имам скайпа и много рядко си пишем. Моля, кежете ми как да постъпя, за да се сближим! Наистина го обичам и много искам да бъде до мен! И според вас лошо ли влияе това, че имам 3-4 излишни килца? :oops: Ще бъда благодарна на всеки, който се опита да ми помогне и моля без обиди и други подобни! Благодаря на всички отделили време за мен! ;)

Ахам, и се влюби в него от какво? Не ти давам 13г.

LambOfGod
07-16-2011, 01:43
Проблемът ми е там, че харесвам едно момче, което е с 3-4 години по-голямо от мен. За него да ходиш с толкова по-малко момиче е малко гадно. С него дори не сме някакви приятели. Просто му имам скайпа и много рядко си пишем. Моля, кежете ми как да постъпя, за да се сближим! Наистина го обичам и много искам да бъде до мен! И според вас лошо ли влияе това, че имам 3-4 излишни килца? :oops: Ще бъда благодарна на всеки, който се опита да ми помогне и моля без обиди и други подобни! Благодаря на всички отделили време за мен! ;)

Аз съм в същото положение.Обичам го,но той не знае това.С 4 години по-голям е.Аз съм на 11,а той на 15.Имам му скайпа,но си пишем рядко.А родителите ми са разведени,неговите също.Баща му сега е гадже с майка ми.Не сме приятели,но се познаваме от 2 години.Когато го видях,за пръв път тогава разбрах че го харесвам.С времето започнах да го харесвам все повече,а накрая разбрах че съм влюбена в него и че го обичам.Може да ви се струвам малка за такива неща,но това не е детска любов.Знам почти всичко за него.Виждаме се всеки ден и виждам че го е срам да общува с мен,а когато ме види ми се усмихва всеки път.Много искам да е до мен и да се сближим.Моля ви да ми дадете някакъв съвет как да постъпя.Благодаря ви предварително! :)

И аз на твойте години си мислех, че любовта се свежда до това да знам всичко за него и да го харесвам... 8-)

funkey
07-16-2011, 12:27
То че е нормално нормално е ама доста рядко вече стават такива работи :D

eliitsa
01-19-2016, 18:55
Проблемът ми е там, че харесвам едно момче, което е с 3-4 години по-голямо от мен. За него да ходиш с толкова по-малко момиче е малко гадно. С него дори не сме някакви приятели. Просто му имам скайпа и много рядко си пишем. Моля, кежете ми как да постъпя, за да се сближим! Наистина го обичам и много искам да бъде до мен! И според вас лошо ли влияе това, че имам 3-4 излишни килца? :oops: Ще бъда благодарна на всеки, който се опита да ми помогне и моля без обиди и други подобни! Благодаря на всички отделили време за мен! ;)

Аз съм в подобно положение- имам една приятелка, която е на 15 и ходихме заедно на почивка и се оказа, че нейни стари съученици също са отседнали в хотела, в който бяхме. Те са двама близнаци- момиче и момче. Аз съм на 12, а той скоро ще става на 16- твърде ли е голяма разликата? Харесвам го, защото се държи добре, но той харесва друго момиче. :(

Indistinct
01-22-2016, 16:43
Аз съм в подобно положение- имам една приятелка, която е на 15 и ходихме заедно на почивка и се оказа, че нейни стари съученици също са отседнали в хотела, в който бяхме. Те са двама близнаци- момиче и момче. Аз съм на 12, а той скоро ще става на 16- твърде ли е голяма разликата? Харесвам го, защото се държи добре, но той харесва друго момиче. :(

Не мисля, че той би се занимавал с някой 4 години по-малък от него. Харесваш го защото се държи добре..ще си намериш някого и на твоята възраст ,който да се държи добре, не се притеснявай.
Като си на 12, според мен, ще е добре да си спестиш ненужната драма и да не прибързваш с това ,кого харесваш.

solo_
01-22-2016, 16:46
Темата е от 2011-ста :D

Indistinct
01-22-2016, 16:49
Темата е от 2011-ста :D

Момичето е задало въпрос преди 3 дни.
Нищо, че темата е от 2011 :D

solo_
01-22-2016, 16:56
Добре че ми каза. :)

Indistinct
01-22-2016, 17:01
Добре че ми каза. :)
Не искам да останеш не информиран. :)

solo_
01-22-2016, 17:01
Не искам да останеш не информиран. :)

Аууу, от къде тази загриженост бе ?

Indistinct
01-22-2016, 17:05
Аууу, от къде тази загриженост бе ?

Днес не съм заядлива, много.

solo_
01-22-2016, 17:08
Днес не съм заядлива, много.

Ще почакам и ако след 30-40 минути пак е така ще има изненада...

Indistinct
01-22-2016, 17:11
Ще почакам и ако след 30-40 минути пак е така ще има изненада...

Звучи като заплаха. :D

solo_
01-22-2016, 17:11
Звучи като заплаха. :D

ок.

Evaa11
01-24-2016, 15:16
Говорете си по често. Трябва да има контакт зада се опознаете ако всеки ден си говорите с времето нещата ще станат ;)