PDA

View Full Version : колко трябва да познавате 1 човек, за да го направите?



Joc
02-02-2011, 20:24
е какво трябва да знаете за него и колко време трябва да го познавате?

LostSelf
02-02-2011, 21:31
Зависи от много неща.Както от самия човек като характер и подход така и от алкохолното съдържание в кръвта и наличието на сиво вещество между ушите.

VaMpiRKaTaaa
02-03-2011, 05:09
Трябва да ми е гадже.
Не правя секс,с човек,когото не обичам.

britzy
02-03-2011, 05:39
Ми трябва да ми е гадже,да му имам доверие ,да ме привлича ,да го обичам,-некви такива глупости.

SmilezZz
02-03-2011, 05:47
Няма значение от колко време се познавате - важното е и двамата да го искате,нали се сещаш..Иначе съм съгласна с предишните потребители - трябва да се обичат(м)е ,да има доверие между двамата..

VaMpiRKaTaaa
02-03-2011, 06:04
Няма значение от колко време се познавате - важното е и двамата да го искате,нали се сещаш..
Как да няма значение времето?
3начи ти би легнала с всеки срещнат.
Така излиза.
3ащото всяко момче иска секс.
И ти лягаш със всеки?
Пак се изказа неподготвена....
Мисли малко преди да ръсиш глупости.
И си противоречиш,хем си съгласна с нас,хем няма значение от колко време се познавате.
Значи и от ден да се познавате,ще легнеш с него..
Така ли?

трябва да се обичат(м)е ,да има доверие между двамата..
И това няма как да стане,след като се познавате от малко време.
Сещаш ли се?

zvezdichka123
02-03-2011, 08:04
Ами зависи какви са ми намеренията. Ако искам сериозна връзка с него, ще изчакам известно време да се опознаем. Ако искам просто и само секс може и на 1вата, 2рата среща.

dimitar_ak
02-03-2011, 08:36
Много е различно. Понякога стигат и часове.

thefreak
02-03-2011, 09:30
Не ми трябва да знам нещо за момичето, и колкото по бързо толкова по добре, ако може веднага. Това е секс, няма деца да правим.

Да и секса няма значението са момчетата каквото има за момичетата.. добро утро.

Grudi_SeXa
02-03-2011, 11:53
thefreak мани, тая п*тка я пазят като Федералния резерв.. Когато си допаднете достатъчно, тогава си лягате. В тва няма нищо странно или срамно. Живеем в съвременно общество, стига с тея глупави предразсъдъци..

kiki1991
02-03-2011, 12:10
Нужни са няколко срещи,не за по 1-2 часа,а за много повече,поне при мен беше така.Иначе то си зависи от момчето и момичето,колко се привличат,и от първите целувки се усеща,ако се възбудиш и почувстваш пеперуди в коремчето значи че секса наближава:)))Понякога пък момичетата гледат да не пуснат бързо,а да видят момчето дали само секс иска,ако постоянно за това говори най-вероятно иска само секс без обвързване.Но пък от друга страна е кофти примерно да го караш да чака много,не повече от 2-3 семици според мен са напълно достатъчни,ако разбира се се виждате всеки ден и сте се опознали за това време!

mrazqkindergarten
02-03-2011, 13:31
Не ми трябва да знам нещо за момичето, и колкото по бързо толкова по добре, ако може веднага. Това е секс, няма деца да правим.

Да и секса няма значението са момчетата каквото има за момичетата.. добро утро.

Момиче съм, но се съмнявам да ти кажа.. поне не за всички момчета, има такива, които само със свои гаджета са спали. :) Познавам. :)

jdzanev
02-03-2011, 13:59
Точно кратко и ясно - достатъчно!

shadow4e
02-03-2011, 15:26
Мисля, че няма да получиш реални отговори, защото тези, които биха си легнали и с по-малко познат, ги е страх да си признаят /с малки изключения/, защото ще бъдат заклеймени. А и реално тук момичетата са по-малки и е пределно ясно, че първите пъти при почти всички се случва с гаджето им.

Joc
02-03-2011, 15:31
како, ти няма ли да споделищ 8-)

YourBlueEyes
02-03-2011, 15:58
Много !!! Със случайни НИКОГА!

shadow4e
02-03-2011, 16:50
како, ти няма ли да споделищ 8-)
Няма да навлизам в подробности. Тъй като не скачам от една връзка в друга, в промеждутъка между тях не седя "сама" да се самосъжалявам.

Все пак от гледна точка на безопастност момичетата трябва да внимават да не си тръгват с някакви напълно непознати или далени познати на приятели от дискотеката.

За останалото не си поставям граници, няма предначертани пътища, по които да си изживеем живота, така че, хев фън и разумната. :)

nefchi_bs
02-03-2011, 17:39
Ако момчето ме кефи,мога и на първа среща,много зависи и от неговия подход...Само един път съм правила секс за една нощт и ако мога пак ще го направя..

ThisIsMe
02-03-2011, 18:07
много....

thefreak
02-03-2011, 20:29
една нощт

ВЕЛИКО!!

AlokiNn
02-03-2011, 20:44
Мноооооооооооооооооооого

TheBeliever
02-03-2011, 21:38
Когато го поискам. Нямам конкретни срокове или критерии.
Може да си познавал някого от години и да се окаже, че не го познаваш въобще. Може за броени дни да опознаеш човека и да го почувстваш толкова близък, сякаш сте били заедно цял живот. Всичко зависи от хората и обстоятелствата.

Thrashington
02-03-2011, 21:42
е какво трябва да знаете за него и колко време трябва да го познавате?
Toчно колкото да знам, че няма зарази някви и е готова за стриганье :razz: :razz: :razz: :razz: :grin:

TheLastAngel
02-03-2011, 21:51
Много е различно. Понякога стигат и часове.

nightlygirl
02-03-2011, 22:28
Трябва да ми е гадже.
Отговор на все още малки момиченца. След време ще разберете, че секса е удоволствие и може да се прави без да ти е ''гадже''.

VaMpiRKaTaaa
02-04-2011, 07:43
Трябва да ми е гадже.
Отговор на все още малки момиченца. След време ще разберете, че секса е удоволствие и може да се прави без да ти е ''гадже''.
Първо,че съм минала 20-те.
Второ,аз съм малко по-особена.
Трябва да му имам доверие и да го познавам и обичам.
Правила съм 1път секс за нощ,нo не ми харесва.
Не е за мене.

Extasy90
02-04-2011, 07:45
Трябва да си изградил пълно доверие към него. Според мен това е най-важното. Няма значение колко време сте ходили просто ако чувствата са взаимни както и доверието няма никакав проблем. С моя приятел ходих 1 месец и преспах с него може да звучи глупаво и детско, но аз го направих, защото бях напълно готова и не съжалявам още сме заедно от 4 месеца и няма да съжалявам дори да се разделим. Той ми беше пъривят :)

DNA
02-04-2011, 11:10
Ако става дума само за секс, не ми трябва да го познавам.

fUcKsMiLe
02-04-2011, 11:19
Трябва да си изградил пълно доверие към него. Според мен това е най-важното. Няма значение колко време сте ходили просто ако чувствата са взаимни както и доверието няма никакав проблем. ;-) Правилно.
И аз съм на това мнение.

adidaskataWE
02-04-2011, 12:03
на мене ми трябваше година и половина ;д

radinio
02-04-2011, 14:46
Пуснато на: Чет Фев 03, 2011 3:53 pm Заглавие:

thefreak мани, тая п*тка я пазят като Федералния резерв.. Когато си допаднете достатъчно, тогава си лягате. В тва няма нищо странно или срамно. Живеем в съвременно общество, стига с тея глупави предразсъдъци..


Ти си ебати маймуната,като си няква ку*рва дето си разтваря краката на 10-мин, земи се е*и в гъза

Grudi_SeXa
02-04-2011, 14:48
Тая маймуна ако те барне, няма да ти се верва...

radinio
02-04-2011, 15:06
като те гледам на снимката какво представляваш,разбирам защо жените като теб стават само за това да си разкрачват краката 8) никое нормално момче не би искало да има за приятелка нещо подобно на теб,с лице на неандерталец и с мозък колкото на мравка 8)

thefreak
02-04-2011, 15:18
като те гледам на снимката какво представляваш,разбирам защо жените като теб стават само за това да си разкрачват краката 8) никое нормално момче не би искало да има за приятелка нещо подобно на теб,с лице на неандерталец и с мозък колкото на мравка 8)
Ти сериозно ли?
Пак си помисли преди следващия коментар.

sexyt0o
02-04-2011, 15:23
ами доста дълго време трябва да бъдем заедно , но това зависи и от други неща ..

Grudi_SeXa
02-04-2011, 15:30
radinio, а ако ме видиш на живо ще стане още по-зле.

shadow4e
02-04-2011, 15:34
radinio, успокай страстите, да не ги успокоим принудително.

По темата: Джок, сподели и те, де. Мен ме накара, а ти на свой ред не го направи!

Joc
02-04-2011, 15:53
лично на мен не ми трябва да знам цялата биография на момичето, стига да ми допада за секс стигат ми некви детайли като име и ГОДИНИ (годините са много важни хахаха). (това ако е за 1 вечер)
ако е за повече, то почваш да опознаваш човека.

anonymous708973
02-04-2011, 17:06
Ако момчето ме кефи,мога и на първа среща,много зависи и от неговия подход...
Подход му е майката, бе! Подход! Ако от това момче лъха на секс... (по интелигентния начин, разбира се), ако ми прималява от погледа му, с който просто ми казва: "Нямаш избор.", защо не?
Не ми се е случвало, но бих го направила. 100% съм сигурна.

qgodinka
03-18-2011, 17:26
достатъчно 8)

straus
03-18-2011, 18:40
За какво ми трябва да я познавам, нали и плащам :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fUcKsMiLe
03-18-2011, 19:19
Ми трябва да ми е гадже,да му имам доверие ,да ме привлича ,да го обичам,-некви такива глупости.

monttitty
03-18-2011, 19:31
ако ми е за 1ви път, повечко :)

nerwna
03-18-2011, 19:38
Няма значение от колко време се познавате - важното е и двамата да го искате,нали се сещаш..Иначе съм съгласна с предишните потребители - трябва да се обичат(м)е ,да има доверие между двамата..

мХм , :lol:

ReTarDeT
03-18-2011, 21:42
За какво ми трябва да я познавам, нали и плащам :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: ROFLMAO

Ми хора има СЕКС има и ЛЮБОВ , между двете има голяма разлика..

Иначе според мен момиче на място ще спи смао с сериозно момче с което са имали по продължителна връзка. :)

NomNomNom
03-19-2011, 03:16
Много много много лесно се сближавам, имам епик интуиция . Една седмица ми е окей , за да ми е кеф да си легна с човека.
Трябва да знам за заниманията му, детството му , сексуалният му живот до сега, семейството му , разни рандом тайни и т.н. Ако предразположа човек да ми говори за това, значи ще е хубаво ако спим.

Иначе не е нужно да се познаваш с някого за да правите секс .
Ама аз съм бъзлива, може някой да ме изкорми , завлече у тях и яде известно време докато не ми намерят кокалите.
Иначе не ми пука , държа на приятелството , не на секса, т.е. не ми пука кой с какво и защо , всеки може да си се чука с когото и когато си поиска.

Schneeflocke
03-19-2011, 05:43
Т'ва е като да питаш: От колко време трябва да си познавате баничката, за да я изядете?

Няма да се женя за него я.... Секс =/= любов...

Cucko0
03-19-2011, 09:42
Много е различно. Понякога стигат и часове.

norain
03-19-2011, 10:38
Т'ва е като да питаш: От колко време трябва да си познавате баничката, за да я изядете?

Няма да се женя за него я.... Секс =/= любов...

Донякъде си прав. Но все пак зависи от човека. И от теб и от нея/него.
Макар че във даскало, като ги гледам котенцата, стига ми и 1 минута и бих я праснал на катедрата :oops: и все пак това ще е само секс ! БЕЗ чувства, без нищо!

Schneeflocke
03-19-2011, 10:54
Т'ва е като да питаш: От колко време трябва да си познавате баничката, за да я изядете?

Няма да се женя за него я.... Секс =/= любов...

Донякъде си прав. Но все пак зависи от човека. И от теб и от нея/него.
Макар че във даскало, като ги гледам котенцата, стига ми и 1 минута и бих я праснал на катедрата :oops: и все пак това ще е само секс ! БЕЗ чувства, без нищо!

Че то за секс става дума, не за чувства.... :-o

rtpghhfcz
03-19-2011, 10:57
много - повече от година

norain
03-19-2011, 11:01
Т'ва е като да питаш: От колко време трябва да си познавате баничката, за да я изядете?

Няма да се женя за него я.... Секс =/= любов...

Донякъде си прав. Но все пак зависи от човека. И от теб и от нея/него.
Макар че във даскало, като ги гледам котенцата, стига ми и 1 минута и бих я праснал на катедрата :oops: и все пак това ще е само секс ! БЕЗ чувства, без нищо!

Че то за секс става дума, не за чувства.... :-o

Тогава няма и 5 минути, и вече съм я надвесил над леглото/масата :D

secretsexyboy
03-19-2011, 11:41
За 20 секунди разбирам дали става!

Shia
03-19-2011, 12:38
Трябва да успее да ми направи някакво добро впечатление.
Почвам да обичам някого след като сексуалния и социалния ни живот с момчето до мен върви идеално.

dostavchikat
03-19-2011, 12:40
не е нужно да я познавам достатъчно е да е готина и да изглежда мръсница и е под ножа

life92
03-19-2011, 13:18
доверие и привличане - има ли ги тия 2 неща не ми пука за времето :)

erfo
03-19-2011, 13:26
непознавам жени подходящи за секс
така ,че вероятно е да разчитам на непознати,
но ако трябва да се опознавам може да станат неподходящи
затова подобре докато са пресни :P

life92
03-19-2011, 13:36
доверие и привличане - има ли ги тия 2 неща не ми пука за времето :)

GossipGirl89
03-19-2011, 13:46
Зависи от доста неща. Като за начало най-вече от това дали искам връзка с някого или просто секс. По принцип не одобрявам секса за една нощ (за един път) и не съм го правила до сега, но не отричам и че е имало случаи и хора, с които ми се е искало да бъде само за веднъж без да се налага да ги опознавам. Иначе ако искам нещата да са сериозни ще ми е нужно време да опозная човека и да преценя дали си заслужава.

onlygiirl
03-19-2011, 14:57
Не е само до знаене,а и до чувства.Все пак не съм от ония к**ви където си хващат момче само за едното е**не.Зависи много и от другия човек,какво и той изпитва към мен.Все пак за тва нещо трябват двама,не един.Но общо взето трябва да си го обичам и да го познавам добре !

П.П. Съжелявам за някой думи !

krem4et0
03-19-2011, 15:13
Не си представям колко време би ми било нужно да правя секс с друг човек за първи път. Може би години. Ако изпадна в ситуация да разбирам...най-хубавата в сексуално отношение възраст ще си я преживея у дома. Не знам мога ли да бъда интимна с друг, а ако не е до тази степен, в която имам интимност сега, изобщо дали си заслужава.

Та по темата - вероятно много дълго време. Месеци на връзка и може би години след като съм приключила тази (ако тя свърши един ден).

Schneeflocke
03-19-2011, 17:14
Все пак не съм от ония к**ви където си хващат момче само за едното е**не.

Какво пък му е курвенското на това(тюва цензуриране почва да ме дразни, не като никой да не се сети коя е думата, да му се не види)? Сексът е физическа нужда. Като яденето. Трябва ли да си опознавам храната и да я обичам, за да си я сложа в устата? Имате много странен морал....да не говорим колко е сексистки....

diana199406
03-19-2011, 17:26
Хората са различни.Някой го правят от първата среща други чакат да опознаят колкото се може повече човека преди да му се отдадът напълно.Аз лично съм имала 6 месечна връзка БЕЗ СЕКС , не че не бях го опознала...просто бях девствена и не бях сигурна,че той е човека на когото ще се отдам първо.Права и се оказах-не му и пуснах,но както и да е.Аз съм на мнение,че са нужни поне месец/два докато опознаеш дадения човек,за да стигате до интимните вече отношения.Има хора,които го правят както казах още от първата среща и после се наранени,защото са се почувстват използвани.Един човек ако иска само секс от теб колко ще играе театър,за да те вкара в леглото?Седмица,две-не повече.Така,че не бързайте да се ч*кате насам и натам,ако не искате да бъдете наранени.А ако го правите за кеф,с когото и да е-желая ви максимално удоволствие иии не забравяйте за предпазните средства! :-D Това е моето мнение! :lol:

onlygiirl
03-20-2011, 09:25
Schneeflocke,да има момичета,които си лягат от първия път и това не ги прави курви,обаче аз познавам и много такива,които си лягат с първия срещнат,само да могат после да се хвалят.Всеки човек си е различен ! :)

buzzzz
03-20-2011, 10:30
Един човек ако иска само секс от теб колко ще играе театър,за да те вкара в леглото?Седмица,две-не повече.

Не винаги е така, има и други по-търпеливи, които чакат 2-3 месеца докато не получат своето. Не, че съм попадала на такива, но знам за такива случаи.

По темата - Всеки сам преценява за себе си. На мен лично ми е нужно повече време, за да опозная човека и да му имам пълно доверие. Пък за секс за 1 нощ не съм си и помисляла :)

krem4et0
03-20-2011, 10:34
Schneeflocke, сексът не е физическа нужда в смисъла, който се опитваш да вложиш. Не знам да се умира от липса на секс, ама ако не дишам кислород няколко минути, не пия вода няколко дни или не ям няколко седмици, ще умра...физически. Храната ни е нужна, за да живеем,а сексът е просто проява на нагона ни за възпроизводство.

Schneeflocke
03-20-2011, 10:50
Schneeflocke, сексът не е физическа нужда в смисъла, който се опитваш да вложиш. Не знам да се умира от липса на секс, ама ако не дишам кислород няколко минути, не пия вода няколко дни или не ям няколко седмици, ще умра...физически. Храната ни е нужна, за да живеем,а сексът е просто проява на нагона ни за възпроизводство.

Което не го прави по малко физическа нужда. Това, че ти не изпитваш чисто физическо удоволствие и ти е нужна емоционална връзка, не променя нищо. И без сладолед не се умира, означава ли, че трябва да го опозная, преди да го изям?

@onlygiirl
Курва е манталитет, не бройка. Може да си спала с трима и да се държиш като разгонен добитък. Може да имаш трицифрена бройка и да не ти личи. Все пак, кой освен мен знае с колко съм спала?

krem4et0
03-20-2011, 12:49
Schneeflocke, разбира се, че е по-малка. Пробвай дали ще можеш да живееш без секс и колко ще издържиш. Дали е толкова, колкото без въздух, вода, храна, ходене до тоалетна и прочие. Яденето конкретно на сладолед не е физиологично необходимо, за да живея, както и сексът. Все пак всеки е прекарал доста години без секс (било то само 12-13, било и 20-тина). Нито сме умрели, нито това е направило съществуването ни чисто физически по-лошо. От предния ти пост излиза, че едва ли не сексът ни е физически необходим. Необходим е от гледна точка на продължаване на човешкия вид. Но предполагам ти не правиш секс за това, поне не още. Защото, за да сме честни това е най-важната му роля и за това на практика съществуват разнополови индивиди, които се привличат. Удоволствието от акта/оргазмът не е причината да правим секс, ако си говорим за физиологична обусловеност на действието.
И ако за теб да сложиш сладолед в устата си е равно на това да сложиш пенис където и да е в теб, то е ясно колко уважаваш себе си, а и човекът, с когото го правиш.

fakesmiles
03-20-2011, 13:11
има такива мъже,които толкова много ме привличат,че само запознанство ми трябва и нищо друго.в момента са няколко такива 8-)
в нормалния случай,например в началото на връзка,бих изчакала няколко срещи да се поопознаем малко и когато почувствам че го искам тогава ще го направя :)

Schneeflocke
03-20-2011, 15:16
И ако за теб да сложиш сладолед в устата си е равно на това да сложиш пенис където и да е в теб, то е ясно колко уважаваш себе си, а и човекът, с когото го правиш.

Аз се уважавам достатъчно, за да не си налагам някакъв морал. Да, сексът е като сладолед - харесва ми да пробвам различни, искам го често и ми доставя удоволствие. Това, че ти не получаваш удоволствие от секса и го правиш, за да задържиш един мъж до себе си, е лично твой проблем. Аз нямам нужда някой да ме гушка, за да се чувствам завършена личност. Ако искам нещо, си го взимам...

krem4et0
03-20-2011, 15:47
Това, че ти не получаваш удоволствие от секса и го правиш, за да задържиш един мъж до себе си, е лично твой проблем.
Това къде съм го написала? Обичам да правя секс и ми доставя удоволствие, но това не значи, че удоволствието трябва да е на всяка цена. Правя го с този, който обичам защото така го чувствам. А ако задържах мъжа до себе си със секс, отдавна да съм останала сама, защото 100% има по-сексуални, по-разкрепостени и по-перверзни жени от мен. Само мъжът до мен знае защо е с мен и щом година и половина сме били заедно без да правим секс, значи причината не е точно дупката между краката ми.

Shia
03-20-2011, 17:46
Но не е нужно задължително над година ,за да решиш искаш ли някого до себе си интимно.Изключвам твоя случай конкретно.
На мен ми трябва значително по-малко,което не означава,че връзката ми с този човек продължава за кратко.
Имах връзка 2г. 1/2 ,но правихме секс рано.

krem4et0
03-20-2011, 18:30
Не казвам, че е задължително. Може и няколко седмици, месеци...Всеки сам си решава. Просто не разбирам сравняването на сексът с физиологична НУЖДА, както и липсата на уважение към това, което слагаме в собственото си тяло, било то храна или пенис.

LiRRRa
03-20-2011, 18:41
Според човека, обстоятелствата и интересите зависи.

straus
03-20-2011, 18:54
@krem4et0
Така като те слушам явно секса или не е от голямо значение за теб и мъжа ти, или просто и двамата сте се налудували през годините и ви е минал мерака. Аз не мога да си представя година и половина с жена без секс и още по малко остатъка от живота ми с незадоволителен секс. Щом ви устройва, ок, живи и здрави.

щом година и половина сме били заедно без да правим секс, значи причината не е точно дупката между краката ми
Не предпочиташ ли дупката между краката ти да бъде също причина, като всички останали причини да бъде с теб?

Shia
03-20-2011, 21:02
Възприемам секса като физиологична нужда,когато имам човек до себе си и го чувствам достатъчно близък,за да споделям мигове с него емоционално-сексуални.

Schneeflocke
03-20-2011, 22:22
Обичам да правя секс и ми доставя удоволствие, но това не значи, че удоволствието трябва да е на всяка цена. Правя го с този, който обичам защото така го чувствам.

Нуждата от емоционална връзка се появява тогава, когато сексът не доставя физическо удоволствие.


както и липсата на уважение към това, което слагаме в собственото си тяло, било то храна или пенис.

Ех, какво да се прави, аз сладоледа не го уважавам. Би ми било странно да си уважавам храната...

krem4et0
03-21-2011, 09:01
straus, той ми е първият и единствен мъж, както и аз на него. И двамата сме били девствени тази година и половина. Сега живеем заедно и правим секс без ограничение. Може би не сме супер сексуални като цяло...знам ли. Винаги сме правили толкова секс, колкото и сега, не ми е омръзнал, не съм се "направила", просто не разбирам това да общувам само по този начин ежедневно, едва ли не ежечасно. Нямам нужда от това, за да създам интимност с партньора си.
Schneeflocke, нуждата от още по-голяма емоционална близост, породи желанието ми за физическа такава. Обичам да правя секс с този мъж, не просто защото изпитвам удоволствие, имам оргазъм и прочие, а и защото е той. Какво да направя, че обичам този мъж? Да спра да го обичам ли? Нали обичта значи и уважение към него като човек, като личност, наред с другото. Да, той освен физически ме допълва и емоционално, както и аз него. Аз в това виждам смисълът на връзката...да сте заедно, защото така е по-хубаво, отколкото по сами. Може и да ти е странно, но аз живея сред хора, не живея сама, част от общество съм и не съм си самодостатъчна. Ти ако си - аз не съм. А и центърът на цялата ми вселена не е собствения ми АЗ. Има хора, за които ме е грижа, които обичам, ценя и уважавам. Мъжът до мен е сред тях.

Аз се намирам за истинска късметлийка, че съм "случила" от първия път, но това е станало след дълго опознаване на това, което имам отсреща. Нямам нуждата да спя с друг, да целувам друг, да обичам друг, защото се чувствам щастлива. Сигурно има мъже, с които бих правила по-хубав секс,но не ме вълнува. Не мога да спя с 3 милиарда мъже все пак, както и Schneeflocke не може. Не разбирам защо трябва да опитвам още и още, след като това което имам ме удовлетворява във всеки аспект.

straus
03-21-2011, 09:18
Еми радвам се за тебе, явно си постигнала хармония в живота.

thefreak
03-21-2011, 09:36
straus, той ми е първият и единствен мъж, както и аз на него. И двамата сме били девствени тази година и половина. Сега живеем заедно и правим секс без ограничение. Може би не сме супер сексуални като цяло...знам ли. Винаги сме правили толкова секс, колкото и сега, не ми е омръзнал, не съм се "направила", просто не разбирам това да общувам само по този начин ежедневно, едва ли не ежечасно. Нямам нужда от това, за да създам интимност с партньора си.
Schneeflocke, нуждата от още по-голяма емоционална близост, породи желанието ми за физическа такава. Обичам да правя секс с този мъж, не просто защото изпитвам удоволствие, имам оргазъм и прочие, а и защото е той. Какво да направя, че обичам този мъж? Да спра да го обичам ли? Нали обичта значи и уважение към него като човек, като личност, наред с другото. Да, той освен физически ме допълва и емоционално, както и аз него. Аз в това виждам смисълът на връзката...да сте заедно, защото така е по-хубаво, отколкото по сами. Може и да ти е странно, но аз живея сред хора, не живея сама, част от общество съм и не съм си самодостатъчна. Ти ако си - аз не съм. А и центърът на цялата ми вселена не е собствения ми АЗ. Има хора, за които ме е грижа, които обичам, ценя и уважавам. Мъжът до мен е сред тях.

Аз се намирам за истинска късметлийка, че съм "случила" от първия път, но това е станало след дълго опознаване на това, което имам отсреща. Нямам нуждата да спя с друг, да целувам друг, да обичам друг, защото се чувствам щастлива. Сигурно има мъже, с които бих правила по-хубав секс,но не ме вълнува. Не мога да спя с 3 милиарда мъже все пак, както и Schneeflocke не може. Не разбирам защо трябва да опитвам още и още, след като това което имам ме удовлетворява във всеки аспект.

Ако това ти е първия как ще знаеш, че те задоволява във всеки аспект.
Винаги ми е било странно как успяваш да намесиш връзката си във едно 90% от мненията си без повечето пъти темата да го изисква.
Ще клъвна този път и ще те питам - как така говориш толкова уверено след като това е единствения човек, с който имаш опит? И дори не говоря в момента за сексуален опит, а всякакъв?

jghgh
03-21-2011, 09:40
Кремче, има ли тема, в която да не ни занимаваш с романса ти с оня мъж, който не обичал да прави често секс, който те държал на сухо дълго време, обаче много сте се обичали, пък не знам си какво.

Честно, досадно е.


По темата, трябва да съм сигурна в него ;) От него зависи как ще се чувствам с него, така че... Имах си един приятел, с когото се чувствах сигурна и ако не беше връзката ни от разстояние (lame..) нямаше да го карам да чака или някакви такива - просто знаех, че ме обича, въпреки че връзката си остана неосъществена.
Имала съм други приятели, в които съм се съмнявала много, така че зависи 8-) Като цяло се съмнявам много в намеренията на партньорите си заради лош опит ..

krem4et0
03-21-2011, 10:25
thefreak, възможно ли е да правиш секс с всички хора от другия пол на света, за да видиш кой е най? Разбира се, че има и по-добро-100%, но човек трябва да е доволен с това, което има.
Ок, спирам. Извинявам се. Просто темата предполага и дискусия, извън простото споделяне на някакви дни, седмици или години. Особено изказвания, които сравняват сексът с яденето и чуждите интимни атрибути - със сладолед. Мислех си, че повече ценим, това което влиза в нас, защото сме принудени да обитаваме това тяло 70-80 години и трябва да го ценим. Най-малкото, защото полово предаваните болести могат да се предадат не само чрез самите полови органи (ако всеки път се ползва презерватив), но и от друго сексуално взаимодействие. ЗА мен е уважение към самия теб да подбираш кой и какво ще влезе в теб и по един или друг начин ще окаже въздействие върху тялото ти. Това провокира последните ми постове, които отново са така досадни. Сори, имам само една сексуална връзка, а това е раздел секс...или трябва да не пиша, както правех преди време, или да пиша от моята си гледна точка.

anonymous708973
03-21-2011, 10:33
[quote=krem4et0]
Обичам да правя секс и ми доставя удоволствие, но това не значи, че удоволствието трябва да е на всяка цена. Правя го с този, който обичам защото така го чувствам.
Нуждата от емоционална връзка се появява тогава, когато сексът не доставя физическо удоволствие.

Ооо, не, не, тук определено грешиш. Точно заради наличие на удоволствие изпитваш нужда от физическа близост. Първо заради отделения ендорфин и второ, по твоята логика, няма нужда да се обвързвам с никого, просто можем да си пасваме в леглото, така ли? Говорим за връзка, при която първо е сексът, после любовта.

Иначе - когато обичаш някого, това да правите страхотен секс не ти стига.

krem4et0
03-21-2011, 10:42
PinkPan7her, идеята на госпожицата е, че едва ли не сексът е най-важното в общуването между двама души. Ами НЕ Е! Особено, когато обичаш някого, това е едно от последните неща, които могат да разрушат връзката ви. Не става дума за абсолютно различна сексуалност разбира се. Когато нещата там са добре (може би далеч от идеалното, но все пак на достатъчно удовлетворително ниво, дори не се сещаш, че това може да е проблем). Други проблеми има във връзките, особено в дългите. Да, сексът отива на по-заден план с годините. Просто приоритетите във една връзка се променят.

Schneeflocke
03-21-2011, 10:55
PinkPan7her, идеята на госпожицата е, че едва ли не сексът е най-важното в общуването между двама души. Ами НЕ Е! Особено, когато обичаш някого, това е едно от последните неща, които могат да разрушат връзката ви. Не става дума за абсолютно различна сексуалност разбира се. Когато нещата там са добре (може би далеч от идеалното, но все пак на достатъчно удовлетворително ниво, дори не се сещаш, че това може да е проблем). Други проблеми има във връзките, особено в дългите. Да, сексът отива на по-заден план с годините. Просто приоритетите във една връзка се променят.

Почвам да се чудя дали си толкова тъпа или зорлем се правиш. Ама, както те помня, май е първото...


няма нужда да се обвързвам с никого, просто можем да си пасваме в леглото, така ли?

Точно така. Имах 2 години и половина връзка с момче, което обичах повече от всичко. Сексът, като физически акт, никога не ми достави удовлствие. А колко страхотен секс съм правила с хора, на които даже фамилията не им знам....

И, кремче, не говори за болести. Това си е карма. Моята бройка отдавна мина 100. Извадила съм си карта тук за седмични прегледи и тестове за въпросните болести, чиста съм. Майка ми с четирима е спала през целия си живот и третият й подари гъбички(или нещо такова).

Спрете да намесвате любов, да му се не знае. Темата е за секс, не колко време ти трябва да се влюбиш и довериш на някого...

krem4et0
03-21-2011, 11:23
Schneeflocke, ако това те удовлетворява - природно тъпа съм. Спри да си напрягаш мозъка и да се чудиш. Други части от теб ще имат нужда от енергията ти. :)

Schneeflocke
03-21-2011, 11:48
Schneeflocke, ако това те удовлетворява - природно тъпа съм. Спри да си напрягаш мозъка и да се чудиш. Други части от теб ще имат нужда от енергията ти. :)

Аз енергия си имам достатъчно

straus
03-21-2011, 12:09
@krem4et0
Защо си толкова сигурна, че си избрала най-доброто, като не си опитала друго? Нямам предвид само сексуално, като цяло. Аз напоследък се ровя из едни сайтове за анонимни изповеди, разни хора споделят за проблемите в живота си. Ще ти кажа, че масово мъже и жени на възраст 35-45 който споделят как след 10-15 години семеен живот са се престрашили да изневерят и това което са открили тотално преобръща живота им. Откриват неща които никога не са имали с половинката си, неща който не са предполагали, че са толкова хубави и въобще съществуват. Не са ли това бракове от типа "задоволява ме" и "човек трябва да се радва на това което има". Абстрахирам се от темата секс, да кажем че любовника е по-мил, по-нежен, държи се по-добре с теб. Мога да извадя от някой сайт и да ти цитирам.

thefreak
03-21-2011, 13:15
thefreak, възможно ли е да правиш секс с всички хора от другия пол на света, за да видиш кой е най? Разбира се, че има и по-добро-100%, но човек трябва да е доволен с това, което има.
Ок, спирам. Извинявам се. Просто темата предполага и дискусия, извън простото споделяне на някакви дни, седмици или години. Особено изказвания, които сравняват сексът с яденето и чуждите интимни атрибути - със сладолед. Мислех си, че повече ценим, това което влиза в нас, защото сме принудени да обитаваме това тяло 70-80 години и трябва да го ценим. Най-малкото, защото полово предаваните болести могат да се предадат не само чрез самите полови органи (ако всеки път се ползва презерватив), но и от друго сексуално взаимодействие. ЗА мен е уважение към самия теб да подбираш кой и какво ще влезе в теб и по един или друг начин ще окаже въздействие върху тялото ти. Това провокира последните ми постове, които отново са така досадни. Сори, имам само една сексуална връзка, а това е раздел секс...или трябва да не пиша, както правех преди време, или да пиша от моята си гледна точка.
А възможно ли е да си правила само с един и да ми твърдиш, че е перфектния във всички аспекти?
Не си по права от мен само спекулираш.

"но човек трябва да е доволен с това, което има." - тая глупост да я коментирам ли изобщо?

Schneeflocke
03-21-2011, 13:32
"но човек трябва да е доволен с това, което има." - тая глупост да я коментирам ли изобщо?

Представи си следното: Имаш толкова ниско самочувствие, че си убеден, че никой никога не би те поискал. Един ден срещаш човек, който, о, чудо, те иска. Страхът, че можеш да го изгубиш и да останеш сам до края на живота си, е толкова голям, че дори не си и помисляш за раздяла. Следователно, се задоволяваш с това, което въпросният човек ти предлага и го държиш здраво. Сега си представи двама такива хора във връзка....

straus
03-21-2011, 13:39
Абе по другите теми може да се дърпаме с Schneeflocke, ама тука дойдохме на едно мнение, това последното което написа ми хареса :)

norain
03-21-2011, 13:45
"но човек трябва да е доволен с това, което има." - тая глупост да я коментирам ли изобщо?

Представи си следното: Имаш толкова ниско самочувствие, че си убеден, че никой никога не би те поискал. Един ден срещаш човек, който, о, чудо, те иска. Страхът, че можеш да го изгубиш и да останеш сам до края на живота си, е толкова голям, че дори не си и помисляш за раздяла. Следователно, се задоволяваш с това, което въпросният човек ти предлага и го държиш здраво. Сега си представи двама такива хора във връзка....

АЗ имам супер ниско самочувствие ! И да мисля ,че никоя няма да ме земе! Е зе ме. Страх ме беше , че ще ме зареже, ужасно голям страх. Е ето заряза ме преди 2 дни...Гадно е ! Ужасно е ! Но..както казвам "Една преодолях, и 2ра ще преодолея"
По темата : Ако е само секс, хареса ли ми - БОЙ :D
Иначе ако трябват чувства - доста време !

Schneeflocke
03-21-2011, 13:46
Сега си представи да обичаш всичко в един човек,дори недостатъците му.А сега си представи двама такива заедно...Ужас,нали?

А сега си представи да обичаш всичко в един човек и да кажеш, че трябва да си доволен от това, което имаш. Аз не бих говорила за голямата си любов като за утешителна награда, с която трябва да се задоволя... Така че твоята представа няма нищо общо с връзката на кремчето....Ужас, нали?

Schneeflocke
03-21-2011, 13:57
Защо да е утешителна награда? Да,може да има и не сто,а хиляда пъти по-добри,но той да е идеален за нея.. пък и дори да е най-доброто,което може да има,какво от това? Не мисля,че е утешителна награда... И от мъжо има сто пъти по-добри,но не искам друг,дали защото не мога да имам по-добър или ме е страх... но не искам.

Не може хем да е идеален, хем да има по-добри от него. Това е някак...оксиморон, не мислиш ли? Нека цитирам:

Разбира се, че има и по-добро-100%, но човек трябва да е доволен с това, което има.

Това си е точно утешителна награда. Задоволяваш се с това, което имаш, въпреки че си сигурна, че има много по-добри от него. Ако наистина обичаш някого, той а идеален за теб и даже през ум не ти минава, че има и по-добри. Защото, когато обичаш, просто няма как да стане по-дорбо. Или аз съм някакъв странен идеалист, който вярва, че има истинска любов и не сме длъжни да се "заоволим" с нещо, което не смятаме за най-доброто възможно....

Schneeflocke
03-21-2011, 14:05
Идеален за нея.
Има разлика между това да обичаш силно и да си сляпо влюбен.При втория случай си въобразяваш,че няма по-добри от човека до теб,когато ти се кротнат хормоните разбираш,че перфектни хора няма и е важно да имаш до себе си човек,който е идеален за теб,най-добрия за теб... А не попринцип.

Но, ако той е най-добрият за теб, как може да има по-добри? Ще ти дам пример:

Една приятелка си купи Yamaha Dragstar. Много си я обича, даже име й е дала. Колкото и да й повтарят, че Dragstar е смотан мотор, че има проблеми със завиването и, като цяло, е боклук, тя си повтаря, че е тествала всички налични и този е най-добрият, който съществува.

Няма значение, дали ЗА ДРУГИТЕ има по-добър мотор. За нея няма. И тя си насточва, че нейният е най-добрият.

Не знам дали разбираш какво имам предвид.... Не може хем да е най-добрият, хем да се задоволяваш с него, знаейки, че има и по-добри...

anonymous708973
03-21-2011, 14:39
Момичета, говорите едно и също нещо, но не се разбирате взаимно :)

Schneeflocke, попринцип съм съгласна с теорията, че няма нужда двама човека да се обичат, за да си пасват в леглото. Не ми се е случвало, затова и казвам попринцип :)
Естествено, че може да е така, но за някакъв период от време, не за целия ти живот.
Основно не съм съгласна, че нуждата от емоционална близост се поражда от липсата на физическо удоволствие.

Иначе, абсолютно права си. Отвратително е да говориш за любимия си човек като "човек трябва да се задоволи с това, което има". Съгласна съм с цялата история за страха, че никой няма да го/я вземе и т.н. Любимият не е утешителна награда и когато обичаш, за теб няма по-добър. (Слагам условно "за този етап от живота ти", тъй като вярвам, че човек може да обича повече от веднъж в живота си.)

Относно бройката - честно казано, впечатли ме, но не неприятно. Хубаво е, че си правиш прегледи. :) Явно и австрийците са същите като българите, м? 8-)

krem4et0
03-21-2011, 15:51
Имах предвид, че ако винаги ламтим за още и още, винаги ще си оставаме недоволни и незадоволени. Има неща, с които не мога и няма да се примиря, но не ги откривам в половинката си. Разбира се, че не е перфектен и не се вписва в представите ми за най-перфектният мъж на света, но аз го приемам какъвто е, прави ме много щастлива.
Срещам се с много мъже. Работя с много мъже, даже предимно с мъже. Навремето съм и излизала с достатъчно, а да преценя какво искам и какво не искам. Търсила съм "моят мъж", не съм седяла у дома да ми падне от небето. Като го открих и сравних с тези на познати, с тези, които познавах, ако щете с колегите ми, с които бях нон-стоп по цял ден 4 години, реших че това е той. Съжалявам, че не го познавате, защогто сега само си чеша пръстите. Не искам друго, защото така съм много щастлива, повече от колкото съм мислела, че може.....

Дай Боже на всекиму такава "утешителна награда". От сърце го пожелавам на всички потребителки. :)

Какъв страх? Та аз съм на 25, хванала съм си хляба в ръцете, млада, права жена съм...Не ме е страх, че ще съм сама. Страх ме е, че може да съм без НЕГО! Просто обичам. Толкова ли е непонятно?

Schneeflocke
03-22-2011, 06:20
Разбирам те,явно ти не можеш да разбереш мен.Не и нужно-всеки има право на мнение.Не е въпросът дали е най-добрият,с най-малко недостатъци,с най-красиви очи или нещо подобно,а как ще си паснете.

Така, ще пробвам още веднъж:

Няма най-добър мъж по прицип. Някаква таблица ли имаш, по която гледаш колко е добър един мъх? Съотношение мускули-мазнини, ръст в милиметри, брой сперматозоиди на милилитър сперма и т.н.? Това винаги ще е субективно. И затова, когато обичаш някого, той е най-добрият - за теб и, би трябвало, според теб. Да, ти може да си единствената жена, която мисли така и в очите на другите той е смотан и грозен. Но това не би трябвало да промени мнението ти. А, ако знаеш, че има по-добри, да чемем, той не е достатъяно внимателен към теб, забравя рождения ден, а новият колега винаги се сеща, даже за имения ден, за който дори ти не знаеш...е, така приключвам връзки обикновено...



Основно не съм съгласна, че нуждата от емоционална близост се поражда от липсата на физическо удоволствие.

Явно и австрийците са същите като българите, м? 8-)

Значи, нямах предвид винаги. Мисълта ми беше, че, когато няма физическо удоволствие от секса, то бива заменено с емоционално - т.е., не можеш да си представи one-night-stand(защото няма да ти донесе удоволствие). Това не означава, че, ако опознаеш даден мъж/жена, няма да се породи нужда от емоционална близост, която да добавиш към физическото удоволствие. Но това все пак е тема за секс, а не за връзка, любов и т.н. А, за да правиш секс с някого, не е нужно да сте близки и влюбени...освен ако сексът сам по себе си не ти доставя нужното удоволствие.

Хммммм?


Имах предвид, че ако винаги ламтим за още и още, винаги ще си оставаме недоволни и незадоволени. Има неща, с които не мога и няма да се примиря, но не ги откривам в половинката си. Разбира се, че не е перфектен и не се вписва в представите ми за най-перфектният мъж на света, но аз го приемам какъвто е, прави ме много щастлива.


Прочети какво написах по-горе. Нормално е да искаш най-доброто за себе си....освен, ако не смяташ, че заслужаваш най-доброто. А какво е перфектен? Не е ли това човекът, който е перфектен за ТЕБ? Или трябва да е перфектен за всяка жена? Аз никога не бих казала, че се задоволявам с това, което имам. Защото това, което имам или е всичко, което искам, или ще бъде сменено много бързо...

zaichyy
03-22-2011, 06:57
На мене ми трябва 1 месец да го опозная не правя секс със всеки срещнал :-P

GregoryHouse
03-22-2011, 07:00
Не съм правила секс с напълно непознат.Правила съм само свирки.Предполагам,че ще легна с напълно непознат ако има химия,както беше като духах,но не знам защо не се стигна до нищо повече.

МаkeMeLaugh къде си да локнеш и тази темаааа, хахжахжахжахжах...

По темата - ако ме кефи лягам си с нея, ако не ме кефи - не си лягам с нея. Без значение дали сме се видяли за пръв път преди 5 минути или се познаваме от 5 годишни. Важното е дали ти харесва. Ако се ограничим само до секса.

Joc
03-22-2011, 07:35
Не съм правила секс с напълно непознат.Правила съм само свирки.Предполагам,че ще легна с напълно непознат ако има химия,както беше като духах,но не знам защо не се стигна до нищо повече.

да не е заради егн-то

norain
03-22-2011, 09:54
Не съм правила секс с напълно непознат.Правила съм само свирки.Предполагам,че ще легна с напълно непознат ако има химия,както беше като духах,но не знам защо не се стигна до нищо повече.

да не е заради егн-то

Най-вероятно ДА :D 96 брат..96 8-)

Blab
03-22-2011, 10:23
нека го кажа така: десерта - в купичка и с лъжичка;

thefreak
03-22-2011, 14:08
Не съм правила секс с напълно непознат.Правила съм само свирки.Предполагам,че ще легна с напълно непознат ако има химия,както беше като духах,но не знам защо не се стигна до нищо повече.
Пак са изфърли като чикия на пясък...

Reaper93
03-22-2011, 14:19
В това положение, в което съм сега, не ми трябва да я познавам много 8-)

pepipenev123
03-22-2011, 20:28
Вие сте отвратителни, аз не бих си легнал с някоя ако не я познавам поне от 5-6 години. Това е един толкова важен акт че не може да е с който и да е, трябва да избереш спецялния човек с който да прекараш остатъка от живота си.

Joc
03-22-2011, 22:37
ахахахахахахах тоя ше ебне и ше се жени ... тотален чаун

JekoV
03-23-2011, 05:02
Ако питаш жените трябваа да уточниш - в долара или в лева!

DarkTemplar
03-23-2011, 08:48
Вие сте отвратителни, аз не бих си легнал с някоя ако не я познавам поне от 5-6 години. Това е един толкова важен акт че не може да е с който и да е, трябва да избереш спецялния човек с който да прекараш остатъка от живота си.
Значи ще се ожениш за първата, която ти пусне. Колко романтично... :D

LadyDi
03-23-2011, 08:56
Вие сте отвратителни, аз не бих си легнал с някоя ако не я познавам поне от 5-6 години. Това е един толкова важен акт че не може да е с който и да е, трябва да избереш спецялния човек с който да прекараш остатъка от живота си.
Значи ще се ожениш за първата, която ти пусне. Колко романтично... :D
Първата, на която ТОЙ пусне.

DarkTemplar
03-23-2011, 08:58
Първата, на която ТОЙ пусне.
Мда, Принцесата от приказките. ;)

1-0 за мъжете с женска психика.

erfo
03-26-2011, 18:09
Вие сте отвратителни, аз не бих си легнал с някоя ако не я познавам поне от 5-6 години. Това е един толкова важен акт че не може да е с който и да е, трябва да избереш спецялния човек с който да прекараш остатъка от живота си.
Значи ще се ожениш за първата, която ти пусне. Колко романтично... :D
Първата, на която ТОЙ пусне.
първо да изчака 5 г да я опознае :-D

cokaj
03-27-2011, 17:13
по твое желание може да го правите само за удоволствие или с 4увства 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)