PDA

View Full Version : Дебели бедра



christina98877
02-03-2011, 08:23
Имам горе доло хубаво тяло.. изглеждам слаба но БЕДРАТА ми са някак големи... искам да отслабна именнно там ... МОЛЯ предложете някакви методи ... конкретни диети , упражнения ии т.н.....

Infinity
02-03-2011, 08:29
Велоергометър - много сериозни тренировки. :)

mariam123
02-03-2011, 11:53
Ако структурата на тялото ти е такава,няма шанс. Аз съм 175см. и поддържам 56-57 кг.именно заради бедрата,първо там качвам. Спортувала съм,ходих и 5 год.на фитнес,но краката ми си останаха същите,само се стегнаха и станаха,като на футболист. Бягането също може да ти е от полза.

kiki1991
02-03-2011, 12:01
Ако структурата на тялото ти е такава,няма шанс. Аз съм 175см. и поддържам 56-57 кг.именно заради бедрата,първо там качвам. Спортувала съм,ходих и 5 год.на фитнес,но краката ми си останаха същите,само се стегнаха и станаха,като на футболист. Бягането също може да ти е от полза.


и аз качвам само на бедра и дупе,въпреки че сега съм слаба защото се ограничавам,но като прекаля някой път и се там и на дупето се лепкат кг.Иначе съм на 19г,165м и 51 кг.Иначе преди бях 56-67 кг и всичко смъкнах със времето,просто като ученичка бях много повече кг и даже тогава ядях по-малко от сега,искам да ти кажа че като израсте организма и на височина и на всичко просто някакси отслабваш.И мойте приятели са така.Иначе за бедра можеш да тичаш,или ако можеш да ходиш на фитнес да тренираш на колелото и на уредите за цели крака,ще е много добре:)

christina98877
02-03-2011, 12:05
М да , мисля че е генетично но при мен родителите ми са доста странни - майка ми е ниска слаба но с пълни бедра а баща ми е висок и многоо слаб /или поне преди е бил/ ... надявам се да съм се метнала на него ;д.

kiki1991
02-03-2011, 12:18
на колко си години?Ако си под 18 не се притеснявай със времето ще се опрсвиш,и особено ако почнеш да спортуваш и да ограничаваш сладкто и мазните храни,както и тестените,пак може да си хапваш от всичко но по малки количества.Аз примерно си подържам фигурата сега като ям повече кисело мляко,пилешко месо,супи,много плодове.Но пък има и дни който хапвам пица,тостери,луканка,салам и т.н,но гледам примено днеска ако ям нещо такова на другия ден да ям повече от нещата който избройх по -горе.И така не качвам нищо вече от година и полвина съм си 51 кг и съм качвала 1-2 пъти до 52-53 мах.Въпроса е да откриеш правилния начин на хранене от което се нуждае организма ти:)