PDA

View Full Version : За Феновете На Брити Спиърс !!!



bayar
02-03-2011, 09:42
Новият и албум се казва "FEMME FATALE" и излиза на 15.03.2011

ArrowsOfDeath
02-03-2011, 11:28
Хубава новина, дано да е поне колкото Circus добър, а той си беше наистина добър.

SlowDownBaby
02-05-2011, 09:51
Хубава новина, дано да е поне колкото Circus добър, а той си беше наистина добър.

Добър или изкопиран ... :lol:

ArrowsOfDeath
02-05-2011, 10:43
Не знам изкопиран ли е бил, но ми хареса. Не съм чак толкова голям неин фен, че да се обидя, ако почне да изкопирва други 8-)

SlowDownBaby
02-05-2011, 13:59
Е не го казах с цел да обидя някой :? Просто найстина този албум ми направи голяма впечатление с доста ''еднаквите'' неща с останалите звезди :)

bayar
02-06-2011, 14:43
Хубава новина, дано да е поне колкото Circus добър, а той си беше наистина добър.

Добър или изкопиран ... :lol:

Ти Си Фенка На Агилера.От Това Със Сигорност Следва ,Че Не Харесваш Бритни...

Би ли Ми Казала Кое По-Точно Е Изкопирано В Албума????
Слушал Съм Много Ама Много Певци И Според Мен Албума Не Прилича На Никой Друг?

SlowDownBaby
02-06-2011, 16:09
Mога да ти кажа,че Кристина няма нищо общо с това,че не харесвам Бритни. Нея не я харесвах още когато стана известна...за копирането..не,че нещо ама клипа на Агилера Hurt и клипа на Britney Circus имат доста прилики.Да не говорим,че турнето на Кристина през 2006 беше направено като цирк,а след една година турнето на Бритни какво беше ? Същото...турне като цирк...

bayar
02-08-2011, 12:11
Mога да ти кажа,че Кристина няма нищо общо с това,че не харесвам Бритни. Нея не я харесвах още когато стана известна...за копирането..не,че нещо ама клипа на Агилера Hurt и клипа на Britney Circus имат доста прилики.Да не говорим,че турнето на Кристина през 2006 беше направено като цирк,а след една година турнето на Бритни какво беше ? Същото...турне като цирк...

Уфффф Цирка е класика.Кристина не е първия изпълнител,направил албум,клип или турне като цирк.Освен това в двата клипа темата за цирка е разгледана по съвсем различен начин!

BladeDancer
02-08-2011, 18:08
Leave britney alone RIGHT NOW !!! ;(