PDA

View Full Version : Екстрасенси, врачки, гадатели, астролози



CanisDirus
02-03-2011, 11:07
Вярвате ли им?
Действат ли магиите, предсказанията, заклинанията, отварите им?
Споделете опит.
Препоръчвайте добри професионалисти.
Знаете ли, къде правят черна магия?

LadyDi
02-03-2011, 12:07
Абе аз по принцип не хващам много вяра на такива неща.
Макар че знам за случка с много близък до мен човек с уж "направена магия" (цитирам разказа й).

ShtrudeL
02-03-2011, 12:08
По-скоро ми е интересно...
И понеже съм нереалист съм склонно да имам малък % вяра в тез работи. ^^

jghgh
02-03-2011, 12:13
Чувствам се по-добре да вярвам минимално или само частично на тези неща.
В противен случай се чувствам обречена, а преди наистина вярвах че всяко нещо се ръководи от съответните енергии, зодии, чакри, етц 8-)
Въпреки че не бях ЧАК толкова зарибена де, но...

Сега си понавярвам.. има някои верни неща. А за врачките, сигурно по някакъв начин улавят енергията ти просто и затова правят "чудеса" като да предсказват или познават.

За всеки случай има метафизика, но прекаленото вторачване в нея според мен прави човека нещастен и слаб, и един вид "обречен", че нещата са такива и такива, че "е писано" и т.н.

CanisDirus
02-03-2011, 12:21
Аз гледам на висококачествени алкохоли до 300 грама, щото после ми се замъглява много погледа.

Правя и бяла магия за любов. Ако не хване дикиш - директно е.а 8-)



Срам ли ви е да си признаете, че вярвате?
Вярвяте ли в караконджули, таласъми, вампири, върколаци, баба Яга?

ShtrudeL
02-03-2011, 12:25
Срам ли ви е да си признаете, че вярвате?

Не. Само леко ме дразни подигравателното отношение на невярващите.



Вярвяте ли в караконджули, таласъми, вампири, върколаци, баба Яга?

м-м *клати глава* Вярвам в Малката русалка и Мечо Пух.

CanisDirus
02-03-2011, 12:34
И аз се дразня.
Ако кажеш, че вярваш в караконджули, таласъми и елфи е много вероятно да те класифицират като психично-болен.
обаче ако ти го говорят звездите - нищо.

ЧЕРНА НЕСПРАВЕДЛИВОСТ!

Greennight
02-03-2011, 12:40
^ Аз като се напием почват да ми говорят сички звезди и луната посред бял ден,но все още не са ме отвели в клиника 8-)

DarkTemplar
02-03-2011, 13:16
Аз вярвам в дядо Торбалан и в хората с ниска самооценка.

WinstonSmith
02-03-2011, 18:58
Вече не вярвам...

Русалка друг път... просто хендикепд миджет, оплетен във водорасли. :-x

Nam3less3
02-03-2011, 19:11
Ако сериозно се интересуваш от тия неща пиши ми ЛС, мога да ти дам разяснения и напътсвия. Но магията не е това което e по филмите, даже си е нещо естествено, просто хората наричат магия това за което нямат обяснение.
А щом ти искат пари или са измамници или става въпрос за нещо нередно(от твоя или тяхна страна).

reoffender
02-03-2011, 19:15
Не вярвам в такива простотии. :-o
Тия врачки са ми противни :> Само гледат да изсмучат пари от горките хорица, които са толкова изстрадали,че им се връзват.

Nam3less3
02-03-2011, 19:17
Не вярвам в такива простотии. :-o
Тия врачки са ми противни :> Само гледат да изсмучат пари от горките хорица, които са толкова изстрадали,че им се връзват.Вярваш не вярваш си съществуват някой неща и има и просто обяснение описано в книги отдавна, но хората не се интересуват от "нематериални неща".

reoffender
02-03-2011, 19:20
Не вярвам в такива простотии. :-o
Тия врачки са ми противни :> Само гледат да изсмучат пари от горките хорица, които са толкова изстрадали,че им се връзват.Вярваш не вярваш си съществуват някой неща и има и просто обяснение описано в книги отдавна, но хората не се интересуват от "нематериални неща".
Доооооооооооооооооообре,
ама чакай....
не ми пука..
хм...



не, не ми пука.
За к'во ми е да си промивам мозъка с още простотии :-o

Nam3less3
02-03-2011, 19:22
Не знаех че знанието промива мозъка, no brain no pain 8-)

reoffender
02-03-2011, 19:24
Ммммммм.....нещо такова,
да.
http://media.tapirpirates.net/f/uh65410_1283166620_PolarFacepalm.jpg

Nam3less3
02-03-2011, 19:27
Ммммммм.....нещо такова,
да.
http://media.tapirpirates.net/f/uh65410_1283166620_PolarFacepalm.jpgКато няма какво да кажеш срещу моето мнение по-добре замълчи, всеки може да показва фейспалмове.

reoffender
02-03-2011, 19:29
ДА :-)

Nam3less3
02-03-2011, 19:41
Вярвате ли им?
Действат ли магиите, предсказанията, заклинанията, отварите им?
Споделете опит.
Препоръчвайте добри професионалисти.
Знаете ли, къде правят черна магия?Черна магия ли искаш да правиш? Нещо като ония истории с червения конец ли?
Магията работи така в общия случай - чрез силна психична енергия и омраза към човека и като той разбере че е "прокълнат"(че са му правили магия) твойте и неговите мисли(самовнушение) водят към нещастия за него. Е има някой и по-паранормални случки но те действат само срещу определен тип хора.