PDA

View Full Version : Как да му го кажа!?



cucivg
02-03-2011, 13:21
Здравейте! Имам един въпрос към всички ви! Аз съм на 14 и харесвам едно момче ! Постоянно сме заедно, но незнам как да му го кажа, че го харесвам и незнам как ще ми отвърне на чувствата! Дали би трябвало по скайп, или очи в очи ! Може ли да ми кажете някакви съвети :) Мерси Предварително :) :) :)

SmilezZz
02-03-2011, 13:27
Заеби го този скайп - той само преебава нещата..
Давай очи в очи и най-добре ще е да му намекнеш,че
го харесваш,а не да му кажеш директно - така ще разбереш дали и той има чувства към теб.. Не знам,поне така мисля..

4o4ina
02-03-2011, 13:30
Очи в очи!

cucivg
02-03-2011, 13:42
Мерси за съветите! Еми щом очи в очи е по-добре така ще пробвам :)

Kengorooo
02-03-2011, 16:48
да ти кажа скайпа не е лоша идея аз сам на почти тръгнал с едно момиче и добре че беше скайпа !

vanesenceto1
02-08-2011, 16:03
да ти кажа скайпа не е лоша идея аз сам на почти тръгнал с едно момиче и добре че беше скайпа !

Недей да объркваш момичето.. по скайп не е добре, само ще преебеш всичко .. кажи му очи в очи че го харесваш, или му го намекни. :)

kotetyyyy
02-10-2011, 18:11
ОЧИ В ОЧИ!!! В никакъв случей по скайп. Представи си кажеш му по скайп и той излезе от линия или спре да ти пише. Ще започнеш да се чудиш какво стана или какво прави ще направи. Съжелявам да не взема да те стресна или нещо такова :D :-) :-) Не се опитвам това да направя. Ако ще ми признавам да е очи в очи, ама опитай да не е мноого рязко примерно:
-АЗ ТА ХАРЕСВАМ И АКО ТИ НЕ МЕ ХАРЕСВАШ ЩА ПРЕБИЯ
:D :D
Смисъл опитай с намеци. ПРмиерно го попитай ми ти харесваш ли някоя или нещо такова. Но ти прецени. Пожелавам ти усепх :-)

VaMpiRKaTaaa
02-10-2011, 18:22
Очи в очи!