PDA

View Full Version : Мислих, че сме приятели...



stern
02-03-2011, 14:46
здравейте на всички! случи ми се нещо бая неприятно и искам да го споделя с вас и да видя какво други хора мислят по въпроса....така нека започна с историята: всичко започна преди няколко месеца, когато се преместих...тъй като съм обштителна бързо си намерих хора с които да си прекарвам времето...дали са приятели щеше времето да покаже. От блока ми почти всеки ден се събирахме. Бяхме 2 момичета и 3 момчета. С момичето се разбирах още от първия ден страхотно и сега след случилите се неща знам, че поне тя ми е истинска приятелка. Другите 3ма също ги мислих за такива. Колкото и да бяха странни. С времето разбрах някои неща за тия момчета и те са, че eдиния е според мен напълно луд. Другия някси прави това, което другите момчета му кажат...като марионетка, а третия...той от самото начало ми беше малко странен. Не само, че се прави на мн готин, но е и убеден, че е такъв. В началото се държа мило с мен, но с времето стана ужасен...започна само да ме обижда - колко съм грозна, колко съм тъпа, как АЗ съм се мислила за нещо повече, което въобще не е така...аз ест, че се ядосвах, но той никога не искаше да ми се извини, щото цитирам \"все пак не съм те ударил или набил\"...той е уверен, че думите не могат да наранят човек...и снощи стана следното...пак се бяхме събрали и аз си бях седнала с приятелката ми на пода и той започна...да ме обижда...какви ли неща чух...а аз бях решила този път нищо да не казвам, за да видя докъде ще стигне и честна дума мислих, че когато ме види така разтроена ще престане..обаче колко грешно мислих....колкото повече помръквах, толкова изглеждаше, че му е забавно...по едно време ми стана супер гадно и се разплаках...а той взе да ми говори, че съм била бебе и как можел само с думи да ме направи на нищо...е това какъв приятел е?! този въпрос си зададох в този момент..не можех да разбера как може да говори такива неща за мен, аз нищо не му бях направила, винаги се държах добре, а той дори е една година по-малък от мен..тоест той е на 14, а аз на 15. След снощи реших, че повече няма да слизам долу, но някси е тъпо, тъй като нали приятелката ми също си е долу и не искам заради мен и тя да си разваля отношенията с момчетата....и нз какво да правя, защото наще също се познават, съседи сме и някси нз...знам, че той никога няма да се извини, но наистина не предполагах, че толкоз не му дреме за мен....тази моя приятелка ми казваше, че аз като не съм долу, той някси е мн по-готин и дори мил....а защо му пред мен да се прави на интересен?! Също така знам, че аз донякъде му позволих да ме обижда, а той повтаряше, че е такъв и, че така се държи с всички...нз какво да правя...да слеза ли пак долу...да му кажа ли нещо..да го игнорирам...нз...но се чувствам супер предадена, защото някси си го мислих за приятел...

Auriss
02-03-2011, 15:09
Къде ги намирате такива индивиди :shock:


но се чувствам супер предадена, защото някси си го мислих за приятел...

Ей това ти е грешката


Не само, че се прави на мн готин, но е и убеден, че е такъв.

Да знаеш - като видиш грозник/ница да се прави на много печен/а - интелектът липсва. Следователно стой настрана.


В началото се държа мило с мен, но с времето стана ужасен...започна само да ме обижда - колко съм грозна, колко съм тъпа, как АЗ съм се мислила за нещо повече, което въобще не е така

а той повтаряше, че е такъв и, че така се държи с всички

Така - виж каква е рецептата за селски дришльо.

Тъп и грозен си -> правиш се на голямата работа ,за да си прикриеш комплексите ->
-> за да изглеждаш много тежък храниш околните -> вече си много готин.
От което и велико самочувствие без грам покритие.
Жалка работа.


нз какво да правя...да слеза ли пак долу...да му кажа ли нещо..да го игнорирам...нз

Ми слизай кво чакаш ? Някакъв дришльо ще ти се прави на интересен и ти ще го търпиш ............
Като те обижда върни му жеста - 100% съм сигурен ,че нещо здравата му куца ,че да е такова л*йно - я фейс ,я акъл ... Намери му недостатък и му дай от същото.

Малко кофти съвет ти давам - агресията рядко решава проблеми ,но така ,както описа нещата - имаш си работа с класически тъпунгер :D . Ако мислиш да го търпиш - окей ,твоя работа.

Но се замисли дали искаш да те правят на глупачка или да си момиче с достойнство. Горе главата. Или игнорираш ,или му даваш от същото. Т'ва е .

stern
02-03-2011, 15:24
еми да, но ако започна пак да слизам той ще продължи да ме обижда, а аз попринцип не съм такава, която може мн добре да се заяжда, а и въобще не ми се занимава с това, но от друга страна ми се слиза, заради другите...

Auriss
02-03-2011, 15:32
Не ми се обиждай ,но сама си си го докарала това до главата. Казваш "не съм такава че да обиждам". Не се ли усещаш ,че точно затова попадаш под прицел ?
Не мога да ги разбера такива хора като теб - сигурно е лесно да се криеш зад "уж" смиреното си поведение и да не смееш да гъкнеш ,оправдавайки се с това ,че не си такъв човек.
Ми окей - не си. Но това значи ли ,че трябва такива да се възползват от това ?
Не ти казвам да обиждаш за кеф и да имитираш подобно на неговото поведение ,а да покажеш малко достойнство...
Как очакваш другите да те уважават ако сама не го правиш ?

Е ,като те обиди пак какво ти пречи да му кажеш "оф разкарай се ве бастун ,не съм дошла с теб да се занимавам" или нещо такова ?

stern
02-03-2011, 15:39
да прав си, но проблема е ,че другите момчета и те започват като него, защото и аз нз защо...той се води едва ли не, като някакъв лидер и, като започнат 3-4 момчета да обиждат...аз нямам мн кво да кажа

Auriss
02-03-2011, 15:49
Хмм....

В такъв случай ти при кого въобще искаш да "слизаш" ? Другото момиче ?
Ако е така - не можете ли да си излезете двете ? Или тя предпочита тяхната компания ?
Питала ли си я дали знае защо се държат така с теб ?

PS: намери си нормални хора за приятели. дебилите ги остави за други дебили

GLaDOS
02-03-2011, 15:49
Коклкото и тъпо да е ,може да те е харесвал или още те харесва. Има сякакви тъпи индивиди :D
Виж сега ,щом те нараняват - НЕ са ти приятели . Зарежи ги всичките и който ти е приятел ще те потърси .Ако пък не ,хващай си нови приятели които ще те ценят . \:D/

stern
02-03-2011, 15:54
тя каза, че се държи така, защото съм му позволявала...а сега според нея трябва да си слежа и да му кажа мнението ми, но нз...

stern
02-03-2011, 15:58
а сега след малко ще слизаме и мисля да си кажа мнението, но нз как да стане точно :Д тоест той кат дойде да започна да говоря или как?

Auriss
02-03-2011, 16:00
дръж си се нормално. Ако те подхване - тогава.
И бтв ,приятелката ти е права.

watergirlblue
02-03-2011, 18:57
Имам само две думи за тоя лигльо:селски боклук...Мила недей да се впечатляваш толкова добре дошла в България :) :) :)

unknown0inlowe
02-04-2011, 07:50
И аз мисля че трябва да му отговориш със същото намери му недостатък щом е такова българско клише явно има много комплекси и се опитва да ги скрие като се заяжда с другите... Емм намери му ги тея комплекси и започни ти да му ги навираш в лицето (правила съм го-работи)а после ще видиш колко е "уверен и готин" :D Много ги мразя такива пфф... И да не ти пука за него изобщо НЕ ти е приятел... Той е дебил с велико самочувствие без грам покритие! :?

danibebi
02-04-2011, 12:37
Той те обижда и ти продължаваш да го наричаш "приятел" ? :-o
Или говори с приятелката ти, че неможеш вече да си с тези индивиди..ако наистина ти е истинска приятелка, както твърдиш, ще те разбере и ще остане при теб. Остави ги тея боклуци и говори с приятелката си. Ако пък не, го нахули жестоко. Намери му недостатъци и му ги натяквай. Успех. :)
ПП: Снощи как мина?

jojotoo
02-04-2011, 14:58
///

Auriss
02-04-2011, 17:23
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

GossipGirl89
02-04-2011, 18:04
Ми нахрани го и ти и изобщо недей да му мълчиш и да го търпиш. Като те обиди пак стани и му фрасни един шамар и му кажи, че такива келеши като него са ти под нивото и си тръгни. Нека си обижда след това колкото иска :) Или просто му кажи първо да погледне себе си и после да говори за другите. Много мразя такива хора - не се виждат колко са зле ама бързат да оплюят останалите... :x Не знам откъде изобщо го имаш това желание да слизаш и да се събираш с такива... Приятелката ти ако ти е истинска приятелка САМА ще стане да те защити и ще спред да се занимава с тях. Говори с нея и й кажи, че не ти е приятна вече тяхната компания, няма да слизаш повече долу и ще си се виждате само двете, когато можете.

breathe1into1me1
02-04-2011, 18:55
Не разбирам защо се ядосваш,това са детски работи,тегли му една майна и да върви....Не си ли свикнала на държанието на момчетата,ще пораснат ама няма да е скоро,евентуално като станат на 20 години,пък и тогава ще са си все същите простаци.Не му обръщай внимание и това е,нека си живее в измисления свят и да се смята за готин,един ден ще му дойде като гръм от ясно небе като не го искат в обществото.

stern
02-04-2011, 21:25
снощи нищо не стана, а сутринта го подминах без дори здрасти да му кажа и, когато се видяхме вечерта пак всичките се държа пак мн тъпо и нещо само взаимно се заяждахме, но този път и аз отговарях. Каза ми, че съм станало нещо мн отворена и, че мн добре знае, че всеки може да се ебава с мене, аз му казах, че като храни хората явно се мисли за мн готин...така един казва нещо и другия отговаря...каза ми нещо, което обаче мн ме обиди...каза ми, че АЗ съм се мислила за нещо повече!! ОМГ...защото нали днес не съм му казала здрасти и така съм го гледала все едно е нещо по-зле или и аз нз каквоо...аз му казах, че си мислих, че сме приятели и той каза, че и той така мислил, на което аз му казах, че не може така да се държи с приятелите си и той ми обесни, че така си говори вместо \"здрасти\" викал \"кво правиш копеле\" и некви такива...и аз му казах, че явно сме просто прекалено различни...след тва той си тръгна и нали казах на другото момче, което му е най-добър приятел, но и аз с него се разбирам, че как можел да си мисли, че се мисля за нещо повече....и той ми отг, че и той така мислил!! не направо ще падна...единия ден ме мисля за някво дето няма грам самочувствие, а сега съм се мислила за нещо повече....off нз но ми пука за тези хора и просто ме наранява, че на тхя явно не им пука за мене...

VaMpiRKaTaaa
02-05-2011, 07:50
3ащото му позволяваш да се държи с теб като парцал.
Покажи му,че непозволяваш да се държи с теб така.
Ако толко ти пука за него и защо говори така,просто седнете и поговорете.
Ако му позволяваш да се държи така с теб,нищо чудно след година-2,като израстне с 2глави над теб,да ти посяга.
Не му позволявай да се държи така с теб.
Или,ако не ти е приятен,прекрати всякакви отношения с него.

breathe1into1me1
02-05-2011, 10:37
Боже,имам чувството че сте детската градина,не се засягай,в 8-9-ти клас сте,да,имаше такива моменти и при мен,но сега бих ги променила,без да се занимавам и ядосвам с някакви пикльовци.Просто го остави да си живее в измисления бляскав живот.Щом си говори просто така,значи е голям простак,прави се на голям и на интересен!