PDA

View Full Version : Азиятски проблем при мен :(



HuKowe
02-03-2011, 16:44
Добър вечер, баща ми е от Виетнам (Азия) Което ще рече, че и аз съм Виетнамец на половината Виетнамец на половината Българин. Имам проблем с брадата ми. Мисля, че знаете на азитците брадите им. На бакембардите им има косми на муцуната, но има някакво място където няма. Така съм и аз само на бакембардите си имам и муцуната но нямам както обичайните хора има ли шанс. Да се оправя и ако може да ми препоръчате нещо за да го оправя искам се нормален ;( Радвам се, че очите не са ми дръпнати колкото се може! Ами много леко са ми дръпнати. Това е добре. Надявам се да сте ме разбрали!

radeberger
02-03-2011, 17:02
На всеки се развива различно окосмяването на лицето. Ако си под 18 е напълно нормално да имаш само при бакенбардите.

anonimchetou
02-04-2011, 11:13
Не мисля че имаш някъв огромен , нерешим проблем. Аз също съм полувиетнамка и адски много се гордея с това, а като гледам теб май не ти се иска да си такъв. За мен това е богатство, дар от природата, различни красиви черти, екзотика. Адски много се радвам ,че нося и азиатско във себе си ! А и колкото и странно да звучи теб те знам от Фейсбука. Писали сме си. По ник-а те познах.

HuKowe
02-04-2011, 16:43
Нее! Напротив гордея се, но искам просто окосмяването на лицето да си ми е нормално. А не да съм като на азиатците :(. Бих се радвал и някой друг да пише в темата. И да под 18 съм преди 2 дни навърших 14. Но пък почти всички приятели имаме на бакембардите, но аз не чак толкова много.

VaMpiRKaTaaa
02-05-2011, 08:58
Малък си още....
Има време...
А,и аз лично,не съм виждала азиатци с брада и мустаци.
За разлика от турците :D тях дори и веждите им са окосмени поне 2пръста.
При всички народи е различно. :)
Аз,лично обожавам момчета с катинарчета.
И е готино изживяването като се целуваш с момче,със катинарче.
:grin: Направо пощурявам по такива момчета.

DREAM95
02-05-2011, 11:44
Нее! Напротив гордея се, но искам просто окосмяването на лицето да си ми е нормално. А не да съм като на азиатците :(. Бих се радвал и някой друг да пише в темата. И да под 18 съм преди 2 дни навърших 14. Но пък почти всички приятели имаме на бакембардите, но аз не чак толкова много.
Къде си се разбързал ти си само на 14 къде е твойта!? 8-)

PLEYGIRL
02-05-2011, 19:12
оо аз обужавам азиатците... много са хубавии :grin:
Да ти кажа честно да не ти пука... съмнявам се да искаш да си пускаш брада и мустаци.. просто ще махаш дразнещите косъмчета и всичко ще е наред а пък си още на 14 .. има време :-)

HellNanio
02-06-2011, 09:17
в миналиат си живот аз съм бил азиатка :D :D:D