PDA

View Full Version : Какво да правя ? Много и се дразня !



soshy97
02-03-2011, 18:07
Значи имам една фр където всеки път с нея харесваме едни и същи момчета. (а сме бфф) И последните 2 пъти когато стана така ще прозвучи много надуто но момчетата харесваха мен и аз ходих с тях. (но тя това не го приема. Със всяко едно момче с което аз съм ходила тя ми вика че преди това постоянно се е закачал с нея и я е харесвал и тя го е харесвала обаче ТЯ е спряла да го харесва и той е почнал мен и така като ми го казва излиза че аз съм резервата сега сигурно се питате от къде знам че не е така.) Ами знам защото съм постоянно с нея и сме винаги заедно и винаги след като аз и кажа че харесвам някого тя започва с тези изтории. И сега има един от нашето училище . И аз и казах че го харесвам и всеки път като минава той покрай нас двете и тя се смее и като ни подминат ми вика : Лелеее видя ли колко сладко МЕ погледна...На следващия ден пак така. .. :Оуууу тойй ме гледаа... ..
Много се нерва защото тя винаги така прави дори и да не гледат нея.
Не знам дали наистина не е гледал в нея но защо трябва да го казва след като знае че аз го харесвам. :( И имаше един път в който като се разминахме аз тя и той тя вика нали : Той ме гледаше.... и аз и казвам от къде знаеш че е гледал теб ...и тя ми вика еми знам сигурна съм защото аз го погледнах в очите. Много се дразня като почне така моля ви кажете ми какво да правя . :( :( :(

purple00
02-03-2011, 18:20
кво и се връзваш въобще,личи си че страда от липса на самочуствие и така се самозалъгва,сиг защото много се дразни от това че момчетата,които харесвате винаги избират тебе... абе прави се че и вярваш и да не ти пука или пък някой път и кажи нещо като пак каже "той гледаше мен" или нещо от тоз род
:)

VaMpiRKaTaaa
02-03-2011, 18:21
Eми от къде си сигурна,че ти е истинска приятелка,щом прави такива мизерии?Това ващо,са детски истории...
Глупаво е да се карате за момчета.

soshy97
02-03-2011, 18:35
Ние не се караме за момчета това е наистина глупаво . Но тя ме дразни.
С това си държание. И сякаш ми връща за това че съм ходила с тея момчета с които тя не е .

02-04-2011, 06:02
И двете сте мнннннн зле!!!!!!!!! НЕ се занимавайте с момчета ...как може да се излагате заради боклуци и да ги коментирате даже по коридорите ....че пък и тема тръгнала да пуска ](*,) ](*,) ](*,)

soshy97
02-04-2011, 18:01
И ето днеска пак така. Даже и по-зле
Госпожата я прати за дневника и тя отиде , нали, и като се върна ми вика , че са били сами в коридора и тя се е обърнала към него и го е видяла как я гледа и как бил си отворил устата да казва нещо ма се спрял - тя като го погледнала.
И понеже ситуацията е много сложна сега. Защото има още един който тя харесва ма той предложи на мен ...и тя още повече почна :-x :( :?

VaMpiRKaTaaa
02-05-2011, 08:04
Държите се детински.
Това е точно като 'на си ти парцалките дай си ми куклите'.

DREAM95
02-05-2011, 08:12
Държите се детински.
Това е точно като 'на си ти парцалките дай си ми куклите'.
Точно...

marcy
02-05-2011, 08:36
вааааа таз голяма шматка.аз ако имах такава приятелка и то най-добра до сега 10000 пъти да сме спрели сякви отношения.направо нз как я траеш..супер тъпо момиче..просто неможе да приеме,че ти си над нея и явно само тя ннеможе да го разбере ;]]

soshy97
02-06-2011, 14:13
КЛЮЧ :-D

vanesenceto1
02-07-2011, 12:55
Държите се детински.
Това е точно като 'на си ти парцалките дай си ми куклите'.
Точно...

+ !!

rose14
02-07-2011, 16:20
- не й обръщай внимание - такива хора не се наричат приятели а "добри" познати - и когато ти предложи някой който тя харесва - ако не го харесваш - не приемай само за да я дразниш - не падай под нивото й - винаги можеш да откриеш бфф в лицето на всеки но само едно лице не е с маска с надпис бфф - само едно лице си има този надпис - приятелството се доказва с години ! просто не й обръщай внимание - каквото иска да си говори :? :D надявам се че помогнах :wink:

rand0m
02-07-2011, 17:56
:D И аз имам една такава недооценена пикла от класа ^^ Просто и дай Х-а и да не ти пука. Като ти каже "някаф си ме погледна" просто я отрежи "и аз ко?" Тва мн ми харесва, когато ми се прави :-D

illusion1993
02-07-2011, 22:05
Никога няма да разбера приятелството на момичетата. Казваш че сте най-добри приятелки а тя не приема че дадено момче харесва теб а не нея. Според мен разкарай я колкото се може по бързо преди да ти причини главоболия.

Rossyyyyyy
02-07-2011, 22:30
Така аз имам почти същия проблем като пъровото момиче, което видях , че е коментирало. Така значи имам една приятелка. С нея винаги си харесваме едно и също момче. Харесам ли си аз някой и покажа ли и го и тя го харесва. Така всичко започна в началото на годината. С Маги още от първи клас харесваме едно момче. И в началото проблемите бяха малки и незначителни обаче тая година стана много лошо. Начи да речем ние седяхме във час. И видях по едно време че ме гледа (момчето). Помислих че гледа прозореца защото ние бяхме до него и не обърнах внимание. После отново го видях и отново не обърнах внимание. На третия път обаче ми стана интересно защо ме гледа и започнах и аз. Погледите ни постоянно се засичаха. Един ден се похвалих и на Маги и тя също почна да го зяпа. И всеки път като го гледам и тя изведнъж : Видя ли го как ма гледа самооооо.. И аз много почнах да се нервя защото той гледаше мен. В началото забравих да спомена че сички момчета които са били на нашите години са предлагали на мен. Та нали дразних се ии един ден бяха направо глупости . тва би сичко до момента. Седим в час нали и Маги вика малее Роси найш ли как ме погледна и ми се изплези после ми намигна и ми напрай въздушна целувка. Аз разбирасе и се усмихнах защото не искам да обидя чуствата и обаче знаех че не е така защото той не би намигнал или се изплезил на момиче с което почти не говори. Та следващия час същата работа. Накрая вече ми омръзна и нали и го казах тва че той не би намигнал се разплаках от яд заради нея. Отидох в тоалетните с още едно момиче и след малко дойде тва момче и нали ми каза че харесвал мене и че нямал смелост и т.н.т . Така после обаче Маги тва го чула и ми вика : Как може да ми го крадеш?! Кво му се мазниш на момчето и се скарахме. Минаха месеци и се сдобрихме. На рожденния ми ден обаче беше просто ужасно. Семейството ми беше заминало на почивка в Америка ( беше Лято Юли месец ) и си празнувах рожденния ден в къщата ни. Беше мн хубаво докато момчето не реши да ми предложи. Тогава аз приех понеже го харесвам от 1 клас а сега съм 6. Та аз приех и се похвалих на Маги. Тя обаче отиде да "говори" с него от мое име понеже "ме било срам" и нали тя отиде да говори с него и се връща и вика Роси ще ти кажа нещо ама не се сърди и аз ок кажи и тя вика : Ами той ми предложи да станем и да се целуваме. И аз направо се разплаках и се скрих. После той дойде и каза че нямало нищо вярно в тва и Маги си тръгна. Толкова я беше срам че съм разбрала ква лъжкиня е. :smt087 а това стана в 5 клас и сега ходим още и Маги незнам какво и стана обаче откакто съм гадже с момчето тя секи ден мисли някви глупости. Например в понеделник след като станахме в неделя маги идва и вика малее видя ли Саймън и Александър и половината "г" как ма зяпааат. И аз не не съм и тя разправя че някъв отишъл и и казал Малеее много си сладка а този го познавам от детската и е мн срамежлив и не би казал на момиче такова нещо ама аз на Маги нищо не и казах та така. И днес вика че един Тодор от "г" клас и казал : Ей Бейби и я обарал . Та сега като стана дума за обарване се сещам че тя ме лъжеше че гаджето ми на рожденния и ден отишал и я целунал :shock: :razz: аз отново нищо не и казах и така продължаваме до днес. И се чудя дали тя не е почнала да ме лъже за сички тия момчета само защото не се е добрала до момчето което харесвахме?? :smt112 :smt087

soshy97
02-08-2011, 06:29
Rosy.
1. Темата е чужда но ... :D (тоест моя и би трябвало ти направиш НОВА ТЕМА по своя проблем. )
2.Относно ревнивите пикли.. където си търсят боя вечее и много ме дразнят. ...офф не знам и аз много й се чудя как може да не разбира че не всички ще я харесват Ау и знаете ли какво още.
Цялата история е много дълга. въпроса е в това че за тези 2-те моята и твоята... (''приятелка'') момчетата са по важни от приятелството. Например сега в даскало с този дето аз И тя харесва се случи следното:

В началото на срока госпожата избира кой да носи дневника и да го пази.
И Тя понеже ще обикаля по стаите и може да го вижда напира тя.. да го носи и хубаво айде ...избраха нея.- както и да е.Всеки ден всяко междучасие тя ме разиграва като се 1 съм и .....някакво кученце.
И нали идва ни ПЪРВОТО междучасие и тя АЙДЕ ИДВАЙ (така ми говори)
И аз и казвам примерно НЯМА и тя се сърди и ВИКА някоя друга да ми демонстрира че не съм и само аз фр или нещо такова (че е най-великата) И така първия път не и огаждам ма после примерно ми се яде нещо и искам до лавката И ВТОРОТО междучасие излизаме аз и тя и тя знае дори в коя стая имат час и ми вика айде да минем оттам (оттам-където е стаята му) и аз и казвам че не искам защото от другата страна е по близко лавката. Ама не отиваме оттам откъдето тя каже. (Ма щот и аз съм тъпа то и аз искам да го видя но не бих обикаляла даксалото за да търся момче като първата к**ва)И отиваме до неговата стая обаче него го няма и се връщаме по другите да надничаме вътре да видим къде има час.. ТЯ е обсебена от едно тъпо момче и както и ти казваш Постоянно вика как я гледал как искал да говорат ма се спрял явно това че преди и ТИ и АЗ сме ходили с момчетата КОИТО ТЕ двете (твоята и моята фр) са харесвали и сега някак се опиттва да ти го върне. и знаеш ли как се кефи като я хареса някой . И цяло лято ми разправя как някакви които аз не познавам са я харесвали и са тичали след нея. И такива разни безсмислици за които даже не съм сигурна че са истина. аз не съм от тея момичета дето постоянно се бутат на момчетата и се правят на голямата работа само защото им е ниско самочувствието и се чудят вече как да си го вдигнат. Аз просто си седя спокойно нито ги преследвам като .обезумяла нито нищо Пък и + това момчетата трябва да тичат по нас не ние по тях но ...това е 21 век... И така по някое време те сами идват при теб без ти да правиш и почвате да се забивате и ако стане нещо Супер ако не Има и други.

ТАКАЧЕ ИЗОБЩО НЕ И СЕ ВРЪЗВАЙ НА ТАЯ ПРАВИ СЕ ЧЕ И ВЯРВАШ НА ТЪПИТЕ ИСТОРИИ ДЕТО ТИ ГИ ПРОБУТВА И НЕДЕЙ ДА И ОБРЪЩАШ НИКАКВО ВНИМАНИЕ > Живей си живота там ,прави си квото искаш без да ти пука за тя пикла!!!!!!!! :D :D :)

Rossyyyyyy
02-08-2011, 18:59
Е да ама ето неска пак. С тва момче се държим за ръка и се целуваме и тя идва вижда и застава точно между нас ии оо кво става гълъбчета и аз отивам от другата му страна да съм до него и тя аа не стой до мен .. ! :-x :-x :-x

gab4ooo
02-08-2011, 19:37
ти казваш момчета значи е повече от едно . вие сте две еми готово. ако некой го е казал сори ама не ми се четеше

Rossyyyyyy
02-08-2011, 19:45
Емм да ама въпросаа е че тя си въобразява че я харесват а това изобщо ама изобщо не е така :razz: :razz: :razz:

soshy97
02-08-2011, 20:38
И аз много се нерва но сега ещо нещата не вървят на добре . Тя ме копира,,, Като се бях скарала с една друга фр и я бях обидила с една оригинална обида . аз съм си я измисляла... така уш на базик ама таяяяя взее навсякъде да я използва аз съм я измислила и тя я казва :D
Не че е кой знае кфо мааа мн се нерва...

Rossyyyyyy
02-08-2011, 21:27
Охх нещата вървят мн на зле! Моя стил е дънки тениска / туника ,, клин пола кецове и късе тениска ,, или дънки шалче шапчица и т.н.т таа т почна да ми копира супер мн стила и се опитва да достигне явно до майто ниво .. ;х охх кво се мъча тука да ти разказвам дай си скайпа плсс :((

soshy97
02-09-2011, 06:29
Пращам ти го на ЛС :-D Айде тамън по скайп хубаво да си ги обсъдим :D

yan4etyy
02-12-2011, 16:40
Държите се детински.
Това е точно като 'на си ти парцалките дай си ми куклите'.
Точно...

+ !!

+1

nellynka1
02-12-2011, 22:08
Имала съм такъв, но за моя радост не ми е била бфф.Но все пак кажи й че ти го харесваш и да се държи като истинска фр,ако наистина е таква :o

kusoagaki
02-12-2011, 23:43
Първо - като ти гледам ника бих казал ,че сте малки.
Второ - твойта приятелка е голяма лигла.
Трето - ако още един път го направи и забий 1 шамар или направо отиди прегърни момчето и си отиди с него да и дойде на нея акъла в главата че приятелите не се намират на всеки магазин за банани по 2 лева. С голяма надежда бих казал че тя вечерта ще помисли над постъпките си и или ще ти се извини или и тя ще ти тегли една майна и ето ти приятелство . Поне ще разбереш каква е наистина всъщност.Пък може и гадженце да си спечелиш за сметка на 1 лигла кадет може да се окаже че нети е никаква приятелка.

soshy97
02-13-2011, 17:24
Благодаря ви за съветите но нещата се оправиха. Момчето е мое . Казах на въпросното момиче как се чувствах тя ме разбра и всичко е наред :D


КЛЮЧЧЧ ..!