PDA

View Full Version : Как да извадя от черупката срамежливо момиче?



Rotate95
02-03-2011, 18:34
Здравейте! Наскоро се запознах с едно момиче... и май вече усетих химията. Много ми допада, а и личи, че не съм и безразличен. Говорим си, когато се засечем, при случай се гушкаме (обикновено силно се притиска в мен и дълго не ме пуска), и май ставаме за нещо повече от приятели.
Обаче тя е ужасно срамежлива. Всеки път се изчервява, когато ме види, затваря очи (вярно, с една блажена усмивка), когато я докосна. По-голямата част от времето през междучасието си седи в стаяята.
Та, въпросът ми е, как да я накарам малко да се отпусне? Да я поканя някъде, например?

BossBitchSwag
02-03-2011, 18:50
Прекарвайте повече време заедно и с времето ще се отпусне и ще се притеснява все по малко. Спечели и доверието

valdesbg
02-03-2011, 18:57
Ти си уцелил джакпота мой човек. Ми просто бъди около нея и не спирай да скъсяваш дистанцията между вас.

Ако нещата не са плод на твоята фантазия(т.е. товва, което искаш да се случи) скоро би трябвало да имаш повод да си много щастлив(с нея).

RaisedOnRock
02-03-2011, 19:04
Ти си уцелил джакпота мой човек. Ми просто бъди около нея и не спирай да скъсяваш дистанцията между вас.

Ако нещата не са плод на твоята фантазия(т.е. товва, което искаш да се случи) скоро би трябвало да имаш повод да си много щастлив(с нея).

Това щях да напиша,само дето ме мързи :D .

ledenakrasota
02-03-2011, 19:23
Забавлявай я с шеги!Просто я разсмивай и й разказвай за себе си.Така ще се отпусне и ще обели и тя някоя дума :)

ivcheto0o
02-03-2011, 20:00
Прекарвай повече време с нея,излезте,така ще я накараш да се отпусне.Просто ще ти трябва малко повече търпение щом е срамежлива.

TheNewReligion
02-03-2011, 20:49
Аз не мога да разбера за какво трябва да я вадиш от черупката...Това да се изчервява е толкова сладко, не я ли харесваш такава, каквато е? Тя може би си е просто такава, какъв е проблема? Ако искаш някоя нахакана, може спокойно да си потърсиш.

Kalliaa
02-04-2011, 08:09
Аз не мога да разбера за какво трябва да я вадиш от черупката...Това да се изчервява е толкова сладко, не я ли харесваш такава, каквато е? Тя може би си е просто такава, какъв е проблема? Ако искаш някоя нахакана, може спокойно да си потърсиш.
;)

bratignat
02-04-2011, 08:52
Ако искаш да я изкараш от черупката ѝ....счупи я :razz:

Шегата настрана - щом е срaмежлива бъди нежен с нея. Покажи й, че няма от какво да се страхува и че ти си нейния спокоен пристан ;) Действа :)

VaMpiRKaTaaa
02-04-2011, 09:27
И аз не мога да разбера,защо да я изкарваш от черупката и'?
Така не ти ли харесва?
Ако беше другата крайност,щеше да кажеш колко е надута,и как неможеш да я свалиш.
Бъди постоянно около нея,покажи и ,че я харесваш.
Предложи и по-натам да сте заедно.

Rotate95
02-04-2011, 11:36
Явно не съм се изразил съвсем правилно, не ми е целта да е нахакана. Просто ме притеснявам за това, че може на моменти да ме избягва, защото се срамува. Не че и аз не съм срамежлив в някои отношения. :D

А иначе да, понякога е много мило да се изчервява така... някак много нежно и сладко изглежда. :)

VaMpiRKaTaaa
02-04-2011, 11:49
Просто ме притеснявам за това, че може на моменти да ме избягва, защото се срамува
С времето ще е отпусне. :)

SmilezZz
02-04-2011, 11:54
Когато й покажеш,че може да ти има доверие - тя сама ще излезе от тази черупка..

BlindedAngel
02-04-2011, 11:57
Тя да не е охлюв, че да искаш да я вадиш от черупката й 8-)

Rotate95
02-04-2011, 12:10
Забавлявай я с шеги!Просто я разсмивай и й разказвай за себе си.Така ще се отпусне и ще обели и тя някоя дума.
Така и правя.

Предложи и по-нататък да сте заедно.
Ъъъ... тоест? Направо така?

bratignat
02-04-2011, 12:51
Забавлявай я с шеги!Просто я разсмивай и й разказвай за себе си.Така ще се отпусне и ще обели и тя някоя дума.

Да, това е най-сигурния начин да ѝ станеш най-добрата приятелка. Употребата на женски род не е случайна. Излизайте заедно - не трябва да се замисляш. Нещата сами ще си станат. Ако не се получи, значи ти не си човекът за нея и тя за теб.

Rotate95
02-04-2011, 14:30
Ами, точно от това се опасявам... Вече съм имал такъв опит, сега момичето ми е сред най-близките приятели, ала изначално все пак исках нещо повече... Така че, човек трябва да внимава, докъде си разкрива картите. 8)

notlike
02-04-2011, 15:09
Ами, не си разкривай картите тогава. Бъди забавен и остроумен, но не се превръщай в приятелКА, както каза bratignat. В такъв случай ще обречеш иначе големите си шансове. Кани я на среща насаме и там някъде я целуни. А да си разкриваш емоциите с думи?? Приятел, чувствата не се казват с думи, защото думите не могат да ги опишат по този начин, покажи й го. А иначе няма лошо мацката ти да е срамежлива, тамън няма да се притесняваш дали не върти някого (недай си Боже теб), докато сте заедно. Търси баланса, той ще те отведе към успех. :wink:

П.П. Сега забелязах, че нямам две изречения, подредени по смисъл, навярно доста изпъкват фенските ми пристрастия към Пената (Стратега) :lol:

essencee
02-04-2011, 16:38
Прекарвайте повече време заедно.Позволи и да те опознае.Покажи и че си забавен и як човек ! Успех :)

Rotate95
02-04-2011, 17:49
Кани я на среща насаме и там някъде я целуни.
Мисля го и това, ама... как да я подканя към целувка? Просто да и скоча... не знам. Някак да я подканя? Обмислял съм разни деликатни провокации, ама дали ще подействат... На мен проблемът ми е някак да докоснем устни, пък оттам вече нищо не ме плаши...

Пак казвам, не ми е проблем, че е срамежлива, и аз самият не съм много решителен на моменти. В смисъл, проблем ми е дотолкова, доколкото да не пречи на отношенията ни.

Иначе, благодаря ви за съветите! Остана само да действам. :)

notlike
02-04-2011, 17:55
Първо трябва да бъдеш сигурен в това, че ще приеме целувката добре. Щом е по-затворена, значи не е от лесните и една целувка на първа среща би била уникален гаф. Разбира се, може и да е успешна, но по-скоро един-два пъти почвай по бузата, пък чак след това, когато сте насаме, опитайте. И все пак, гледай да не я разцелуваш в някое пълно кафене, защото, щом е срамежлива, едва ли би се зарадвала от доста втренчени погледи в нея..

ledenakrasota
02-04-2011, 17:59
Забавлявай я с шеги!Просто я разсмивай и й разказвай за себе си.Така ще се отпусне и ще обели и тя някоя дума.

Да, това е най-сигурния начин да ѝ станеш най-добрата приятелка. Употребата на женски род не е случайна. Излизайте заедно - не трябва да се замисляш. Нещата сами ще си станат. Ако не се получи, значи ти не си човекът за нея и тя за теб.

Това е мой цитат! И ако едно момиче те харесва,мога да ти кажа,че доста ни интересува,ако едно момче говори за себе си.За някоя забавна случка или какъв е бил като малък,как се вижда след време,дори и ако обича да гледа филми с вампири :| :smt019

VaMpiRKaTaaa
02-05-2011, 05:23
Предложи и по-нататък да сте заедно.
Ъъъ... тоест? Направо така?[/quote]
Може би така ще е най-добрe.

DREAM95
02-05-2011, 08:49
Ако се познавате от скоро опознайте се малко да мине време.Движете заедно,и след известно време я попитай дали иска да поизлезете някъде“По-добре ще е да излезете тя с нейни приятелки ти с твойте приятели и така...

nomatterwho
02-05-2011, 09:00
Моят съвет е да започнете да си пишете в скайп . Знам, че едни отношения трябва да бъдат в реалния живот, не в скайп, но в скайп тя ще е по-открита, ще може да се опознаете повече, да си говорете повече и да имате повече общи теми. Така да речем като сте си писали веднъж или два пъти по скайп на живо тя ще е по-отпусната и всичко ще стане по-лесно. : )) А ако вече сте си писали е въпрос на време тя да се отпусне и да започне да си говори нормално с теб.
Някъде по-надолу в коментарите видях, че някой е написал да й кажеш да не бъде толкова срамежлива и т.н. Това в НИКАКЪВ случай не го казвай, тъй като това ще я притесни. Преди и аз бях от срамежливите, знам го от личен опит , спокойно . : Д
Айде успех.. Дано нещата с вас да се развият в положителната посока. ^.^

ledenakrasota
02-05-2011, 09:59
Моят съвет е да започнете да си пишете в скайп . Знам, че едни отношения трябва да бъдат в реалния живот, не в скайп, но в скайп тя ще е по-открита, ще може да се опознаете повече, да си говорете повече и да имате повече общи теми. Така да речем като сте си писали веднъж или два пъти по скайп на живо тя ще е по-отпусната и всичко ще стане по-лесно. : )) А ако вече сте си писали е въпрос на време тя да се отпусне и да започне да си говори нормално с теб.
Някъде по-надолу в коментарите видях, че някой е написал да й кажеш да не бъде толкова срамежлива и т.н. Това в НИКАКЪВ случай не го казвай, тъй като това ще я притесни. Преди и аз бях от срамежливите, знам го от личен опит , спокойно . : Д
Айде успех.. Дано нещата с вас да се развият в положителната посока. ^.^


Няма нищо по-тъпо от това да общуват чрез нета.Защото,когато се видят обикновено няма какво да си кажат.

Интернет разделя,не сближава.Защото в мрежата можеш да бъдеш какъвто си поискаш и каквото пожелаеш.Така много хора компенсират липсата на социален живот.Не случайно има фейсбук синдром.

То остана и секс да правят по скайп.А на живо ще ги бъде страх от реалният контакт.Колко такива болни хора има!Не случайно на Запад се борят с това. :)

nomatterwho
02-05-2011, 12:19
Няма нищо по-тъпо от това да общуват чрез нета.Защото,когато се видят обикновено няма какво да си кажат.

Интернет разделя,не сближава.Защото в мрежата можеш да бъдеш какъвто си поискаш и каквото пожелаеш.Така много хора компенсират липсата на социален живот.Не случайно има фейсбук синдром.

То остана и секс да правят по скайп.А на живо ще ги бъде страх от реалният контакт.Колко такива болни хора има!Не случайно на Запад се борят с това. :)

Еми аз казвам, че на момичето би му било по-лесно да общува чрез скайп и, че това е най-лесния начин да се опознаят и това може би ще я отпусне да говори на живо.. Но все пак да не се основава връзката им на скайп, фейсбук и т.н. : д

assd
02-05-2011, 12:23
големо бичме е тая

Rotate95
02-05-2011, 13:51
Така... може би утре ще успеем да излезем, само двамата. Уместно ли ще е в края, когато я гушкам, съвсем лекичко да я целуна по бузката?

RaisedOnRock
02-05-2011, 18:00
Така... може би утре ще успеем да излезем, само двамата. Уместно ли ще е в края, когато я гушкам, съвсем лекичко да я целуна по бузката?

Да,ще е уместно. :)

girl6
02-05-2011, 18:29
Според мен, я вкарай в твоята компания, сред твоите приятели да види,че даржиж на нея. Дръж се с нея като с принцеса пред твоите приятели за да се почувства желана да прекарва времето си с теб! Успех! :) :) :)

Rotate95
02-05-2011, 19:59
Така... може би утре ще успеем да излезем, само двамата. Уместно ли ще е в края, когато я гушкам, съвсем лекичко да я целуна по бузката?

Да,ще е уместно. :)
ОК, ако все пак успеем да се видим, непременно ще го направя. Още отсега стомахът ми малко се свива от мисълта (досега не съм целувал момиче), ама за всичко има първи път. :-)

anonymous708973
02-06-2011, 08:17
Недей по бузката, давай директно по устните.
Прегръщаш я с една ръка през кръста (примерно дясната, мисля, че ще ти е по-лесно) и с палеца на другата докосвай края на устните й. Гледаш я в очите през това време. После просто се навеждаш и я целуваш. :)

Rotate95
02-07-2011, 11:14
Недей по бузката, давай директно по устните.
Прегръщаш я с една ръка през кръста (примерно дясната, мисля, че ще ти е по-лесно) и с палеца на другата докосвай края на устните й. Гледаш я в очите през това време. После просто се навеждаш и я целуваш. :)
С пръст да я докосвам по устните? Ъъъ.... това не е ли малко нехигиенично? А и дали ще и хареса чак такава намеса?

По темата... как да разбера, подготвена ли е? Имал съм вече един такъв неуспешен опит за целувка, с друго момиче и преди доста време. Умирах си от страх, та и казах да затвори очи и тогава я прегърнах през раменете и се наведох да я целуна... ама, Негово Величество Господин Случай! Усети ме и отскочи като опарена, та дори се разплака! Леле, щях да умра от срам! Много ясно, че между нас не се получи нищичко. Чувствах се като пълен глупак и последното, което искам, е и сега да стане нещо от сорта.

petyfi
02-07-2011, 12:28
Ммм.. искаш да я целунеш, но не знаеш как.. хех, колко ми е познато :D
Значи.. първо - излизайте заедно, сами или с компанийка, говорете за всичко, ама за абсолютно всичко - от любимият филм до най-големият срах. Винаги я слушай с интерес, дори и това, за което говори, сефте да го чуваш. Така тя ще разбере, че си заинтересован от нея и ще се отпусне.
И в един прекрасен момент, примерно някъде на кафе.. приклещи я деликатно, без тя да се усети.. и започни нежно да провлачваш носле от челото до устните, като всяко място, през което минеш, да го целуваш. Така ще я подготвиш за самата целувка.. (хихи, така ме целунаха мен.. щом още го помня :P )
Малко се поувлякох.. надявам се да съм ти помогнала поне мъничко ! :P

Rotate95
02-07-2011, 15:26
Мерси! Такъв е животът, за всичко си има пръв път. Ама под това "деликатно приклещване" какво да разбирам? В темата "Как да се харесаме на момиче?" има подобна стратегия, в смисъл, докато говоря, да започна леко да я пипам и гушкам... нещо такова ли?

quexxe
02-07-2011, 15:38
В темата "Как да се харесаме на момиче?" има подобна стратегия, в смисъл, докато говоря, да започна леко да я пипам и гушкам... нещо такова ли?

"Не чепкай, ке пукнеш!"

Опитай с говор, ако не стане, тогава пипай. Жените сме бомби със закъснител, точно в такъв момент бих избухнала.

Rotate95
02-07-2011, 15:52
В темата "Как да се харесаме на момиче?" има подобна стратегия, в смисъл, докато говоря, да започна леко да я пипам и гушкам... нещо такова ли?

"Не чепкай, ке пукнеш!"

Опитай с говор, ако не стане, тогава пипай. Жените сме бомби със закъснител, точно в такъв момент бих избухнала.
Моля?!? Това пък съвсем не го разбрах! Разрешение ли да искам предлагаш???

quexxe
02-07-2011, 15:59
Моля?!? Това пък съвсем не го разбрах! Разрешение ли да искам предлагаш???

Не знам какво ще искаш, но не мисля, че ще е особено приятно това, което си намислил. Зависи от момичето и от характера й. Както казах, лично за мен, не бих търпяла подобно нещо. Но това се дължи на характера ми, а както вече споменах, на свой ред, всичко зависи от нея и това как приема постъпката ти. Може да се притесни още повече, да се обиди... Прецени си сам.

Rotate95
02-07-2011, 16:27
ОК, ако това не е приятно, как би предложила да действам?

Deni9688
02-07-2011, 16:35
хаха спокойно тя ще се отпусне с времето ... няма къде да иде като свикне с тебе :D :D :D

Rotate95
02-07-2011, 19:07
Та, ако евентуално стигне до целувка в един момент... тя е с очила, аз - не. Това ще попречи ли някак?

ledenakrasota
02-07-2011, 20:18
Та, ако евентуално стигне до целувка в един момент... тя е с очила, аз - не. Това ще попречи ли някак?

Очилата не пречат! :) Няма да й притискаш лицето в някоя стена,споко! :D

Ще схванеш цаката и ще видиш :)

petyfi
02-08-2011, 07:36
Мерси! Такъв е животът, за всичко си има пръв път. Ама под това "деликатно приклещване" какво да разбирам? В темата "Как да се харесаме на момиче?" има подобна стратегия, в смисъл, докато говоря, да започна леко да я пипам и гушкам... нещо такова ли?

Ммм..имам предвид ..то е ясно, че ти поне едната ръка трябва да си и пуснал зад гърба(както се прегръщат в киното по филмите :D )..просто няколко пъти леко си слагаш ръката от другата и страна, все едно я прегръщаш (оф, как да го обесня :D ) .. не рязко и спонтанно, а нежно и деликатно..да не я стреснеш, или да избухне "Ей парцал, ти за къв се мислиш :D " . Не и знам акъла, не мога да гадая .. ти си я познаваш най-добре, така че, действаш.. няма да те ухапе, нито пък убие! :)

Rotate95
02-08-2011, 13:40
Мерси, ще пробвам!
Хубавата новина е, че започна да се отпуска. Почти не и личи да се притеснява много, само си играе с косата на моменти. Нещо повече - периодически започна да ме гали по ръката. Следователно, при възможност - :-) . Да де, страх ме е, ама само малко. :)

valdesbg
02-08-2011, 15:29
Айде бе.. още ли не си я свалил тая девойка?