PDA

View Full Version : може ли да отслабнем без фитнес



jeni4kata
02-03-2011, 18:41
може ли да отслабнем и да се стегнем без фитнес?

ThisIsMe
02-03-2011, 18:46
Можеш да отслабнеш без фитнес,но без движение,тичане или упражнения за тялото,едва ли.Ако искаш резултати,положи усилия.С мързел няма да стане!

jeni4kata
02-03-2011, 18:50
не говоря за мързел,просто не искам да ходя на фитнес
Но мога да си правя упражненията вкъщи нали ?

britzy
02-03-2011, 19:27
Мога ли да умра без да има причина?Мога ли да родя без да съм бременна ? Може ли да живея без вода?????


Ми може,но после леееко да се отпуснеш откъм хранене и гледай та се май как се качват двойно .Упражнения вкъщи не са достатъчни пък и ти ще ги правиш грешно -_-

anonymous708973
02-03-2011, 19:41
пък и ти ще ги правиш грешно -_-

Това пък как го реши, за Бога?!
Супер смешни са ми пък хора, които изведнъж решават да спортуват, взимат си карта за фитнес и ходят да въртят едното колело/да бягат на пътечката. Ми, купи си уред, бе. Не са милиони, не заемат огрооомно място.. Пък и ще си избие парите многократно.
Нещо такова плюс коремни преси (примерно) 3 пъти седмично прави чудеса с тялото.

britzy
02-03-2011, 19:43
Пха,откъде ли?После като пише нема резултати ала бала-ами как да ги прави правилно ако някой не й ги покаже? И дори да ги гледа пак може да го сбърка и после да си докара травма .Ай не ми се спори ,ок?

TheGirlNextDoor
02-03-2011, 19:47
по-добре бягай и прави упражнения в къщи.....на мен пък ми е супер смешно земеш си карта за фитнес и си мислиш,че ще отслабнеш за 1 месец...фитнеса е за стягане спред мен :)

britzy
02-03-2011, 19:51
А не е ли най-добре да запише някакъв спорт където в действителност ще прави нещо?

TheGirlNextDoor
02-03-2011, 20:02
А не е ли най-добре да запише някакъв спорт където в действителност ще прави нещо?

еми да и тва е вариант...в пъти по-добър от фитнеса ;)

anonymous708973
02-03-2011, 20:05
Пха,откъде ли?После като пише нема резултати ала бала-ами как да ги прави правилно ако някой не й ги покаже? И дори да ги гледа пак може да го сбърка и после да си докара травма .Ай не ми се спори ,ок?

Защото е тооолкова трудно да си свали едно от милионите клипчета в нета. Освен това във фитнеса едва ли всеки път ще има треньор...

britzy
02-03-2011, 20:08
Както казах-не ми се спори.Винаги искаш ти да си права-ами ок така да е .Пха :-D

Pamaa
02-03-2011, 20:24
Можеш да отслабнеш без фитнес,но без движение,тичане или упражнения за тялото,едва ли.Ако искаш резултати,положи усилия.С мързел няма да стане!

+1 :)
Дали тичаш на пътечката или на стадиона, то все си е тичане. Същото е с колелото и с другите уреди. До някаква степен съм съгласна с britzy, защото трябва да се внимава, докъто се правят упражнения вкъщи / става въпрос за аеробиката /, но ако си прегледаш видеото, преди да започнеш да изпълняваш нещата показани в него, просто ще си имаш представа кое ще те затрудни и кое въобще няма да го правиш :) Всичко зависи от теб и подхода ти :P :)

Bloodyy
02-04-2011, 15:39
Мани ги тия пътечки мътечки аптечки... запиши се на плуване да видиш след 2 месеца яки тренировки какво тяло ще направиш.

foreverr
02-04-2011, 16:11
По принцип се отслабва със здравословен режим или диета, а не с фитнес.Фитнеса е по-скоро за стягане и превръщане на мазнините в мускул.И все пак можеш вместо да ходиш на фитнес, да правиш упражнения, да бягаш, да караш колело и пак ще се стегнеш :) Но само със спорт не се отслабва-трябва поне и лека диета...Успех :)

b3rrynkuu
02-05-2011, 07:08
Защо не вземеш да ходиш на плуване, да го дадеш на повече плодове и зеленчуци, раааано сутрин да тичкаш, коремни преси ? Аз лично на ден по 200 коремни ( btw на 14 съм ) :-D :)

katericArofl
02-05-2011, 07:20
pinkpanther, защо си мислиш,че са направени толкова много зали, а не секи да си купува велoаргометър и пътеки вкъщи. Защото, когато ходиш на фитнес сред други хора това по някакъв начин те стимулира, гледайки как се трудят другите и постигат резултати. Докато купуваш си уред, изпoлзваш го няколко пъти и мързелът надделява- Сега не се опитвай да ме убеждаваш в противното.. това е да кажем като ходенето на козметиек - можеш да го правиш и сам, но има специялизирано място, хора и т.н.

по темата: прави си упражнения или клипчета, аз тези от типа на танци манци, пилатеси не ги тача, а предпочитам строго определените упражнения - коремно преси, клекове ала бала.. но избери какво е най-подходящо за теб.

shanell1
02-05-2011, 11:22
britzy ма нещо много отворена си станала ?? :lol:

Иначе съм съгласна с katericArofl . Най-добре е да ходиш на фитнес и още по-добре ще е да го съчетаеш с някаква диета

Jeuelle
02-05-2011, 11:50
Щом искаш да правиш упражнения вкъщи - си изтегли видео уроците по Пилатес ... или пък има безброй други (ефективни)
Фитнеса не е единствения вариант ;) !

WaterLilly
02-05-2011, 13:05
Фитнеса не е единствения вариант ;) !
Йога, пилатес, каланетика, аеробика... капчици в морето от неща, с които можеш да отслабнеш/да се стегнеш, без да се налага да ходиш никъде.

2o12
02-06-2011, 13:51
Без фитнес принципно може да се отслабне,но е много по-хубаво освен диетата да включиш и някакви упражнения.Не е задължително да ходиш на фитнес,ако не желаеш,но ходи например в парка да тичаш или си прави упражнения вкъщи-така хем ще отслабнеш по-бързо,хем ще се стегнеш.А пък и веднъж свикнеш ли,упражненията стават дори много приятни-поне при мен е така. 8)

cAnDyYy
02-07-2011, 14:07
Скачай на въже :wink: Не е толкова трудно, а и едно въже струва 2,3 лева :)

gummybear
02-07-2011, 15:29
Без ФИТНЕС може,но без ДВИЖЕНИЕ,ТИЧАНЕ НЕ МОЖЕ !! КЪСМЕТ! :)