PDA

View Full Version : Езици и бойно изкуство



DaVinciCode
02-03-2011, 18:42
Здравейте.Знам английски почти перфектно,защото контактувам с англичани често,сега почнах уроци по немски,но искам да уча някакъв език от интернет.Знаете ли какъв мога да почна да уча?Освен това почнах да тренирам,искам да почна бойно изкуство някъде,но в моя град няма,а много искам и не знам какво да правя.В смисъл има ли нещо,което мога да си го правя от вкъщи.Примерно да взема боксова круша или нещо от сорта..Не ме питайте за какво са ми толкова езици или това бойно изкуство,аз си знам.Искам вие ако можете да дадете някакви идеи.Мерси.

Auriss
02-03-2011, 20:07
..A men has only one lifetime,but HISTORY can remember you forever..
без да изглежда като намек :-D

Иначе бойно изкуство сама и особено вкъщи няма да научиш. Ако ти се млати по някоя боксова круша - действай. Лошо няма.

Колкото до езиците - от интернет всякакъв можеш да учиш ,стига да имаш някаква база. От нищо - нещо трудно става ,но знам ли - с достатъчно желание ,защо не :)

Righteousness
02-03-2011, 22:04
От интернет ... хмм много са: PHP C#/++ Java JavaScript Python Perl Pascal и много подобни :)

GD
02-04-2011, 04:32
Вземи си една боксова круша и бий по нея ;)

DaVinciCode
02-04-2011, 06:24
От интернет ... хмм много са: PHP C#/++ Java JavaScript Python Perl Pascal и много подобни :)

WTF?