PDA

View Full Version : Св. Валентин



ninkaa
02-03-2011, 18:44
Измислила съм едно готино подаръче за моята половинка, с който да спечеля и аз мъничко (wasntme)
Ето я и нея:
Купувам две кутии шоколадови бонбони с форма на сърце (Милка). Едната кутия е предназначена за мен, а другата за него. Във всяка една от тях, под всеки бонбон ще сложа листчета със задачи какво той/аз да направи/я на мен/него. И се получава следното -0 аз ям бонбонче, виждам какво пише под него и го изпълнявам, след това е той - яде бонбон от неговата кутия и изпълнява. Имайте предвид, че сме в леглото ..
Молбата ми е следната - да ми дадете идеи какви да са тези задачки. Не съм стеснителна, нито пък той, за това можете да дадете всякакви идеи.
Благодаря и се надявам и на вас да съм помогнала с идея : ))

RaisedOnRock
02-03-2011, 18:49
Най-лесно ще е да не празнуваш тъпия американски празник.
Голяма треска,голяма тръпка е тоя комерсиализъм...

bybz
02-03-2011, 18:52
След като изядете по 1 кутия бонбони ще ви стане тежко и надали ще ви се иска да правите нещо повече :)

kremen4eto
02-03-2011, 18:55
Как се казваш, авторке?

Направи ги според това, което ще харесате и двамата. Иначе може да са от рода на "Нацелувай ме от глава до пети" или "Ухапи ме по дупето" :D

И да, RaisedOnRock, тая треска чак и аз я прихванах.

ThisIsMe
02-03-2011, 19:04
Само да не ви се покачи кръвното от толкова шоколад. :D
А иначе щом и двамата не сте стеснителни,тази идея с бонбоните едва ли ще бъде толкова интересна,понеже дори и да не ги изядете,вие пак ще можете да си правите това,което желаете(понеже каза,че не сте стеснителни).Ако питаш мен,по-добре да изгледате един романтичен филм и да си приказвате в леглото и малко по малко да стигнете до съществената част,вместо да губите ценно време,тъпчейки се с бонбони. :D Все пак вие си решавате.

ninkaa
02-03-2011, 19:05
Най-лесно ще е да не празнуваш тъпия американски празник.
Голяма треска,голяма тръпка е тоя комерсиализъм...

Е недей се отчайва така де, а и това ми е първият Св. Валентин, винаги на този празник съм била самичка ...

ninkaa
02-03-2011, 19:07
Само да не ви се покачи кръвното от толкова шоколад. :D
А иначе щом и двамата не сте стеснителни,тази идея с бонбоните едва ли ще бъде толкова интересна,понеже дори и да не ги изядете,вие пак ще можете да си правите това,което желаете(понеже каза,че не сте стеснителни).Ако питаш мен,по-добре да изгледате един романтичен филм и да си приказвате в леглото и малко по малко да стигнете до съществената част,вместо да губите ценно време,тъпчейки се с бонбони. :D Все пак вие си решавате.

Охх, романтични филми "Господина" не обичаа.... колкото и да ми се иска гледам някакъв такъв с него ;[[

ninkaa
02-03-2011, 19:10
Как се казваш, авторке?

Направи ги според това, което ще харесате и двамата. Иначе може да са от рода на "Нацелувай ме от глава до пети" или "Ухапи ме по дупето" :D

И да, RaisedOnRock, тая треска чак и аз я прихванах.

Ами името не ми е същото като ника ;dd закодирала съм се, но все пак можеш да ми викаш Нинка ;dd
иначе това са доста забавни задачи ;dd
само дето се изкушавам да му предложа той да напише нещата, които аз трябва да ги правя.... но искам да видя каква ще е неговата изненада ;ss ;d

RaisedOnRock
02-03-2011, 19:16
Най-лесно ще е да не празнуваш тъпия американски празник.
Голяма треска,голяма тръпка е тоя комерсиализъм...

Е недей се отчайва така де, а и това ми е първият Св. Валентин, винаги на този празник съм била самичка ...

Ама аз не се отчайвам :lol: ,просто мисля,че празникът е лигав.По принцип съм романтичен човек,но тези сърчица,мечета,бонбони и свещи ги възприемам като крайно лигави и неромантични. :( Разбирам друго под романтика...

asp1r1n94
02-03-2011, 19:20
Направете листчета с бий инсулин на другия... ,по-добре 1 кутия за почерпка ,а листчета отделно да се теглят иначе ще прибегнете до горното :)

TheManTheLegend
02-03-2011, 19:24
Абе нормални ли сте бе :lol:
Тя тая кутия е 1.50-2лв и бонбоните не са много... пък и са малки
аз нямам проблеми да изям сам голяма кутия бонбони за отрицателно време 8-)

Extremescream
02-03-2011, 19:29
Идеята е сладка (и буквално,и преносно),но се ограничете с една кутия.Милка са си тежки бонбони,а 2 кутии са си сериозна работа.По-добре да е една,да правите каквото правите и по-късно вечерта да си ги доизядете.Или не слагай на всички бонбони листчета.Успех :)

ninkaa
02-03-2011, 19:31
Абе нормални ли сте бе :lol:
Тя тая кутия е 1.50-2лв и бонбоните не са много... пък и са малки
аз нямам проблеми да изям сам голяма кутия бонбони за отрицателно време 8-)

точно това щях да кажа, че вътре има 10 бонбона макс ;d
ние веднъж се лигавихме със една сметана, доста забавно беше и след това доста тежко ;ss :D

gandalfepi4
02-03-2011, 19:35
по-добре една клизма, една туба лубрикант и задника ти.

повечето мъже биха го оценили повече 8-)

ninkaa
02-03-2011, 19:43
по-добре една клизма, една туба лубрикант и задника ти.

повечето мъже биха го оценили повече 8-)

всички ми имат мерак на задника, само той не :D шанс .. не, че ще го дам де .. ;dd

Joc
02-03-2011, 21:12
значи само той те е чувал да пърдиш

DREAM95
02-04-2011, 08:56
Св. Валентин?!
:-o Тука С.А.Щ ли е? България ли е?Хора не сме католици,ако някой не знае това е католически празник!Преобладаващата религия е Източно православие в България.Ние нямаме такъв празник,какво сте се юрнали да празнувате Св.Валентин? :D Това е най-малкият проблем на нашата държава... 8)

Eclipsercho
02-04-2011, 09:36
Св. Валентин?!
:-o Тука С.А.Щ ли е? България ли е?Хора не сме католици,ако някой не знае това е католически празник!Преобладаващата религия е Източно православие в България.Ние нямаме такъв празник,какво сте се юрнали да празнувате Св.Валентин? :D Това е най-малкият проблем на нашата държава... 8)

Много сте ми интересни такива същества.
Като почнете по всяка тема "не е наш празник" , "бъдете патриоти" , "ние не сме католици" ..
Кой по дяволите ви пита, бе?
Всеки има правото да празнува каквото си поиска, когато си поиска. Никой не ви иска тъпото, имитиращо патриотизъм (от набор 95, gg дядо, вдъхнових се) мнение.
Момичето иска съвети относно темата си, а не безполезни мнения за това как ни е пропаднала държавата.
Пък и е супер игнорантно да си мислите, че човека написал темата е православен християнин. Не само тази религия съществува.

dimitar_ak
02-04-2011, 09:51
Жалко е че растеш без никакви национални ценности.

Eclipsercho
02-04-2011, 10:02
Жалко е че растеш без никакви национални ценности.

Националните ценности си ги имам. Споко.
Но е невероятно глупаво да поддържаме краен патриотизъм, игнорирайки факта, че има и друг свят, освен България.
Не виждам нищо лошо в това всеки да празнува каквото реши самия/самата той/тя. Нито ще означава, че не е достоен българин, нито пък, че няма ценности. Просто двете неща нямат опирни точки.

dimitar_ak
02-04-2011, 10:04
Искам да ми пратиш клипче как си опънал килимче и се кланяш на Аллах :D

Eclipsercho
02-04-2011, 10:08
Искам да ми пратиш клипче как си опънал килимче и се кланяш на Аллах :D

Искам да си купиш мозък от E-bay, че явно ти липсва.

За твоя информация, православен християнин съм. И мнението ми по темата не се влияе от религиозните ми възгледи.
Достатъчно наспамихме темата на момичето.

dimitar_ak
02-04-2011, 10:15
Като си православен християнин, ще знаеш, че това е католически празник.

Eclipsercho
02-04-2011, 10:19
Като си православен християнин, ще знаеш, че това е католически празник.

О, така ли? Благодаря Ти, че ме образова. Толкова съм ти задължен.

И какво като е? Това не означава, че не е редно да се празнува, поне до някаква степен. Според теб всички влюбени, които го празнуват, почитат Светеца Валентин ли? Палят му свещи в католическата църква ли? Или просто използват деня за да изненадат половинката си, да си прекарат един ден напълно романтично, знаейки, че и много други го правят?
Спри се, моля ти се, че ми се гади от теб.

dimitar_ak
02-04-2011, 10:36
И ти чакаш един католически празник, като нова година, щото без него видиш ли не може да демонстрираш любовта си :razz:

Eclipsercho
02-04-2011, 10:45
И ти чакаш един католически празник, като нова година, щото без него видиш ли не може да демонстрираш любовта си :razz:
Кога ще напишеш нещо смислено?

Първо бях мюсюлманин, сега не демонстрирам любовта си. Ти си врачка бе човек, к'во правиш тука, ходи да те гледаме по Нова ТВ. :lol:

Нито ме познаваш, нито знаеш какво правя.
Демонстрирам любовта си ежеминутно, така да се каже, така че не ми трябват поводи. Просто е приятно да има празник на който можеш да видиш много влюбени празнуващи любовта си един към друг. И съответно да се включиш. Няма нищо лошо.

adidaskataWE
02-04-2011, 11:58
бе ти му подари бонбоните и направо скачайте в леглото :D то докато стигнете до съществената част ще ви мине мерака :D

LovinU
02-04-2011, 12:16
Б**ти злетата сте,честнооо.Неее нененененен,няма толкова заблудени хора .. о.0 Eclipsercho,full respect - прав си за всичко,което каза. :wink: Големите националистчета,щом празникът е приет официално да се празнува и в БГ,значи има защо.Ако 'щете го празнувайте,никой няма да умре.Какво значение има от коя релегия е празникът,щом прави хората щастливи? Хелоин също е католически празник,но много малки български деца,че дори и големи студенти се забавляват,като се облечат като чудовища и тем подобни и се натъпчат с висококалорични храни.
И както във всяка тема в ''Любов'',един казва:''Аз празнувам само християнски празници;показвам на половинката ми че я обичам всеки ден,не само един бла бла бла'' и 20-30 човека скачат след него.Смешни сте,няк'ва несполучлива пародия на патриоти сте вие ;xx

А колкото до идеята,добра е всъщност.Тези бонбони са леки и не натръшват.Но също можеш да се пробваш с друго ядене,не точно със сладко.Можеш да спретнеш хубава вечеря с хапки или нещо подобно и пак ще се получи.Всякак става,ти си прецени.Успех,и приятно прекарване,после да разкажеш! :)

dimitar_ak
02-04-2011, 12:23
Приет официално :razz:
Намери ми го в Държавен вестник

DREAM95
02-04-2011, 15:42
Св. Валентин?!
:-o Тука С.А.Щ ли е? България ли е?Хора не сме католици,ако някой не знае това е католически празник!Преобладаващата религия е Източно православие в България.Ние нямаме такъв празник,какво сте се юрнали да празнувате Св.Валентин? :D Това е най-малкият проблем на нашата държава... 8)

Много сте ми интересни такива същества.
Като почнете по всяка тема "не е наш празник" , "бъдете патриоти" , "ние не сме католици" ..
Кой по дяволите ви пита, бе?
Всеки има правото да празнува каквото си поиска, когато си поиска. Никой не ви иска тъпото, имитиращо патриотизъм (от набор 95, gg дядо, вдъхнових се) мнение.
Братле на такива много се дразня!Ами дай да пуснеме тема :Курбан Байрам! :smt021

bybz
02-04-2011, 16:15
Ами в българия има и католици :) Почти цял Раковски е пълен с католици. . . те да не би да не са хора?
:)

DREAM95
02-04-2011, 16:18
Ами в българия има и католици :) Почти цял Раковски е пълен с католици. . . те да не би да не са хора?
:)За тях да,но не всеки да празува некъв измислен празник...

DREAM95
02-04-2011, 16:20
:lol: То целите Родопи са пълни с помаци да не би и те да не са хора?
8-) Празнуват си празниците и това е...

Eclipsercho
02-04-2011, 16:51
Братле на такива много се дразня!Ами дай да пуснеме тема :Курбан Байрам! :smt021
На какви се дразниш? На хора, които имат, боже мили не мога да си представя, РАЗЛИЧНО мнение от твоето? Уау, как не ги е срам! Хора, които не са ограничени психически и уважават другите вероизповедания, вместо да мислят, че само тяхното е важно и нормално?

И да я пусне някой такава тема, какво? Нямаш идея колко ограничен си. Това, че ти не изповядвяш дадена религия (ще повторя, аз също не изповядвам тази), не значи, че не трябва да се признава, и че празниците й са невалидни. Със същия успех можеш да кажеш на Евреите, че не трябва да си празнуват нищо, щом не са християни.


За тях да,но не всеки да празува некъв измислен празник...

Това, че за теб празника е измислен, не значи, че никой не трябва да го празнува, освен ако не е католик. Извади си главата от тъмната дупка и се огледай. Има и други неща в живота освен теб и твоите виждания.

erato
02-04-2011, 17:03
Може ли някой от правоверните христяни тук да посочи един, да един, празник, който празнуваме по християнска традиция?!?!?! Задачата е за 100000 и без джокер ще ви кажа- няма такъв!! Няма нито един църковен празник, който в България да се чества по християнски канони, в България всички християнски празници се празнуват чрез древни езически обреди. Така, че, мили мои, не се хващайте за католическата символика- все пак това е един ден, в който навсякъде срещаш мъже с цветя, много, много усмихнати жени, което само по себе си говори, че си заслужава да се "празнува" :)

Grudi_SeXa
02-04-2011, 17:06
Сера на тоя измислен празник.

DREAM95
02-05-2011, 05:11
[quote="Grudi_SeXa"]Сера на тоя измислен празник.[/quote Отново:ТУКА Е БЪЛГАРИЯ!!!!????!!!

alieny2k
02-05-2011, 06:48
А каква беше първоначалната идея на тази тема :?

marti93
02-05-2011, 07:55
ninka предлагам ти да сложиш 2 листчета под 1 бонбон ,1 да е за теб ,а др да е за приятеля ти ,така ще можете да изядете 1 бонбон 2-мата !на тях може да пише оближи ми ..... ,или целуни ме по вратлето и т н вс което се сетиш

Tedcho
02-05-2011, 10:09
това с бонбоните не ми се струва толкова интересно - мое мнение
аз бих купила от някъде сметана и ягоди ако открия <3 и един романтичен филм <3 няма какво толкова да му се мисли .. не е нищо повече от другите дни :)