PDA

View Full Version : стихотворения ( за момичета)



l3thal
02-03-2011, 19:13
значи ако някое момче което ви е приятел ви даде любовно стихотворение какво бихте направили ? и много моля без хйтърски коментари lol :) :)

demonka
02-03-2011, 19:31
От това би следвало,че съответното момче изпитва нещо по-различно от приятелски чувства към теб. Ако аз получа такова стихотворение бих седнала да се изясня с момчето.

Monstre
02-03-2011, 19:38
Принципно бих се впечатлила... но по-скоро не. 8-) Според мен това би развалило приятелството ни. Ако има някакъв шанс и аз да имам същото към него ('щото то явно човекът ще има някакви чувства, след като смята да ми подарява любовно стихотворение), бих се зарадвала, но иначе не. :(

l3thal
02-03-2011, 19:42
не :D :Д омг вие сте разбрали погрешно значи аз съм момче и съм влъбен от одавна в една моя приятелка и се чуда кво ще стане когато й кажа как се чувствам и й дам една малко стихотворение нали за да замажа ситуацията :D Но просто питам момичетата как ще реагират ако някой техен приятел им даде една любовно стихотворение( момче съм ) :D ?

Monstre
02-03-2011, 19:46
Зависи си от чувствата на момичето и от характера. 8-)

Sheily
02-04-2011, 00:37
Ще се зарадвам и ще ми стане приятно, естествено. Сега въпросът с чувствата вече е друг. Ако харесвам момчето и имам интерес към него, евентуало, нещата биха се развили в друга насока, но ако го приемам чисто и само като приятел ще му благодаря за жеста и ще му обясня ситуацията. Така, че нищо не ти пречи да рискуваш и да опиташ. Поне ще си наясно с нейните чувства.
На мнение съм, че в едно приятелство между момиче и момче, ако от едната страна се появят чувства, то с приятелството вече е свършено, защото този човек ще се измъчва по този начин, а и ще залъгва другия с "приятелските си" чувства и намерения. :)

П.П.: По случай рождения ми ден, който беше вчера, един мой приятел вместо пожелание ми написа стихче на английски език, което беше адски мило и хубаво. :oops: Друг е въпросът, че нашите отношения са само приятелски. :)