PDA

View Full Version : Как да Й го кажа?!



lordjimen
02-03-2011, 19:26
Харесвам едно момиче... Но се чудя дали тя ме харесва . На 13 съм тя също. Прави ми намеци или така ми се струва. Пита ме примерно дали ще правя валентинки за св. Валентин , но се чудя това намек ли е какво ли е? А не искам да се изложа като последния тъпак и искам съвет.

SmilezZz
02-03-2011, 19:29
На 13 години си си - няма да се изложиш чак толкова много,така че действай смело..
Когато отново ти намекне,че те харесва - отвърни й със същото..Не се притеснявай,а действай..

lordjimen
02-03-2011, 19:31
Добре , благодаря за съвета

02-04-2011, 04:54
пикльо на 13 :razz: :razz:

ти НЕ знаеш кво е да харесваш някой ....като пораснеш тогава ще пускаш подобна тема!!!!
НЕ коментирайте в темата му.

gegata15
02-04-2011, 06:49
пикльо на 13 :razz: :razz:

ти НЕ знаеш кво е да харесваш някой ....като пораснеш тогава ще пускаш подобна тема!!!!
НЕ коментирайте в темата му.

Айде стига бе, НЕ КОМЕНТИРАЙТЕ В ТЕМАТА МУ ! - и кфо ти като модератор ли се явяваш тука. И кфо като е на 13 няа ли право да харесва момиче . И аз съм била на тази възраст и аз се занимавах с момчета.

Колкото до автора - да, това, което ти е казала е било намек. Следващия път като каже нещо такова и подметни и ти. Кажи и, че ти се иска на празника да не си сам, а с някое сладко момиче като нея :}}}

Успех : :)

SwEeTMuFFiN
02-04-2011, 10:52
ония горе искам да го ударя!!! :-x хахахха :razz: :razz: :razz: :-x
а най-добрия начин да я изненадаш е да й дадеш валентинка (ако имате кутия в училището) после като я прочете я питаш какво мисли за теб. ии аидеее :-)

lordjimen
02-04-2011, 12:55
Ей , и аз си мислех да пусна Валентинка , ама само ми трябваше потвърждение ха-ха. Благодаря за съветите :)

02-04-2011, 16:57
И аз съм била на тази възраст и аз се занимавах с момчета.

изпаднала курва!! Ти пък къде тръгна с мен да се сравняваш знаеш ли такива като теб колко мразя!!!
--> под мен си
айде

GrippingBosh
02-04-2011, 19:41
Чудиш се ,дали те харесва ? :)
Защо не я попиташ ,така ще разбереш.Ако искаш подари й валентинка :)

MegiBoOm
02-04-2011, 19:49
И аз съм била на тази възраст и аз се занимавах с момчета.

изпаднала к***а!! Ти пък къде тръгна с мен да се сравняваш знаеш ли такива като теб колко мразя!!!
--> под мен си
айде

Ехааа....колко много постигна като я напсува...Оригинални сме, да! (:

ПТ. Да, било е намек и действай смело! ;)

DREAM95
02-05-2011, 07:10
пикльо на 13 :razz: :razz:

ти НЕ знаеш кво е да харесваш някой ....като пораснеш тогава ще пускаш подобна тема!!!!
НЕ коментирайте в темата му. :lol: на 13 :razz:

marcy
02-05-2011, 07:40
пикльо на 13 :razz: :razz:

ти НЕ знаеш кво е да харесваш някой ....като пораснеш тогава ще пускаш подобна тема!!!!
НЕ коментирайте в темата му.

Айде стига бе, НЕ КОМЕНТИРАЙТЕ В ТЕМАТА МУ ! - и кфо ти като модератор ли се явяваш тука. И кфо като е на 13 няа ли право да харесва момиче . И аз съм била на тази възраст и аз се занимавах с момчета.

Колкото до автора - да, това, което ти е казала е било намек. Следващия път като каже нещо такова и подметни и ти. Кажи и, че ти се иска на празника да не си сам, а с някое сладко момиче като нея :}}}

Успех : :)

съгласна ;]]

lordjimen
02-06-2011, 14:20
пикльо на 13 :razz: :razz:

ти НЕ знаеш кво е да харесваш някой ....като пораснеш тогава ще пускаш подобна тема!!!!
НЕ коментирайте в темата му.
Ей не съм ти искал мнението дали знам какво е да харесвам някой или просто исках да разбера дали това е намек или не и това е. Иначе много ви благодаря за съветите! С нея тръгнахме. :) :grin:

ChildOfBodom
02-06-2011, 18:42
Кифла пауъър~

soshy97
02-06-2011, 18:45
пикльо на 13 :razz: :razz:

ти НЕ знаеш кво е да харесваш някой ....като пораснеш тогава ще пускаш подобна тема!!!!
НЕ коментирайте в темата му.

Какъв/каква си ти бе ти ли ще казваш кой къде ще пише. ? 8-)
И не си мисли че всички са под тебе напротив много над теб са. !

Към автора Прати и валентинка даже ако искаш и пусни една анонимна :D