PDA

View Full Version : въпрос



FuckinGenious
02-03-2011, 22:56
да попитам някой може ли да ми помогне да ми даде съвети значи проблемът ми е следния прекалено бързо се измарям преди няколко дни тръгнах да бягам нормално а не бързо и няма и 50 метра и вече не можех да дишам бях много уморен и незнам защо винаги се умарям много барзо ако може съвет да се оправя ???

kyka1
02-04-2011, 07:33
Това означава, че най-прости и достъпен за всеки начин на лечение е укрепването на имунната и нервната система. Иделнoто лечение в случая е използването на пчелна отрова.Да възстановим имунитета ще ни помогне прополисът - по 1/3 ч.л. прополис с масло след всяко хранене и преди сън в продължение на месец или външно - като се прави масаж на лицето и тялото.Балансът на микроелементите и витамините може да бъде възстановен с помощта на меден разтвор: 1 с.л.мед на чаена чаша топла вода се пие сутрин на гладно и привечер преди сън в продължение на един месец. След това се преминава към поддържаща доза - 1 ч.л. мед на чаша топла вода за три месеца.

ZipFail
02-04-2011, 12:53
WTF ^^^ ??? :lol: :lol: :lol:


А по темата: най-вероятно просто не дишаш правилно ;)

ranieri
02-04-2011, 12:56
Добре ве билколечителя ами , ако момчето има алергии ала бала И как разбра ,че след като се измаря бързо му е слаба имунната система ами просто не е бягал до сега много........ лол.

DownloadVirus
02-04-2011, 18:15
Кви са тези глупости бе :D :D :D Тичай всеки ден и трябва да си упорит на 50 метра издъхваш ама ще направиш 100 и това е :) Упоритост се иска..