PDA

View Full Version : Сложно за описване с няколко думи !



Iron4o
02-03-2011, 23:45
За пръв път пиша в такъв форум, особено пък за съвети, но дано пък извлека нещо полезно от това. :) Таа... така... :) Надявам се някой да ми предложи добрър отговор на моя сложен въпрос. :) Започвам ! Преди време (преди няколко месеца) бях много позитивен човек, с когото всеки си прекарваше невероятно (знам го от много хора) и винаги бях, така да го кажем, "душата на компанията". Можех да се внедря във всякаква компания и не за това, че съм бил "фурнаджийска лопата", а защото просто ми е бил такъв характера и всеки иска такъв човек до себе си. :) Нямаше човек, който да не мога да развеселя (като не съм се правил на клоун и не съм се подигравал или обиждал някой човек), защото просто бях и все още съм си добряк и съм готов да помогна на всеки, с каквото мога. :) Можех да изкарам всеки човек от каквато и да е депресия и наистина мога да кажа, че имах успех с момичетата. :) Но за няколко месеца живота ме поочука, взех бая често да се вкарвам в депресии, макар че съм на 17, и не съм вече така позитивен и весел, а станах по- сериозен, тази позитивна аура вече я няма, а момичетата... - е, има ги, обаче не е като преди. Та, ето моя въпрос. КАК ДА СЪМ КАТО ПРЕДИ ? КАК ДА ВЪРНА ПРЕДИШНОТО СИ "АЗ" ?

4o4ina
02-04-2011, 05:31
ами опитай се да възвърнеш тази "позитивна аура" :)

elinkabe
02-04-2011, 10:02
ако просто се опиташ да бъдеш пак такъв ... но с времето всеки човек се променя ... не винаги ще си такъв веселяк какъвто си бил .... но пък може и да си бъдеш ... кой знай :) :) :)

Slawi92
02-04-2011, 11:10
ако просто се опиташ да бъдеш пак такъв ... но с времето всеки човек се променя ... не винаги ще си такъв веселяк какъвто си бил .... но пък може и да си бъдеш ... кой знай :) :) :) съгласен съм ... аз бях същият такъв ... който винаги карапе всички да умират от смях и караше дори и най - депресирания човек да погледне позитивно и да погледне напред ... сега пак мога да помогна на всеки но го няма този така да го наречем "клоунът" с течение на време нещата който се случиха и няколкото годинки оказаха влияние ... просто порастваш ... според мен това е причината за тази промяна ... а колкото до депресийте гледай по - позитивно на живота и ще се излекуваш от тях

VaMpiRKaTaaa
02-04-2011, 11:32
Игнор и непукизъм му е майката.
Т.E.,игнор на заобикалящите те неприятни хора,проблеми..итн.
Тогава пак ще си върнеш предишното ''a3''.:)

DREAM95
02-05-2011, 11:49
8-) ТА Въпросът ми е как да се върна пак на 10?Някой може ли да ми помогне!??? :razz:
По темата човек се променя с всяка изминала година спокойно това е присъщо за хората кво си се спекъл? 8)На 17 станал и се притеснява за такива неща! :-o Що за човек си?
Пожелавам ти отново да си душата на компанията и да бъдеш по-серозен човек...

extreme16
02-05-2011, 20:03
Хората се променят!!! Няма как да го върнеш, освен ако се правиш на нещо, което не си!!

Iron4o
02-06-2011, 13:44
Ами ще се опитам да мисля позитивно пък... каквото стане :)

GirlYyYXD
02-08-2011, 09:14
Мисля,че просто ти е дошло времето да се промениш...При всеки става така.

gab4ooo
02-08-2011, 16:27
Малееее все едно слушам себе си . Преди винаги и аз бях душата на компанията нз кат теб а са само за болести мисля . Искам и аз да съм си старата и да спра да мисля . Аз само искам да те подкрепя с тва че не си единствен ако ти помага :) .

Iron4o
02-17-2011, 22:19
Амии :D минава за помощ ;) :D Ноо ти пък съвсем си се отчаяла ... щом само за болести мислиш :X стегни се ! Не си пенсионерка ! Аз за болести мисля, само когато чета учебници по медицина. :D:D

GD
02-18-2011, 04:44
Ами как, спри да се депресираш и мисли позитивно. :)

xoxi
02-18-2011, 08:54
Живота ни "поочуква" всички.
Няма да си върнеш предишното аз, защото понякога се случват неща, които ни променят дори и малко, но връщане назад няма.
Моят съвет е да продължаваш да гледаш напред, да не се опитваш да се връщаш назад, а да се стремиш към още по-далечни хоризонти.
От личен опит мога да ти кажа, че мисълта "О, какъв бях преди, а какъв съм сега.." няма да ти помогне. Мисли си "Какъв съм сега и какъв ще стана.." и ще видиш, че това ще ти свърши много по-добра работа.

CanisDirus
02-18-2011, 09:03
Разказвай вицовете на Къцито и шкумбата!

Blab
02-18-2011, 09:57
човек е събирателно от всичко, което чува, вижда, научава, усеща, преживява, пр. В този смисъл, цени себе си и различните етапи на... не развитие, разгръщане е думата. Удобното място жадуват инертните, несмели хора, а в крайна сметка, животът е приключение, с връзка ключове и единствено приключване (освен ако не вярваш/се надяваш че е другояче).

//иначе - пубертет;
успех!;

realantisocial
02-18-2011, 12:39
offtopic : Абе к'ви са тия странни хора в раздела ? Да не би да са закрили кофата и раздела за секс и любов ?