PDA

View Full Version : Момичето което харесвам ходи с друг



Marlboro69
02-03-2011, 23:50
Преди около 4 месеца се запознахме с едно момиче покрай общи приятели. И се виждахме рядко в седмицата по 1-2 пъти . Но последния месец почнахме всеки ден да илизаме на кафе кино билярд я научих да играе и тн.. Като си тръгне от даскало първо на мен звъни. И така . Вчера в кафето се заиграхме изках да видя каква ще и е реакцията почнах да я галя по крака държах я за ръката прегръщах я . Тя ме гледаше все едно изка да ми каже нещо ама не може . Проблема е че тя ходи с некъв кадето даже не се виждат много често 1-2 пъти в месеца и само по телефна се чуват , но тъпото е че ходи 1 година с него . И се чудя как да и задам въроса да скъса с оня "приятеля" и да тръгне с мен .
Моля помогнете.

xinfamous
02-04-2011, 02:00
целуни я ве зоро,кажи и че искаш да си с нея

GD
02-04-2011, 04:27
Ами кажи й че е харесваш много и виш каква ще е реакцията й. Има два варианта: Да те пита ти луд ли си ние сме само приятели или да отвърне на чувствата ти, но не веднага. ;)

ivcheto0o
02-04-2011, 06:18
Продължавай да се държиш така с нея-показвай й чуствата си.И ако и тч те хареса достатъчно ще скъса с другия.

4o4ina
02-04-2011, 07:05
целуни я ве зоро,кажи и че искаш да си с нея

jump897
02-04-2011, 09:09
ами питай я : за кво е с него,кто не се виждат изобщо..пък другия вариант продължавай както си почнал..ще види че си по-добър от другия, ще осъзнае,ако не го е усъзнала вече, че това с другия е глупаво, ии момента да и кажеш квото ще и казваш дойде..най-добре си продължи така, пък ако имаш приятел, който я познава и си говорят,смисъл не са само на здравей здрасти, кажи му да я пита що е още с тоя там дет не я виждал :)

VaMpiRKaTaaa
02-04-2011, 09:19
Продължавай да се държиш така с нея-показвай й чуствата си.И ако и тч те хареса достатъчно ще скъса с другия.

MaLkaTa_LaDy
02-04-2011, 10:35
Е, виждат се два пъти в месеца, и какво? Мислиш, че по-малко се обичат ли? На теб ще ти е по-трудно. За нея той е невъзможния, онзи който и носи тръпка, онзи който е далече, просто интригата е по-силна. Въпреки всичко - целуни я!

DNA
02-04-2011, 11:21
Отиваш при нея и пей сърце.

BlindedAngel
02-04-2011, 11:54
Е, виждат се два пъти в месеца, и какво? Мислиш, че по-малко се обичат ли? На теб ще ти е по-трудно. За нея той е невъзможния, онзи който и носи тръпка, онзи който е далече, просто интригата е по-силна. Въпреки всичко - целуни я!
И стига до този извод защото познаваш въпросната двойка и си наясно с отношенията им ? Според мен пък "приятеля" й е онзи навик, който се е изградил с времето - просто автора трябва да покаже на мацката че ще й е по - добре с него 8)

MaLkaTa_LaDy
02-04-2011, 12:12
И стига до този извод защото познаваш въпросната двойка и си наясно с отношенията им ? Според мен пък "приятеля" й е онзи навик, който се е изградил с времето - просто автора трябва да покаже на мацката че ще й е по - добре с него 8)
Защото съм момиче и познавам женското мислене по-добре от теб.

ledenakrasota
02-04-2011, 18:24
Постави й въпроса на масата и нека тя да си прави сметките.

MaLkaTa_LaDy е права.Но ако ти позволявала волности,като това с крака,тогава й липсва нещо.А това за мен не е връзка. :?

Nakadah
02-05-2011, 03:09
Ходи набии шамарите на другия. Тя като разбере ще се впечатли и ще дойде при тебе 8)

DREAM95
02-05-2011, 08:45
Тва за мене не е връзка в месец се виждали 1-2пъти останалото било по телефона...Кво чакаш по-близки няма да станат,действай че да не съжеляваш после!