PDA

View Full Version : Какво е това ?



shyshata
02-04-2011, 06:16
Искам да ви попитам нещо .. преди няколко седмици 2 дена стисках и не пишкаш и след това като се изпишках при започна често да ми се ходи до тоалетната .. имам адска болка докато пишкам, има и малки парцали кръв и урината ми няква светло жълта .. :X Какво може да е това ??

britzy
02-04-2011, 06:23
:shock: :shock: :shock: Лекар!!!!!!!!

kalpazanka
02-04-2011, 07:43
Заминавай на лекар. Ще пусне урина за посявка и ще ти предпише медикаменти. Подмий се, преди да тръгнеш към кабинета. Ако си в менструация, предупреди за всеки случай.

kiki1991
02-04-2011, 08:10
незабавно лекаррр!!!

unknown0inlowe
02-04-2011, 10:41
Бягай на лекар! :shock:

SmilezZz
02-04-2011, 11:41
Щом има промяна в цвета на урината + съсиреци - не бива да стоиш със скръстени ръце..Не искам да те плаша,но е възможно да е симптом на някакво сериозно заболяване..Недей да си губиш времето,а отиди на лекар,преди да е станало по-лошо..

ThisIsMe
02-04-2011, 11:58
Цели 2 дена? :shock: И защо си стискала не разбрах ? :-o
Възможно е да имаш цистит,а възможно е и да е нещо по-сериозно.
Веднага иди на лекар!

britzy
02-04-2011, 13:25
2 дена :shock: :shock: Ами ти не си вред .Супер вредно е за бъбреците първо и още сто хиляди проблеми .

awerw
02-04-2011, 13:48
Щом има кръв към лекаря :-o Иначе вече да се поучиш щом има напрежение отвърташ кранчето кви са тия стискания 8-)

shyshata
02-04-2011, 17:44
ем понеже бях на едно село и първо че беше студено , второ че попринцип аз не ходя до тоалетната когато съм на чуждо място .. ама вече май ще се наложи .. и да аз ще отида на лекар ами просто исках да попитам, преди да отида там да имам извесна представа ..

BlackEyedPeas
02-04-2011, 19:14
Абе ти да не описа мен бе :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Лелееееее, точно и аз преди 2 дена започнах да получавам тези болки. Оказа се, че имам (И ти го имаш) цистит, иди за всеки случей на лекар, но да знаеш, че попринцип от самосебеси минава или с лекарства.

Red_Hair
02-04-2011, 20:53
цистит е възможна диагноза но кръвта от къде идва?,щом цвета на урината е променен би могло да бъде симптом за възможно увреждане на бъбреците а кръвта би могла да идва от песъчинки които са се оформили в гломерулките от многото стискане на токсините в тялото които при уринирането вече да са наранили нежните ппикочни пътища,но ми се струва че 2 дена са малко за песъчинки но кой знае отиди на лекар за изследвания и следвашия път ако се чудиш както да правиш по-добре два дена без дефекация отколкото без уриниране защото ще си докараш много по-големи проблеми не само в бъбрецита а в сърце черен дроб панкреас,жлъчка и т.н.

darkPaladin
02-04-2011, 22:02
цистит е възможна диагноза но кръвта от къде идва?,щом цвета на урината е променен би могло да бъде симптом за възможно увреждане на бъбреците а кръвта би могла да идва от песъчинки които са се оформили в гломерулките от многото стискане на токсините в тялото които при уринирането вече да са наранили нежните ппикочни пътища,но ми се струва че 2 дена са малко за песъчинки но кой знае отиди на лекар за изследвания и следвашия път ако се чудиш както да правиш по-добре два дена без дефекация отколкото без уриниране защото ще си докараш много по-големи проблеми не само в бъбрецита а в сърце черен дроб панкреас,жлъчка и т.н.

от бъбреците е 100% но възможните диагнози са доста като почнем от глумеронефрит до уретрит без да се изследва не може да се каже

Red_Hair
02-04-2011, 22:42
ами да ние само даваме съвети на базата на предположения за това аз винаги съветвам консултация с лекар,разбира се че без изследване няма как да стане

storex
02-04-2011, 23:33
Айде, сегаааа, как поставяте диагнози в движение - пиелонефрит, гломерулонефрит и т.н. Аз освен да прогнозирам амилоидоза и да приключим с тия бъбреци веднъж завинаги :) А на девойката й пожелавам да се оправи най-бързо и следващия път при първия симптом - при лекаря, а не във форума :)

britzy
02-05-2011, 06:03
Все едно слушам доктор Хаус особено с тази амилоидоза :-D

darkPaladin
02-05-2011, 06:49
Айде, сегаааа, как поставяте диагнози в движение - пиелонефрит, гломерулонефрит и т.н. Аз освен да прогнозирам амилоидоза и да приключим с тия бъбреци веднъж завинаги :) А на девойката й пожелавам да се оправи най-бързо и следващия път при първия симптом - при лекаря, а не във форума :)

нищо не съм поставял казах че може да е всичко чети по-добре