PDA

View Full Version : свършване (за момичета)



radinceto95
02-04-2011, 13:28
Успявате ли да свършите всеки път? Какво ви кара да свършите смисъл пръст,уста ...

krissy7
02-04-2011, 13:34
Аз до сега не съм и тва ме дразни от мозъка на червата ми .

kiki1991
02-04-2011, 13:35
Не всеки но повечето пъти си свършвам...първо с уста...после с проникване и пипане едновременно по к*иторчето...свършвам много бързо.Иначе ако не съм правила 1 седмица примерно секс..само като ми прави френска приятеля ми и свършвам.

kiki1991
02-04-2011, 13:36
Аз до сега не съм и тва ме дразни от мозъка на червата ми .

кофти е...защо тАКА приятеля ти не ти ли прави френска че не можеш да свършиш?

radinceto95
02-04-2011, 13:41
а без френска не си ли свършвала и изобщо възможно ли е

krissy7
02-04-2011, 13:51
Аз до сега не съм и тва ме дразни от мозъка на червата ми .

кофти е...защо тАКА приятеля ти не ти ли прави френска че не можеш да свършиш?


Прави ми и френска , и с пръсти опитва и преди секс се натискаме , но просто не мога да свърша ... не знам защо така ...

kiki1991
02-04-2011, 14:01
а без френска не си ли свършвала и изобщо възможно ли е


разбира се стига момчето до теб да знае как да те пипа или как да си движи когато е проникнал в теб..много и от позата зависи.Когато съм по корем и той зад мен..едно че ми е адски хубаво при всяко негово движение..самата поза носи голямо удоволствие и най-често така го правим и свършваме горе-долу по едно и също време.

kiki1991
02-04-2011, 14:03
Аз до сега не съм и тва ме дразни от мозъка на червата ми .

кофти е...защо тАКА приятеля ти не ти ли прави френска че не можеш да свършиш?


Прави ми и френска , и с пръсти опитва и преди секс се натискаме , но просто не мога да свърша ... не знам защо така ...

а пробвали ли сте когато е проникнал в теб и да те пипа в същото време по кл*итора..?Аз винаги така си свършвам

krissy7
02-04-2011, 14:25
писах ти ЛС

windowlicker
02-04-2011, 15:36
писах ти ЛС

А ти сама свършвала ли си?

sweetpunk
02-04-2011, 15:49
С предишния ми "партньор" редовно неможех да свърша, но със сегашния е :grin: ... преди/повреме/след винаги по няколко пъти :oops: :-D

krissy7
02-04-2011, 16:08
писах ти ЛС

А ти сама свършвала ли си?


Вагинално не . На няколко пъти беше на косъм с гаджето ми и не става и не става ........

krissy7
02-04-2011, 16:57
писах ти ЛС

А ти сама свършвала ли си?


Вагинално не . На няколко пъти беше на косъм с гаджето ми и не става и не става ........
А клиторно?

да

DarkTemplar
02-04-2011, 17:04
Може би не се отпускаш достатъчно по време на секс. Мой приятел наскоро ми каза, че приятелката му така и не е изпитвала вагинален оргазъм, а ходят от 4 години. При нея това е проблема.

anonymous708973
02-04-2011, 17:09
Не съм свършвала вагинално. Все още не изпитвам удоволствие от секса (говорим за същинската част) - малко при проникването и това е.
Оралният секс ми е дива любов обаче, независимо кой кого ощастливява :)

krissy7
02-04-2011, 17:26
Еми явно ще трябва да свикна с тази мисъл :D

anonymous708973
02-04-2011, 17:34
Не искам да свиквам с тая мисъл, плашеща е.

krissy7
02-04-2011, 17:38
Е все пак правя секс само от една година може и заради това да е .

MakeMeLaugh
02-04-2011, 17:57
Така, от моя 'скромен' опит да нхвърля и аз някои неща :)

Нормално е за повечето момичета да не могат да свършат в началото, понеже както знаем женската психика е по-сложна и по-трудно отпускаща се. С времето ще се случат нещата, ако партньора ви го бива де. Просто се отпускайте и не мислете постоянно за това дали ще свърпите или не, така се сдухвате само. Просто не го мислете.
Най-добре падат задръжките и се отпуска човек с малко, почертавам малко алкохол. Може да пробвате някой път, за теста :)
Пробвайте различни пози, може да научите за тях и действието им от някой сайт или Космополитан.
Пробвайте съшо и пози, в които члена се отърква в горната част на влагалището (т.е. откъм корема), идеята е да се докосв ''G'' точката.
Пробвайте няколко варианта любовна игра преди това - с лизане, само с докосвне/търкане или пък с пръсти и след това акт.
Като гледайте тя да е точно преди акта, а не след това да започнете орална на момчето и така да ви мин възбудата...
Пробвайте да играете любовни ролички. Може да се включи и различно бельо. Примерно, че ви отвличат, че сте монтьор и домакиня или преподавател и ученичка и т.н. Но си го играйте без да се разсейвате, така да се разсеете от чувството, че не можете да свършите, а и за разнообразие. Все ще си улучите някой фетиш :).
Може да включите играчки, връзвания за легото, белезници, връзване на очите.
Накарайте момчето да не спира да ви опипва докато го правите, не само да се клати :)
Пробвайте и с лубрикан на Дщрекс - червения в мирис на череша е готин. Така няма болка, може да се усили темпото поради липсв на сцепление, усещането е някак различно и меко/нежно.
Пробвайте и релефни презервативи - помагат.
За момента това се сещам :)

mecho8888
02-04-2011, 18:09
просто 50% от жените не могат да свършат или свършват много рядко

жалко, но факт никога няма да усетят какво е яко клатене

обикновенно стават феминистки 8-)



затова съществува и израза недое....

krissy7
02-04-2011, 18:11
ВСИЧКО без играчки сме пробвали ... може би ще помогне ... той е опитен ... аз съм била и с други момчета , но и с тях беше същото ... явно проблема си е в мен ...

fuklichka00
02-04-2011, 18:13
Не всеки но повечето пъти си свършвам...първо с уста...после с проникване и пипане едновременно по к*иторчето...свършвам много бързо.Иначе ако не съм правила 1 седмица примерно секс..само като ми прави френска приятеля ми и свършвам.


+1 :) 1вия месец не усещах нищо, но после започнах повече да се отпускам и всичко е OK сега :)

zay4e
02-04-2011, 19:47
Аз до сега не съм и тва ме дразни от мозъка на червата ми .

Въй и аз така и ми е някавако кофти......

Saphire
02-04-2011, 20:16
Напълно нормално е това. В повечето случаи това се дължи на факта, че правите секс (първия ви път) в момент, в който или не сте готови за това, или си мислете, че сте готови. Без преди това да сте били по - интимни с партньора си по друг начин (орален секс, петинг и т.н.) и без да сте сигурни в това, че партньора ви е достатъчно добър за да правите секс с него.
пп. Както казаха някои, след време тоя проблем няма да го има, а можеше тая липса на удоволствие да я изпуснете чрез изчакване на пъврия ви полов акт. Така мисля аз ... Споделете и вашите мнения

Torn
02-04-2011, 20:23
С мойта приятелка още не сме правили секс , защото ходим от скоро , но дори и с дрехи да сме , като почнем да се отъркваме тя си свършва и то не само 1 път :D

krissy7
02-04-2011, 20:51
Напълно нормално е това. В повечето случаи това се дължи на факта, че правите секс (първия ви път) в момент, в който или не сте готови за това, или си мислете, че сте готови. Без преди това да сте били по - интимни с партньора си по друг начин (орален секс, петинг и т.н.) и без да сте сигурни в това, че партньора ви е достатъчно добър за да правите секс с него.
пп. Както казаха някои, след време тоя проблем няма да го има, а можеше тая липса на удоволствие да я изпуснете чрез изчакване на пъврия ви полов акт. Така мисля аз ... Споделете и вашите мнения


Аз съм сигурна ,че бях готова + тва въпреки болките си ми хареса.

TheBeliever
02-04-2011, 21:47
Аз свършвам много бързо (вагинално и клиторно) и сигурно на пръсти се броят актовете, в които не съм свършила.

Със сегашния си партньор свършвам по няколко пъти по време на самия акт (преди повече от 1 вагинален оргазъм не бях получавала). Той сякаш усеща кога, къде и как да ме докосне, уцелва точния ритъм. Просто си паснахме.
Това, което имам предвид е, че голяма роля играе връзката между партньорите. Когато се раздавате изцяло и се наслаждавате свободно един на друг сексът ще е по-добър.

sexyt0o
02-04-2011, 22:45
и аз свършвам бързо стига да е правилния човек

storex
02-04-2011, 22:51
Да, вие вземете от 7-8 годишни да го правите и да го имате секса за "здравей-здрасти"... 15 годишна, разбираш ли, мацката била притеснена, че не може да свърши... вземи СВЪРШИ си с урока по география за утре, маце, пък тогава мисли за другото свършване...

JustAdream
02-04-2011, 23:40
Секса е хубаво нещо дори и без да свършиш, а когато стане е още по-хубаво. Не очаквайте че на 15 ще свършите. Аз свърших за пръв път на 18. Всяко нещо с времето си :) За това и мисля че няма смисъл от ранния секс, защото тогава организмът на жената не е готов за тези усещания. Казвам ви го от личен опит... защото и аз съм почнала рано и мисля че е абсолютно безсмислено. Мислех си че съм абсолютно безчувствена и когато открих че не е така много ми хареса :) Така че забавлявайте се и не мислете за самото свършване. То все някога ще се случи

krissy7
02-05-2011, 01:22
Да, вие вземете от 7-8 годишни да го правите и да го имате секса за "здравей-здрасти"... 15 годишна, разбираш ли, мацката била притеснена, че не може да свърши... вземи СВЪРШИ си с урока по география за утре, маце, пък тогава мисли за другото свършване...

Да съм ти искала мнението ? :) :-) Какво от това , че съм на 15 ? Да върна времето назад ли ? Или нямам право да изпитам оргазъзъм при секс ?

alieny2k
02-05-2011, 06:43
Да, вие вземете от 7-8 годишни да го правите и да го имате секса за "здравей-здрасти"... 15 годишна, разбираш ли, мацката била притеснена, че не може да свърши... вземи СВЪРШИ си с урока по география за утре, маце, пък тогава мисли за другото свършване...

Да съм ти искала мнението ? :) :-) Какво от това , че съм на 15 ? Да върна времето назад ли ? Или нямам право да изпитам оргазъзъм при секс ?
:razz: Много добре казано мацка!

VaMpiRKaTaaa
02-05-2011, 08:02
Не ми ли удари един :P НЕ мога да свърша.
Иначе си удряме eзици често :D
И свършвам бързо.

Kokoskata
02-05-2011, 08:26
Проблема ви е в партньора. Ако не бяхте започнали да правите секс толкова рано, нямаше да се е*ете с някой 15 годишен мухльо, и щяхте да свършвате, защото няма по-хубаво от опитния партньор.
Като пораснете и си хванете опитен партньор, ще свършвате. Сега не.

Aubergene
02-05-2011, 10:16
никак не ми се иска да ви отчайвам, но аз започнах полов живот на 17 и вече 9 години с различни партньори никога не съм получавала вагинален оргазъм. честно казано, не съм единствена. това никак не означава, че не изпитвам удоволствие от секса, а и сама знам как да си "помогна", което понякога дори допълнително възбужда партньора... и така може да се свърши по 2-3 пъти, така че ни най-малко не се оплаквам -
нито ме е спирало някога, нито ме е отблъсквало от даден човек :)

MakeMeLaugh
02-05-2011, 10:38
Да, вие вземете от 7-8 годишни да го правите и да го имате секса за "здравей-здрасти"... 15 годишна, разбираш ли, мацката била притеснена, че не може да свърши... вземи СВЪРШИ си с урока по география за утре, маце, пък тогава мисли за другото свършване...

Да съм ти искала мнението ? :) :-) Какво от това , че съм на 15 ? Да върна времето назад ли ? Или нямам право да изпитам оргазъзъм при секс ?
:razz: Много добре казано мацка!
Само, че от нейната уста не важи...
storex е напълно прав.

krissy7
02-05-2011, 10:52
Проблема ви е в партньора. Ако не бяхте започнали да правите секс толкова рано, нямаше да се е*ете с някой 15 годишен мухльо, и щяхте да свършвате, защото няма по-хубаво от опитния партньор.
Като пораснете и си хванете опитен партньор, ще свършвате. Сега не.


На 19 е . И 1000 пъти казах , че е опитен и че не е в него проблема .

Emilen
02-05-2011, 11:15
Трябва да схванете, че има момичета, които по-трудно могат да свършат. Партньорът ще трябва МНОГО повече да се потруди, доколкото разбирам. Понякога се случва дори това да не помогне.

Taam
02-05-2011, 18:42
Аз не разбирам какво толкова има да се "труди" човек. Нали е с желание? Започва да става в момента, в който спреш да мисилш кой за какво трябва да се "труди", за да достигне заветната цел.
Иначе...Преди време редовно, дори по няколко пъти, но винаги е било най-хубаво когато сме свършвали зедно. : )

LightningMcQueen
02-06-2011, 00:05
Проблема ви е в партньора. Ако не бяхте започнали да правите секс толкова рано, нямаше да се е*ете с някой 15 годишен мухльо, и щяхте да свършвате, защото няма по-хубаво от опитния партньор.
Като пораснете и си хванете опитен партньор, ще свършвате. Сега не.


На 19 е . И 1000 пъти казах , че е опитен и че не е в него проблема .

Оргазма е 90% в главата и останалото е животински инстинкт (животно оргазъм да получава?).
Да е опитен партньора не означава да върти задника като на концерт на Галена, а да ти обсеби съзнанието преди да сте почнали да правите нещо. Да те накара животински да го желаеш преди дори да е намекнал за секс и да си толкова влажна , че да те е срам да се съблечеш без да се подсушаваш.
Последващото са подробности - няма как да не свършиш и това ще ти е най-лекия проблем.

Секса е следствие, а не причина 8) .

Kokoskata
02-06-2011, 07:17
^ Това имам в предвид. Партньора трябва да е опитен. На 19 години - много опитен. :lol:

anonymous708973
02-06-2011, 07:44
Годините не са показател. Може да е на 19 и да е имал 2-3, а не 755479 партньорки и пак да има опит - да знае кое, къде, как да пипне. Да си го признаем, момичета, не сме тоооолкова уникални. Има си местенца, които ни побъркват всички :)

Дай тогава да тръгне с някой 40-годишен чичко, щото, видиш ли, много бил опитен.

Kokoskata
02-06-2011, 09:14
Един мъж не може да е опитен, когато е имал връзки с две три 15 годишни и никой не може да ме обеди в обратното. И ако ти не си уникална и твоя 16-17 годишен "опитен приятел" като те пипне по клитора и на теб ти става хубаво, защото другите момичета казват че им харесва, недей да говориш за жените като цяло - смешно е. И да ако бяхте почнали по-късно да се е*ете щяхте да си хващате мъже над 25, които да ви задоволяват.
Айде да каже някой мъж над 25-30 години, дали не е успявал да задоволи приятелката си.

krissy7
02-06-2011, 09:19
Тва с годините го написах 'щото някой беше написал , че е 15 годишен мухльо и ми се идеше да го изкрива . Иначе прави сте сички ... ама няма какво да направя , няма да го зарежа заради единия секс.Както и да е тая тема заради мен я обърнахме на ... :D

Kokoskata
02-06-2011, 09:29
Аз написах че е 15 годишен мухльо и не бях много далече от истината. Щом като се пипаш - свършваш, а като се е*ете - не, значи просто не е достатъчно опитен. Можеш да пробваш да си отгоре и да се движиш по начина, по който ти харесва, никой не е казал, че трябва да го зарязваш.

anonymous708973
02-06-2011, 09:55
Един мъж не може да е опитен, когато е имал връзки с две три 15 годишни и никой не може да ме обеди в обратното. И ако ти не си уникална и твоя 16-17 годишен "опитен приятел" като те пипне по клитора и на теб ти става хубаво, защото другите момичета казват че им харесва, недей да говориш за жените като цяло - смешно е. И да ако бяхте почнали по-късно да се е*ете щяхте да си хващате мъже над 25, които да ви задоволяват.
Айде да каже някой мъж над 25-30 години, дали не е успявал да задоволи приятелката си.

Кажи ми една жена, на която не й е кеф, когато мъжът докосва клитора й :) (Освен фригидните, които няма да коментираме).
Иначе да, аз съм на 16...да си хвана мъж с 10 години отгоре, ама разбира се, защо не?! 8-)

galin4o0o
02-06-2011, 10:26
До:Кокошка не знам дали си момиче или момче но със сигурност си голям "разбирач" или "професионалистка" Само мога да ти кажа,че не е проблева в възрастта а в това какви са чуствата ....аз като ходя с момиче на 17 и дори на 16 свършваше по много пъти сигурно защото е момиче чудо или някакъв "вундер"...Аз съм на 19 това ми е 1-вото момиче и мога да се похваля че мога да я задоволя достатъчно за да свърши поне 5 пъти...това,че ти си някой чекиджия дето е накарал жена да свъши за 1 път на 25 години е твойт пробле,същото се отнася и ако си жена пха...простак..!

anonymous708973
02-06-2011, 10:30
КокоСка е никнеймът, бе :D

galin4o0o
02-06-2011, 10:34
Без значение какъв е ...пълен глупак е :]

Kokoskata
02-06-2011, 12:18
Като за начало съм от женски пол и не мога да разбера, защо оприличаваш хората на глупаци и простаци, само защото не споделят твоето мнение?
Проблема не е в чувствата, аз да ти кажа. Ти може много неща да чувстваш, но като нямаш опит, за да задоволиш една жена е съвсем друго нещо. Опитът от друга страна се добива с възрастта, тъй че пак ще кажа - колкото по-голям, толкова повече опит, колкото повече опит, толкова повече удоволствие. А за това, че си накарал някое 16 годишно момиче да свърши 5 пъти, искам само да те попитам как разбра, че е свършила 5 пъти - от пъшкането ли?
И към Пинко:
Да, всяка жена й е кеф да й пипат клитора, но има много други неща, които биха й харесали много повече и това е индивидуално, а не за всички еднакво. И ако не беше почнала да се е*еш от 16 годишна, нямаше да има нужда да си хващаш някой 10 години по-голям, пък дори и да го направиш - какъв е проблема?

Deadlock
02-06-2011, 12:55
^
ако десет години се клатиш в две пози, опитен ли си? и това равносилно ли е на повече удоволствие?

Kokoskata
02-06-2011, 14:17
^ Едва ли има такива. Ако се клатиш 10 години в една две пози, няма да има пред кого да се изявяваш, но пак ще кажа, че едва ли има мъж, който не иска да се развива в сексуалното изкуство.

Deadlock
02-06-2011, 14:56
o, всякакви хора има.
според мен, да се научиш да изпитваш и да доставяш удоволствие, е въпрос на подходящ партньор, желание, страст, готовност да експериментираш, отпускане, отдаване.. има логика това да не се получава веднага, но не опитът /като бройки и 'стаж'/ има отношение.

galin4o0o
02-06-2011, 16:56
Сега не мисля да ти разказвам интимния ми живот ...след като ти казвам значи е станало ...а не мислиш ли че днешната младеж е много по образовано и запознато с секса ..отколкото децата преди 30 години? И защо мислиш че гледаното от чекиджийчетата не се прилага в секса?

anonymous708973
02-06-2011, 17:32
Кокоске, ти кога започна да правиш секс и на колко години беше партньорът ти?

babity
02-07-2011, 08:43
Не е само докосване по клитора, нали така мили дами? Или поне моя не е като асансьорно копче. Виж, ако вашите са така... аз мога само публично да се порицая и да се обявя за дефектна. Предишният ми партньор доста дълго време ме протъркваше, драскаше и общо взето смяташе, че по мен има само цици и клитор. Сегашният ми обаче... да, доста често ме е срам, че е с 10 години по - голям от мен и връзката ни не е цвете, но ми намери доста повече ерогенни зони по тялото. Първият път не беше 100% приятни усещания, но след това някак ми хвана цаката и прави чудеса... Опитът (независимо дали го разбирате като брой партньори или актове) никак не е маловажен фактор.

galin4o0o
02-07-2011, 12:18
Секса е малко по-странен или го можеш или го не можеш..никой не може да ми каже,че един който е почнал като дървае ще умре като казанова :) Така,че годините не са от голямо значение както и бройката с който си спал :)

babity
02-07-2011, 14:35
Секса е малко по-странен или го можеш или го не можеш..никой не може да ми каже,че един който е почнал като дървае ще умре като казанова :) Така,че годините не са от голямо значение както и бройката с който си спал :)

Дали си дърво или Казанова до голяма степен е субективно, тъй като всеки харесва/иска различни неща в секса. Просто според мен първия път е по - скоро като игра на сляпа баба, отколкото секс. На втория път са ти закрили само едното око.... А след няколко пъти вече виждаш и с двете. Отделно, че ако практикуваш продължително време с един и същи партньор ще се отпускаш повече, ще си позволяваш да импровизираш повече, следователно ще научиш повече неща. Да, за всяко нещо се изисква и доза талант, но не мисля, че там където го няма този талант при наличие на прилична доза старание резултатите няма да са задоволителни.

Fisherman
02-07-2011, 16:24
Е все пак правя секс само от една година може и заради това да е .

Охо сигурно си на 13. >.>
ЕДИТ:Да да,видях че си на 15 някъде,,,,,,,,ми кво да ти кажа от недоразвитото си тяло какво очакваш?
ЕДИТ2:Виждам че имаме и педофилия ех как коментирам без да съм прочел всички мнения.
Интересно защо всички се държат така сякаш това е нормално?!

anonymous708973
02-07-2011, 16:49
Не е само докосване по клитора, нали така мили дами?

О, не, нее! Никъде не съм го казала. Просто доказвах на Кокоска, че колкото и много жени да има, всички си имаме нещо общо, не сме ЧАК толкова уникални :)

smoker4e7o
04-09-2011, 13:10
:) .. Ами успявам да свършвам само с приятелката ми, когато ме лиже, но има моменти в които когато се самозадоволяваш не можеш да свършиш, ако не си се възбудил до някаква максимална степен..

MartiSSima
04-09-2011, 19:46
Рязкото вкарване и изкарване на члена...Незнам за другите ;)
Няма как на 15 да си обрзован/а толкова...Мисля, че тийновете само си въобразяват , че са навътре в секса а всъщност изобщо не са! ПОДЧЕРТАВАМ ДЕБЕЛО : ВСЯКО ПРАВИЛО СИ ИМА ИЗКЛЮЧЕНИЕ!