PDA

View Full Version : НТГ - ПЛОВДИВ



mee3
02-04-2011, 15:45
Здравейте .. искам да ви помоля за инфо за неционлна търговска гимназия в пловидив .. прегледах много стаиий и различни сайтове но искам още за това как и с какви оценки се влиза ? Имам и още един въпрос който основно ме интересува .. аз 1ви срок завърших с 4 (по принцип съм отличничка, но тази година мн отсъствах ии такаа ) ще мога ли да влезна ако си овелича 2ри срок до 6 ?? м0ля ви или ако можее да ми предложите подобни училища с моята възможност моля

SameLove
02-04-2011, 19:10
Aми Търговската като цяло не е лоша гимназия . Специалностите са свързани повече с математика - Бизнес и администрация , Счетоводство и с компютри имаше специалност ама не се сещам точно името .Оценките , които ще ти взимат за балообразуване са тези от изпитите , география (100%) и английски (поне така мисля ) .

Все пак им виж сайта там има повече информация и поне ще е сигурна :

http://ntg-plovdiv.net/v2/

RaisedOnRock
02-04-2011, 19:35
Седни си на задника,учи,гледай да изкарваш максимално високи оценки и влез в някоя хубава езикова гимназия.Има доста по-добри училища от Търговската според мене.Но ако толкова много искаш там,имаш реални шансове да влезеш,балът не е от най-високите. :)

nomatterwho
02-04-2011, 20:10
Миналата година (2010) в търговската момичетата влизаха с 31 бал, което значи шестици по двата предмета и на изпитите четворка и петица. :) Но за да е сигурно влизането ти в иконома трябва да имаш шестица по математика за годината. Успех! ;p

Remixa92
02-05-2011, 14:49
Аз вече съм 12 клас в Иконома.И училището не е зле, но в интерес на истината по-добро няма и да намериш в Пловдив.Че обучението не е на нивото на което всички се мислят, че е, така е.
А за бал мисля, че е 31-2 след 7-ми клас, но аз съм след 8-ми клас там и не мога да кажа точно.Със специалност икономическа информатика.