PDA

View Full Version : Защо се държи така?



sandraa
02-04-2011, 18:53
Здравейте : )
Много искам да ви споделя моя проблем.. . . Преди 2 седмици се запознах с едно момче, по скоро една позната излиза с него ( не го хареса ), за това аз реших да му пиша. Писахме си 2 седмици, като тази събота сме си писали от 11:30 на обяд до 05:15 сутринта без спиране или накратко 17 часа и 45 минути. Бяхме се опознали долу горе добре. На другия ден (неделя) излязохме и той тръгна да ме целува ( това беше първата ми целувка). Наложи се да му кажа истината - че не съм се целувала до сега. Той не обърна голямо внимание дали съм се целувала преди или не, по скоро му беше все тая . След срещата той ме изпрати на спирката , абе всичко беше все едно ходим. Прибрах се аз, продължихме да си пишем ииии решихме да излезем във вторник. Пак всичко беше идеално, докато не го питах "Ние какво правим? " Той се направи,че не разбира какво го питам, за това след 10 минутно увъртане го питах " Ходим ли или не? " . Започнаха много дълги разговори и тогава той ми каза, че имал още чувства към бившата си ( която живее сега в Италия) и че не иска да се обвързва...... Също така ми каза, че съм била неопитна ( защото до сега не съм си имала приятел).

Най накрая ми каза, че сме можели да стигнем и по далеч (секс),за това човека решил да ми каже за да не страдам и да ме .боляло по малко. Всякакви такива простотии . А най лошото е, че паднах много ниско , като му предложих да останем "приятели с привилегии ".

Вечерта след срещата , моята приятелка която излиза с него му писа. Оказа се че за него всичко било лъжа , голяма грешка и цитирам "жертви винаги има " и т.н.




Опитах се накратко да ви разкажа какво се случи. Исках да ви попитам, долу горе какво е вашето мнение и защо първо се е държал по един начин, и после изведнъж по друг, защото просто няма смисъл да си губиш времето с някои е така.. и то толкова много време ......

Благодаря за мненията предварително : ) !

FuckedUp
02-04-2011, 19:05
Ъ-ъ-ъ-ъ..нищо не разбрах..

GrippingBosh
02-04-2011, 19:10
Здрасти!
Имам чувството че и той не знае какво иска ,уж те целува и те изпраща до спирката ,после имал чувства към бившата,която е в Италия,което автоматично значи че те НЯМАТ бъдеще..Това ,че не си имала приятел и че не си се целувала ,не е никакъв проблем! Абсурдни глупости са това ! ..Остави го да осъзнае какво иска ,на твое място не бих се занимавала с него , а тези "приятели с привилегии" ..по-добре недей ,само ще страдаш :) Най-добре изчакай момчето ,което наистина да си заслужава !

cucetyy
02-04-2011, 19:19
Liar ... "Играч" ... Като цяло, човек, който не те заслужава. Бий му шута, нищо повече от познати на здравей - здрасти. Постъпката му е много глупава, едва ли не просто си някаква бройка, а това, че сте можели да стигнете по-далеч говори само едно - искал е секс, или нещо такова. На него не му пука изобщо за това, какво е направил и за теб. Глупак! Моят съвет е просто да го игнорираш, ако те пита какво ти е или пак дойде да иска нещо от теб, просто му кажи, че всичко е свършило. Нали е било лъжа, игра? Ако тръгне да те обижда и да се превзема, да се изкарва невинен и т.н. просто му се изсмей и с нищо не показвай, че ти пука. Успех :-)

fenastz
02-04-2011, 19:29
Здравейте : )
Много искам да ви споделя моя проблем.. . . Преди 2 седмици се запознах с едно момче, по скоро една позната излиза с него ( не го хареса ), за това аз реших да му пиша. Писахме си 2 седмици, като тази събота сме си писали от 11:30 на обяд до 05:15 сутринта без спиране или накратко 17 часа и 45 минути. Бяхме се опознали долу горе добре. На другия ден (неделя) излязохме и той тръгна да ме целува ( това беше първата ми целувка). Наложи се да му кажа истината - че не съм се целувала до сега. Той не обърна голямо внимание дали съм се целувала преди или не, по скоро му беше все тая . След срещата той ме изпрати на спирката , абе всичко беше все едно ходим. Прибрах се аз, продължихме да си пишем ииии решихме да излезем във вторник. Пак всичко беше идеално, докато не го питах "Ние какво правим? " Той се направи,че не разбира какво го питам, за това след 10 минутно увъртане го питах " Ходим ли или не? " . Започнаха много дълги разговори и тогава той ми каза, че имал още чувства към бившата си ( която живее сега в Италия) и че не иска да се обвързва...... Също така ми каза, че съм била неопитна ( защото до сега не съм си имала приятел).

Най накрая ми каза, че сме можели да стигнем и по далеч (секс),за това човека решил да ми каже за да не страдам и да ме .боляло по малко. Всякакви такива простотии . А най лошото е, че паднах много ниско , като му предложих да останем "приятели с привилегии ".

Вечерта след срещата , моята приятелка която излиза с него му писа. Оказа се че за него всичко било лъжа , голяма грешка и цитирам "жертви винаги има " и т.н.




Опитах се накратко да ви разкажа какво се случи. Исках да ви попитам, долу горе какво е вашето мнение и защо първо се е държал по един начин, и после изведнъж по друг, защото просто няма смисъл да си губиш времето с някои е така.. и то толкова много време ......

Благодаря за мненията предварително : ) !


Вие не сте хора.

WrongLife
02-04-2011, 19:39
Здравейте : )
Много искам да ви споделя моя проблем.. . . Преди 2 седмици се запознах с едно момче, по скоро една позната излиза с него ( не го хареса ), за това аз реших да му пиша. Писахме си 2 седмици, като тази събота сме си писали от 11:30 на обяд до 05:15 сутринта без спиране или накратко 17 часа и 45 минути. Бяхме се опознали долу горе добре. На другия ден (неделя) излязохме и той тръгна да ме целува ( това беше първата ми целувка). Наложи се да му кажа истината - че не съм се целувала до сега. Той не обърна голямо внимание дали съм се целувала преди или не, по скоро му беше все тая . След срещата той ме изпрати на спирката , абе всичко беше все едно ходим. Прибрах се аз, продължихме да си пишем ииии решихме да излезем във вторник. Пак всичко беше идеално, докато не го питах "Ние какво правим? " Той се направи,че не разбира какво го питам, за това след 10 минутно увъртане го питах " Ходим ли или не? " . Започнаха много дълги разговори и тогава той ми каза, че имал още чувства към бившата си ( която живее сега в Италия) и че не иска да се обвързва...... Също така ми каза, че съм била неопитна ( защото до сега не съм си имала приятел).

Най накрая ми каза, че сме можели да стигнем и по далеч (секс),за това човека решил да ми каже за да не страдам и да ме .боляло по малко. Всякакви такива простотии . А най лошото е, че паднах много ниско , като му предложих да останем "приятели с привилегии ".

Вечерта след срещата , моята приятелка която излиза с него му писа. Оказа се че за него всичко било лъжа , голяма грешка и цитирам "жертви винаги има " и т.н.




Опитах се накратко да ви разкажа какво се случи. Исках да ви попитам, долу горе какво е вашето мнение и защо първо се е държал по един начин, и после изведнъж по друг, защото просто няма смисъл да си губиш времето с някои е така.. и то толкова много време ......

Благодаря за мненията предварително : ) !


Вие не сте хора.
Start playing WoW...with that time on the comp you have a bright futue!

sandraa
02-04-2011, 19:53
Верно не сме :D :D :D :D Ама нали всичко е било измислица или там запълване на свободното му време :D

VaMpiRKaTaaa
02-05-2011, 05:17
Еми нормално е да неиска сериозна връзка.
Но е тъпо,че си е играл по този начин с теб.
Трябвало е още в началото да ти каже,че неиска нищо сериозно.
Кажи му ,че може да си останете само приятели,но без никакви привилегии.
Дай му да разбере,че неможе да постъпва така с тебе.

sandraa
02-05-2011, 18:39
Някакви идеи как да му го върна? Не искам да остане безснаказан, за това че ме използва едва ли не като някаква носна кърпичка, пък и + това с него ми беше първата целувка и ми е гадно ... за това искам да му го върна по някакъв начин, за да се почувства ТОЙ използван .. Идеи ?

П.С. Той е на 20 а аз съм на 16 ( тази година той прави 21, а аз 17 ) . Цитирам какво беше казал на приятелката ми : " Когато с мен са се държали по този начин ( иска да каже, че са го използвали) , вие сте били все още под масата "
Винаги изтъква , че е видял много неща от живота , а дефакто не е чак така, защото имаме само 4 години разлика. . . .

VaMpiRKaTaaa
02-05-2011, 19:01
Някакви идеи как да му го върна
Появи се пред него с друго момче.

cucetyy
02-05-2011, 19:40
П.С. Той е на 20 а аз съм на 16 ( тази година той прави 21, а аз 17 ) . Цитирам какво беше казал на приятелката ми : " Когато с мен са се държали по този начин ( иска да каже, че са го използвали) , вие сте били все още под масата "
Винаги изтъква , че е видял много неща от живота , а дефакто не е чак така, защото имаме само 4 години разлика. . . .
Само се изхвърля и се прави на много голям и на много зрял. Истината е, че ако наистина беше поне малко съзрял, щеше да осъзнае, че това, да си играеш с чувствата на другите е изключително тъпо, и че постъпката му е подла и гадна. Такива хора се смятат за вечно правите, безгрешни и т.н. Няма какво да се занимаваш с него, игнорираш го и това е. Трудно ще му го върнеш, а и няма смисъл. Покажи му, че той не те заслужава, това е достатъчно, а дали му пука на него за това или не... теб не трябва да те засяга. Той губи, не ти :-)

kombarka
02-05-2011, 20:11
Стягаш се и го забравяш. Аз успях, значи и ти ще можеш.

djipsito
02-05-2011, 20:29
ХахахХахахАХ ... да знаеш, ако едно момче/мъж почне много да говори кво бил видял от живота, колко добре познавал жените и т.н... бягай надалече. Тва са мъже само на приказки, иначе са пълни путки, с извинение.

Един мъж, ако е МЪЖ няма да тръгне да се хвали кво и колко знае, а ще действа и ще си играе правилно картите ;)

Хич не се занимавай ;)

umri
02-05-2011, 20:46
Някакви идеи как да му го върна? Не искам да остане безснаказан, за това че ме използва едва ли не като някаква носна кърпичка, пък и + това с него ми беше първата целувка и ми е гадно ... за това искам да му го върна по някакъв начин, за да се почувства ТОЙ използван .. Идеи ?

П.С. Той е на 20 а аз съм на 16 ( тази година той прави 21, а аз 17 ) . Цитирам какво беше казал на приятелката ми : " Когато с мен са се държали по този начин ( иска да каже, че са го използвали) , вие сте били все още под масата "
Винаги изтъква , че е видял много неща от живота , а дефакто не е чак така, защото имаме само 4 години разлика. . . .
Отмъщението никога не е решение на нищо. Отмъщавали са ми няколко пъти и малко тъпо ми е ставало, но самият факт, че ми отмъщават ми говори, че има омраза, която означава слабост или чувства под някаква форма. По-добре давай тотален игнор.

babity
02-05-2011, 20:49
Отмъщението никога не е решение на нищо. Отмъщавали са ми няколко пъти и малко тъпо ми е ставало, но самият факт, че ми отмъщават ми говори, че има омраза, която означава слабост или чувства под някаква форма. По-добре давай тотален игнор.

Мда, ако не знаеш как да го направиш наистина е тъпо и изглеждаш повече жалка, отколкото... там каквато и да искаш да изглеждаш. Намери начин да поставиш мъжеството му под въпрос. Няма по - забавно нещо от това.