PDA

View Full Version : Годишнина



beachgirl
02-04-2011, 18:53
майка ми и баща ми имат годишнина март месец ии нямам никаква идея какво да им подаря .. искам да е нещо за двамата заедно а не поотделно ... идеи ??

LaChupacabra
02-04-2011, 19:14
ами веднага ми хрумна идеята ако тримата имате обща снимка заедно да идеш в някое фото,да я извадиш и да я сложиш в рамка...същото може да да направиш но само със снимка на тях двамата...
друга малко по скучна идея е ако имаш повечко пари да им подариш нещо за спалнята: примерно масажираща възглавница...
*съжалявам за скучноватите идеи :(

beachgirl
02-04-2011, 19:33
не бе що хубави са идеите ноо те правят 16 години .. някак си ми се искаше да е по-специално ии се чудя дали романтична вечеря или нещо такова ма нз как да го организирам :(

LaChupacabra
02-04-2011, 19:41
ее тва е жестока идея...ами примерно ти каза че е март и ако нямаш достатъчно пари може да събереш до тогава...по добре да я направиш у вас отколкото да се пръскат пари по ресторанти...а изненада и за 2мата искаш да е нали?супер ще е ако имаш по голям/а брат/сестра която да ги 'замотае' всмисъл ти да останеш вкъщи да приготвиш всичко а дадения човек [може да е леля,баба дори] да ги изведе и двамата навън по някакъв повод...
иначе ми хрумват и идеи за самата вечеря...свещите са задължителни! :Д:Д вино или шампанско ii десерта може да е някаква торта... само за основно ястие не се сещам... [ще е супер ако имаш баба или някакъв роднина в града който може да готви добре...може да го помолиш да ти помогне]

beachgirl
02-04-2011, 19:47
мии имам сестра с 2 години по-голяма ама имам и малък брат .. трябва и него някой да го гледа пък ако отидем на вилата всичко се проваля .. оххх лоши хора.. не могат ли просто само да се сетят да излязат и след 2-3 часа да се върнат ?? :D

LaChupacabra
02-04-2011, 20:05
ех те ако излязат някъде то ще е сигурно за да празнуват =(
ами супер щом имаш по голяма сестра...може да се уговорите двете...и аз не знам...по някакъв начин да ги накарате да излязат...примерно сестра ти може да помоли майка ти да иде с нея до мола..или пък да каже че класната и ръководителка и вика родителите :razz:

beachgirl
02-04-2011, 20:07
гъз до гъз сме с даскалото ;дд

beachgirl
02-04-2011, 20:07
аз се ще намеря някакъв кусур не се отчайвай ;дд