PDA

View Full Version : Чуда са коя от двете да избера ???!??!??



SkiCatA
02-04-2011, 23:03
Да започна от началото - аз съм на почти 16 години (момче :D ) и проблема ми е относно две момичета.Преди около 2 седмици бях на кафе с приятели (както всеки ден) и на съседната маса седяха едни бивши съученици заедно с едно друго момиче , което го бях виждал по коридорите на даскалото.И така се преместих нахално при тях за 5 минути и така нахално се запознах с момичето Х да наречем (аз съм в математическа паралелка) :D :D .И така й взех скайпа от Фейсбук и започнахме си чатим - нали с заребявки (никой не говори за любов - просто ми хареса, като момиче ) :D .Всичко си вървеше по план - изглежда и тя имаше някакви симпатии към мене.Преди 3 дена един приятел ми пише , че поканил едно друго момиче Y на кафе, което заребява (момичето Х и момичето Y са много добри приятелки) и иска аз да отида с тях.Оговорката беше момичето Y да викне момичето Х заедно с нас - нали всеки си заребява неговата :D :D .Оказа се, че момичето Х не може да дойде и затова бяхме само тримата.Говорихме си доста и накрая тя поиска да се снимаме поотделно с нея.И двете снимки ги качи в Фейсбук и на тази, където аз съм с нея имаше поне 10 коментара от сорта на "Хубава двойка - зимайти са" :D :D .Почнах да си чата и с нея (много е извратена) :D и имах шанс и с нея да тръгна пък и тоя приятел вика "остаям ти да га хванеш".Въпроса е, че и двете момичета ми пращат прегръдки и целуфки - абе нещата вървят плашещо?!?Бях се решил, че искам да бъда с момичето Y, докато не видях на скапа на другото да е писала, че е влюбена. :D :D Въпроса е, че мога да оставя момичето Y, но пък има огромната вероятнст да ми пусне, ако тръгна с нея, докато ако тръгна с Х може да мине и месец, докато ми даде да я целуна :D :D :D .Абе с една дума много се чуда между двете, защото не са за изтърване?!? :D :D :D Вий кво мислите по въпроса ??? :-o :-o :-o :-o

sabaton94
02-04-2011, 23:06
Пич, да ти имам проблемите, честно. :razz: Земай тая, дето ще те сака по-дълго... :D :D

BossBitchSwag
02-04-2011, 23:09
мн мразя Х-овете
залагам за Y
8-)

SuperBadSuperFresh
02-04-2011, 23:17
Зимай развратната.Така де,кой говори за любов...

Nakadah
02-05-2011, 02:58
Z

BlindedAngel
02-05-2011, 04:13
Аз ако съм ще взема тая с по - големите цици 8-)

RaisedOnRock
02-05-2011, 06:10
Избирай която ти е на сърце :D .Ама гледай да не нараниш другата.
ПП Моля те,не използвай Х и У :D .

ivcheto0o
02-05-2011, 07:24
Голямо приятелство ... А коя да избереш зависи от това което търсиш-или свястно момиче с което си допадате или секс ии като гледам какво пишеш определено те вълнува повече секса.....

anonymous708973
02-05-2011, 07:29
Не може да има свястно момиче, с което хем да се разбират, хем да правят секс ли? Яяя... Освен това, какво лошо има във факта, че иска секс? Всеки иска. Повечето момичета мислят, че е ... ъ, неморално?!

Помисли си. Съветвам те за Y, не защото ще ти пусне по-бързо, а защото ми прилича на земно момиче, а не на надувка, и с по-близък до мъжкия манталитет. Другата ми изглежда някаква много... хвърчаща, превъзнасяща, вярваща в принца на белия кон и т.н. Излез по още няколко пъти с всяка и прецени. :)

Mechev
02-05-2011, 11:02
избери Y щом ще ти пусне по бързо 8-)

antifashionshit
02-05-2011, 11:49
вземи тая, с която ще имате по-малко проблеми, както каза някой по-горе.

assd
02-05-2011, 12:06
от тва разбрах само, че не знаеш как се пише думата "зарЕбявам". идва от риба, ама още не знаеш какво е зарибявам,като ти порастне въдицата ще се научиш

Ssummerjam
02-05-2011, 14:02
Третата.

chemist9009
02-05-2011, 14:08
избери и двете...ще стигнеш до уравнението x+y=0 :D :D

jeni4kata
02-05-2011, 14:28
X

Hristova
02-05-2011, 14:46
избери Y

BlackEyedPeas
02-05-2011, 14:57
Да ви имам проблемите :D Накрая не избирай никоя от тях 2-те и толкова, няма да си имаш проблеми и да мислиш с коя да си.

SummerDream
02-05-2011, 15:02
Опасни схеми за "зарЕбяване", опасно нещо..


Аман от евтини 'свалки' и детински простотии.
е** на воля, по-гъзар няма да станеш.

nepowtorima
02-05-2011, 15:24
Правиш си 2 листчета с имената и на двете момичета.. разбъркваш ги и която хванеш тя... :D

gabi7u
02-05-2011, 15:32
Според мен щом се чудиш коя да е, значи по - добре нито едната.
Това не е любов, ти ако си влюбен най-добре ще знаеш с коя искаш да си.
А щом не е любов хващай У и гаси страстите там ..

jghgh
02-05-2011, 16:08
Съветвам те за Y, не защото ще ти пусне по-бързо, а защото ми прилича на земно момиче, а не на надувка, и с по-близък до мъжкия манталитет. Другата ми изглежда някаква много... хвърчаща, превъзнасяща, вярваща в принца на белия кон и т.н.
Оо, Боже... Не знам как изобщо я прецени от тея 2 реда, които е отделил авторът за нея...
Но няма как, нали трябва да поддържаме имиджа на вечната приятелка на мъжете, която изключително много ги разбира и е на 'ти' с всяко едно нещо. 8)


По темата, избери тази, която те кефи повече. Като чета темата ти, ти едва ли си от най-търпеливте типове, за да чакаш Х да ти позволи да я целунеш, и не изглеждаш особено надежден за сериозна връзка. Струва ми се, че ти по-скоро търсиш забавление с красиво момиче, затова избери Y.

xinfamous
02-05-2011, 16:15
'бах та в неграмотния'

beautifullslayer
02-05-2011, 18:26
Поредният бройкаджия .. :?

iwetto
02-23-2011, 13:35
избери и двете...ще стигнеш до уравнението x+y=0 :D :D .. хахахах .. това е по - вероятно :razz: :razz: :razz:

AuburnKills
02-23-2011, 13:45
Нито едната, нито другата :?

Ще си намериш трета :)

SmilezZz
02-23-2011, 13:50
Ние няма да ходим с едната,а ти ще го правиш.. Следователно ти трябва да избереш коя ти е на сърце и с която си сигурен,че ще си щастлив.. Но всъщност откъде разбра,че момичетата те харесват ? От това,че ти пращат целувки и меченца ли ? :? Така де,избирай си сам ,както казах в началото.. Ти ги познаваш най-добре..

againstyou
02-23-2011, 13:53
Ми тази която харесваш малко повече,помисли.Аз при положение,че не ги познавам не мога да ти отговоря.

pouce
02-23-2011, 14:15
Е, пич, ти ме разби отвсякъде.... Не мога да ти дам съвет, ама с това твойто зарЕбяване ме уби просто.... Научи ги малко тeзи правописни правила, че ми бъркат в мозъка елементарни грешки от рода на оговорка иии там каквото беше другото,сега ми излезе от главата :/... Колкото до мацките, еми която смяташ, че повече ти допада, към нея си насочи вниманието.. И по-добре го направи по-бързо, защото колкото повече отлагаш, толкова повече ще се чудиш какво да направиш и коя да избереш... :D

autumn666
02-23-2011, 15:06
ОМГ.... :razz:
Хахахаааахахах :D

Както и да е :D
Ако търсиш сериозна връзка, фани "X", а ако търсиш някой с който да си само за да се е*еш, фани "Y" ;D
simple.

BlueFace
02-23-2011, 15:34
'бах та в неграмотния'

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:




А по темата: Като за начало седни помисли малко и си реши какво точно искаш от бъдещата ти връзка.След това разгледай всяко момиче по отделно и прецени с коя имаш по-големи шансове да получиш желаното :)
Според мен която и да избереш ще дойде момент, в който ще ти се е искало да си избрал другата. Не казвам, че ще си избрал грешно, просто "забраненият плод" е най-сладък ;)

П.П. А в краен случай ако не ти провърви с едната може да се пробваш с другата.Женските приятелства не са особено устойчиви на тази възраст 8-)

True story ;-)

iwetto
02-23-2011, 15:43
Женските приятелства не са особено устойчиви на тази възраст 8-)

True story [/i] ;-)




Не може да си сигурен колко добри приятелки са .. и не е в правото си да им разваля отношенията, защото това ще стане ако и двете имат чувства към него .. ;ххх

s40t4
02-23-2011, 15:49
Знаеш ли как се пада от 2 стола? :D

BlueFace
02-23-2011, 16:07
Не може да си сигурен колко добри приятелки са .. и не е в правото си да им разваля отношенията, защото това ще стане ако и двете имат чувства към него .. ;ххх

Ако наистина са "толкова" (колкото и да е това "толкова") добри приятелки едно момче няма да може да им развали "приятелството" не мислиш ли? ;)

Amorrous
02-23-2011, 16:14
Не може да има свястно момиче, с което хем да се разбират, хем да правят секс ли? Яяя... Освен това, какво лошо има във факта, че иска секс? Всеки иска. Повечето момичета мислят, че е ... ъ, неморално?!

Помисли си. Съветвам те за Y, не защото ще ти пусне по-бързо, а защото ми прилича на земно момиче, а не на надувка, и с по-близък до мъжкия манталитет. Другата ми изглежда някаква много... хвърчаща, превъзнасяща, вярваща в принца на белия кон и т.н. Излез по още няколко пъти с всяка и прецени. :) и като е хвърчаща и вярваща какво..т`ва не означава ,че е надувка..онази била с по-близък до мъжкия манталитет..е той жена или мъж иска?(не говорим за превзети лигли ,кучки и мъжемразки)и как,по дяволите,ги прецени тия неща чак на толкова дълбоко ниво?иначе автора да ги опознае и да си решава,като се старае да не наранява ничии чувства.

iwetto
02-23-2011, 17:00
Ако наистина са "толкова" (колкото и да е това "толкова") добри приятелки едно момче няма да може да им развали "приятелството" не мислиш ли? ;)



Не е точно така .. Постави се на тяхно място .. ти кво ще направиш ако ти се случи .. ти и твой добър приятел да си падате по едно и също момиче и двамата да я искате ?!?! Тъпо се получава !!!

burpp
02-23-2011, 17:09
Вероятността да останеш сам е голяма, знай!


http://2.bp.blogspot.com/_VSrnkiWaqSQ/TMdBQsCZScI/AAAAAAAAAZI/r7M0LAXkxW0/s1600/forever+alone+face.png

thund3rstorm
02-23-2011, 17:10
" Въпроса е, че мога да оставя момичето Y, но пък има огромната вероятнст да ми пусне, ако тръгна с нея, докато ако тръгна с Х може да мине и месец, докато ми даде да я целуна "



пич, ти си ебати олигофрена, честно :D :D :D :D

burpp
02-23-2011, 17:14
" Въпроса е, че мога да оставя момичето Y, но пък има огромната вероятнст да ми пусне, ако тръгна с нея, докато ако тръгна с Х може да мине и месец, докато ми даде да я целуна "



пич, ти си ебати олигофрена, честно :D :D :D :D

Ако добавим и това как пише ;-)

BlueFace
02-23-2011, 17:15
Ако наистина са "толкова" (колкото и да е това "толкова") добри приятелки едно момче няма да може да им развали "приятелството" не мислиш ли? ;)



Не е точно така .. Постави се на тяхно място .. ти кво ще направиш ако ти се случи .. ти и твой добър приятел да си падате по едно и също момиче и двамата да я искате ?!?! Тъпо се получава !!!

Случвало се е. Казахме си,че няма да позволим момиче да развали приятелството ни и все още сме си най-добри приятели : )

П.П. Момичето в последствие отряза и 2ма ни :lol:

iwetto
02-23-2011, 17:24
Случвало се е. Казахме си,че няма да позволим момиче да развали приятелството ни и все още сме си най-добри приятели : )

П.П. Момичето в последствие отряза и 2ма ни :lol:



Евалата на момичето .. Защото нямаше да й е приятно заради нея да не се виждате, защото 1оо % нямаше да искаш да ги виждаш заедно ако тя беше избрала него .. Нямаше да ти е приятно да ги гледаш как се целуват !!! Нали ?!?!?! :]]]

BlueFace
02-23-2011, 18:02
Сигурно не,но приятелството е много по-важно от някакво си момиче :) Истинските приятели остават за цял живот,а тийн връзките са преходни :) Но,много се отклонихме от темата, така че предлагам да спрем спама ;)

Pa3yMeH
02-23-2011, 18:03
От малък предпочитам X. Взимай X :D

iwetto
02-23-2011, 18:31
Сигурно не,но приятелството е много по-важно от някакво си момиче :) Истинските приятели остават за цял живот,а тийн връзките са преходни :) Но,много се отклонихме от темата, така че предлагам да спрем спама ;)


Ти го каза .. Любовта е до време .. а приятелството вечно ;]]

kombarka
02-23-2011, 20:09
Само не прави така, че да има вероятност да се скарат (жени сме, конкуренцията е голяма работа).

Реши какво искаш от едно момиче и коя от двете може да ти го даде.