PDA

View Full Version : Още един от скапаните случеи на живота.



HuSiTo0o
02-05-2011, 11:26
Здравеите аз съм момче на 16 и живота ми вече е скапан. Преди време се опитвах да си намеря аверка но нш. неставаше или ако намирах беше за един ден и след това... оффффф аи махаи са е или а е беше само целувка е разкараи са. Амм... преди 8 месеца срешнах едно момиче което плени сърцето ми а и незнаино как ме хареса и тръгна с мен. Тя е първото момиче на което съм казвал Обичм те... а преди тва небях го казвал на никои по кикакъв повот... например вместо да казвам обичм сладолет казвах обойавам сладолет или тен подобни. Тя точно на 7-я ни месец ми каза че чувствата и почнали да намаляват... казах и... добре поне щте помислиш ли... и и дадох време да помисли така мисли около 3 седмици и карая скъса с мен... а разбрах че два дена преди да скъса с мен окончателно се зарибява с един човек които мразя... и така после разбрах от една неина фр. че тя е нямала никакви чувства към мен просто тя си е мислила че ги има... и ми стана оште по гадно... питах я дали ходи с това момче и тя каза не.. и след като скъсаха момчето ми пише... ти нали знаеш че с нея ходихме и аз само затъпях такъв и му отговорих... казах му да знам...Амм... зареди тва момиче зарязах абсолутно всичките си фр. И сега има едно момиче което много харесвам... целунах момичето но на следващия ден и казах че неможе да сме заедно защото постояно се сещтам за бившата ми и я каза ок даже сме от една компаниика... но вчера момичето ми пипе че много ме харесва и че е много объркана и иска да направя нещо да реша нещо но аз немога защото немога да забравя бившата ми а и съм 100% сиг. че щте скъсам с момичето защото няма да издържа постоянно ще се сещам бившата и накрая ще нараня момичето а аз не искам.......... офффффффф нз к'во да прая но не искам съвети... просто ми кажете дали има някои с по скапан живот от моя...... СЪЖЕЛАВАМ ЗА ВСИЧКИТЕ ГРЕШКИ ПРОСТО НЕМИ СЕ ЗАНИМВАШЕ......

teodora87
02-05-2011, 11:32
ОФФФФ бившия ми приятел постоянно вика така скапан живот скапа живот wtf кое ти е скапаното,мислиш че ти си много зле,е грешиш!Имаш дом,семейство,има къде да спиш,имаш кво да ядеш и кое по-точно е скапано?Ами тия хора дет и тва нямат,какво да кажат те ???

antifashionshit
02-05-2011, 11:32
^. ако твоя живот е скапан заради това, което описа, то какво остава за хората, чиито проблеми са сериозни?

w0sh
02-05-2011, 11:35
Хаха.

Всеки втори човек в България има по-скапан живот от твоя.
Смешно.

HuSiTo0o
02-05-2011, 11:37
Никой досега неми описа как живота на някои е по скапан от моя

antifashionshit
02-05-2011, 11:41
Никой досега неми описа как живота на някои е по скапан от моя
ох, милият ми мъченик.
има толкова много хора, които се чудят как да свързват давата края.. а ти мислиш, че твоят живот е лош? твоят живот е такъв, какъвто го направиш. поне в твоя случай.

w0sh
02-05-2011, 11:42
Защото не се оплакваме като малки женчовци.

Продължавай да си вярваш. Женчо.

FuckedUp
02-05-2011, 11:43
Мда. Живота ти е яко скапан. Ще стане и по-зле от колкото си представяш, ако продължиш да не посещаваш часовете по Български език.

Peace.

kikatta
02-05-2011, 12:05
хах тва е нище ее моя живот е съсипан отсекаде... ;/// преди 2 месеца гаджето ми скъса с мене а аз толкова я обичах че връзка си немаше.... бяхме заедо от 3 години и изведнъж тя ми сервира че си има друга и ме е лъгала някъде 2 3 месеца.. мале побеснех .. и толко я намразих че направо неможех да я гледам.. от тогава ми се лепат много ма аз като не спирам нд амисля за нея нзм защо като ме нарани по тои начин ии няма как да просъществува друга връзка.. тя беше първата и може би последната на която казах ''0обичам те'' .. просто беше брутално това коео тя направи.. колко много връзки съм имала преди тов аи винаги съм била безсърдечна и не показвах изобщо чувства и точно когато поазах тя ми разби сърцето по този гаден начин.. ;xx.. просто тя беше безсърдечната в този случаи.. :x :x

HuSiTo0o
02-05-2011, 12:16
хах тва е нище ее моя живот е съсипан отсекаде... ;/// преди 2 месеца гаджето ми скъса с мене а аз толкова я обичах че връзка си немаше.... бяхме заедо от 3 години и изведнъж тя ми сервира че си има друга и ме е лъгала някъде 2 3 месеца.. мале побеснех .. и толко я намразих че направо неможех да я гледам.. от тогава ми се лепат много ма аз като не спирам нд амисля за нея нзм защо като ме нарани по тои начин ии няма как да просъществува друга връзка.. тя беше първата и може би последната на която казах ''0обичам те'' .. просто беше брутално това коео тя направи.. колко много връзки съм имала преди тов аи винаги съм била безсърдечна и не показвах изобщо чувства и точно когато поазах тя ми разби сърцето по този гаден начин.. ;xx.. просто тя беше безсърдечната в този случаи.. :x :x

Ей такъв отговор исках БЛАГОДАРЯ.

HuSiTo0o
02-05-2011, 12:17
Мда. Живота ти е яко скапан. Ще стане и по-зле от колкото си представяш, ако продължиш да не посещаваш часовете по Български език.

Peace.


Просто неми се занимаваше затова има толкова грешки, а и се извиних. Но явно не си видял.

chemist9009
02-05-2011, 12:26
Еми на всеки човек животът му става скапан рано или късно...винаги нещо се обърква...това може би е природна закономерност 8) 8) :lol: :lol:

Remixa92
02-05-2011, 12:48
АХАХахахаххахахаАХАХХАХАХ А
Ти си пълен смешник.Дори не го дочетох и ще ти кажа, че има много много много хора, на които живота им наистина е скапан, а не като твоя.Аз също съм сред тези хора и съм преживял много по-ужасни работи от теб, които на никой не бих ги пожелал и въпреки това не се жалвам.
Мога да ти кажа, че за такива като теб само самоубииството е изход.

ChildOfBodom
02-05-2011, 13:20
не живота ти е скапан, ти си скапаняк, жалко, мрънкащо същество такова.

WaterLilly
02-05-2011, 13:27
Боже мой, животът ти е толкова ужасен! Не знам как не си се самоубил. Сигурно безбройните родители на наркомани, жертви на изнасилване и гладуващите дечица по света като чуят историята ти се просълзяват. :( Все пак да те зареже гаджето е такава трагедия...

kalpazanka
02-05-2011, 13:29
Имаш нужда от два шамара.

Ssummerjam
02-05-2011, 13:30
Браво, че с това се утешаваш - че има и по-зле от теб. :?

NomNomNom
02-05-2011, 13:36
Както казаха, повечето хора имат по-скапан живот от твоя.

За да си доволен :
Баща ми искаше да счупи главата на майка ми , след това да се самозапали вкъщи. Това е най-новата криза у нас. Е, успя само да хване майка ми за косата , а бях изпаднала в истерия и се молех на колене да престане. Оправи се де, изтрезня.
Последната седмица пак направи сцена и ми обясняваше да се радвам, че още сме живи, т.е. че не ние размазал.
Е , не позволих на майка ми да се прибере.
Той не е виновен, болен е, алкохолик, жив след три делириума.
Е, сега ходи на работа, след два месеца ще се върнем вкъщи.
Но когато той покаже желание за живот и спре да мрази майка ми .
Забавното е , че той никога не ме е признал за нищо, заради това имам стремеж да доказвам думите си постоянно. Та, сега мисли, че майка ми ме манипулира и заради това не искам вкъщи.
Майка ми пък като изкрези не ме иска, защото съм същата като баща ми . Даже, според нея нося неговите дефектни гени и ще свърша в лудницата. Заради гените. И тя е безсилна. И е по-добре на време да се оттърве от бремето.

Така де, в повечето случаи се държат поносимо двамата. Но понякога ми бъркат в здравето. Баси, дипломата ми до сега е 6.00, уча в елитна гимназия, живея сама. Даже си намерих хубава работа, ще преподавам. И сега майка ми си мисли, че двата чифта обувки , дънките , обеците и лаптопа ме карат да се чувствам добре. Защо, защо , защо не иска да ме опознае пак тази жена. Така де, по-лесно е да ми купи нещата и в края на месеца да се оплаква, и да се фука, че е взела лаптоп на детето, и й е натежал, от колкото да седнем отново да поговорим.

Живота на повечето хора е по-шибан от моя, но предпочитам отново да мога да си внушавам, че има грам любов в мен, от колкото да изпитвам дълбокото си съжаление към родителите си и околните, което пречи да изпитвам каквато и да е било друга емоция.

nepowtorima
02-05-2011, 15:43
Хъх... всеки човек изпада някога в живота си в фаза "по-зле няма как да стане, аз съм най-зле от всички"...

На теб това ти е първото разочарование, не си мисли, че ще е последното, ще има много още. Радвай се, че има какво да ядеш и покрив над главата си, и не се само съжалявай , всичко ще отмине, рано или късно.

Моя живот също не е цвете за мирисане.. има една """приятелка""", която ми съсипва живота откакто се помня.. няма значение дали било в училище или в любовен план, тя ако не се намеси няма да е моя живот, с 4 момчета подред ми съсипа връзките (от което с 1то ни раздели).. и в момента пак го прави, но вече започнах да не забелязвам.. Също така родителите са ми разделени и никак не ми е лесно.. Постоянно съм болна, здравето ми е съсипано, че няма накъде..

Ее... аз не се оплаквам, но все пак.. ти не си аз.. ... :) :)

HuSiTo0o
02-05-2011, 15:47
Аз не се оплаквам, просто исках да си излея душата така да се каже. И сега ми е малко по-добре.

nepowtorima
02-05-2011, 15:53
Май май ти стана по-добре от това, че не си само ти толкова зле, а не от това, че си изля душата... :D или пък и от двете.. :D

HuSiTo0o
02-05-2011, 15:55
Аз знам че има хора който за по зле от мен. Просто исках да споделя некаде и реших че ще е тука. :)