PDA

View Full Version : Окосмяване



Invisiblez
02-05-2011, 14:36
Добре ... мисля, че имам "проблем" на 13 съм и както знаете съм започнал да се окосмявам, но не знам за нищо ли се притеснявам, сам ли си въобразявам, че това е "проблем" вие ми кажете... добре, имам нещо като малки пъпчици по тестисите и по пениса, от повечето от тях ми излизат косми, но тези "пъпчици" ( примерно когато ви е студено, настръхвате - нещо подобно, някакви такива пъпчици имам.. ) ми стигат по пениса ... и не знам - косми ли ще ми растът там ? или имам проблем ? Кажете ми .. ;x

maksimal
02-05-2011, 15:30
Пъпчиците на пениса са нещо нормално. :) Всяко 2ро момче има такива - дори аз.. :))) Не ги барай :D нито те сърбят, нито те болят.. остави си ги :)

storex
02-06-2011, 00:50
Хахах, пъпчиците били нещо нормално... нормални пъпчици няма, просто при неговия случай доколкото разбирам за какво говори, това не са никакви пъпки, ами просто кожа, която явно досега не е заглеждал :)))

maksimal
02-06-2011, 06:33
Хахах, пъпчиците били нещо нормално... нормални пъпчици няма, просто при неговия случай доколкото разбирам за какво говори, това не са никакви пъпки, ами просто кожа, която явно досега не е заглеждал :)))
Все още ли мислиш да спорим?

http://loveteen.dir.bg/_wm/pbasic/?df=314498&GDirId=a7b80643219397e3384156a9315397cc

чети и се образовай :?

Нормално е върху тях или върху пениса ти да има петънца, пъпчици или бенки, това може да не значи нищо. - цитат от текста от откъса Тестиси...