PDA

View Full Version : Неприятна миризма от бяло течение.



emotionss
02-05-2011, 15:19
Значи аз по принцип си имам бяло течение,зная че не е нормално,но пък си казах какво толкова.И днес като ми дойде пак такова течение,но имаше неприятна миризма.Преди не е имало.Водя полов живот от няколко месеца и в началото не ползваме предпазни мерки,но напоследък да.Спазваме много добра хигиена .Всеки ден се къпя и подмивам,но не ползвам интимен гел за интимните части,а най-различни душ гелове.Предполагам имам гъбички,но е абсурдно да ида на гинеколог.Изключете този вариант.Ако някой е имал подобен проблем да каже нещо?За начало си взех интимен душ гел.Ако искате пишете и на лично.Да отбележа ,че не ме пари,не ме сърби,нито боли,нито щипе,нито има зачервяване или нещо друго.Пишете и мерси :(
на 18 съм.

kalpazanka
02-05-2011, 15:29
Така напосоки не бива да стреляш. Не се знае какъв е причинителя и дали е кандидоза, дали бактериална вагиноза или нещо сексуалнотрансмисивно. Има да се луташ и налучкваш, от което процесът може само да хронифицира.

VaMpiRKaTaaa
02-05-2011, 15:42
но е абсурдно да ида на гинеколог.Изключете този вариант
3ащо?
Като се налага ще идеш.
Тебе ще те оправят 2-шамара.
Може да се стигне до по-сериозна инфекция.
Това твойто,'няма да ходя на гинеколог',са детинщини.
Се едно да имаш подут зъб и да не отиваш на зъболекар.
Еми естествено,че ще стане много сериозна зъбната инфекция,и може и да умреш от зъб,както знаеш предполагам.
Още в понеделник тичай на гинеколог.

bybz
02-05-2011, 19:56
Дори в книжките за момиченцата, които ВЛИЗАТ в пубертета пише, че ако бялото течение има лош мириз, цитирам ''Кажи на майка си, или друг голям, на когото имаш доверие и те ще се посъветват с гинеколог''

:) Смятай ... Имаш 18, какво толкова, САМА отиди ако е нужно, не с мама :D

emotionss
02-05-2011, 20:03
Решила съм да не ходя на лекар.Не ме съветвайте да ходя,макар че знам че така е най-правилно,но искам да отида в краен случай.
Ако някой ще ми каже нещо полезно-ОК,ще съм много благодарна,ако ли не ,темата може да се закрие.

britzy
02-05-2011, 20:20
Айнщайн хубаво си го е казал човекът-2 неща са безкрайни-вселената и човешката глупост.За първото не съм сигурен :-o


Ти какво искаш да те излекуваме с телепатия? Няма да стане с душ гел-даже може да се влоши ,не е препоръчително такива неща да отиват там,но пф едва ли знаеш.Има промивки със сода-но не смятам да ги споделям.За мен решението е лекар,но уви :-o

emotionss
02-05-2011, 20:24
Айнщайн хубаво си го е казал човекът-2 неща са безкрайни-вселената и човешката глупост.За първото не съм сигурен :-o


Ти какво искаш да те излекуваме с телепатия? Няма да стане с душ гел-даже може да се влоши ,не е препоръчително такива неща да отиват там,но пф едва ли знаеш.Има промивки със сода-но не смятам да ги споделям.За мен решението е лекар,но уви :-o

Ок

TheBeliever
02-05-2011, 21:01
Бялото течение само по себе си не е заболяване, за да питаш как да го лекуваш. То е симптом на редица заболявания, някои от които доста сериозни. За да се установи какво причинява течението и да се вземат мерки трябва консултация с лекар.

Не разбирам защо възпремаш ходенето на гинеколог за "абсурдно". И кое за теб е краен случай?

malkasladkaku4ka
02-06-2011, 08:20
Принципно варианта да ходиш на гинеколог не е за изключване , но щом толко неискаш ... се консултирай с някой . Прави си промивки с смрадлика .Използвай само интимен гел ,защото в сапуните и душ геловете има високо PH и може да се промени средата на влагалището , което води до неприятности. Изчакай малко и ако продължава така мисля ,че трябва да се видиш с някой гинеколог :)

emotionss
02-06-2011, 08:51
А как точно се правят тези промивки???
Ако искаш пиши ЛС

krissy7
02-06-2011, 09:28
Държиш се като дете.Отиди на гинеколог - друго не мога да те посъветвам.

WaterLilly
02-06-2011, 10:43
Шматка...
Не стига, че сама си го предизвикваш с тия душ-гелове, не стига, че и правиш секс като си с инфекция, а било абсурдно да ходиш на гинеколог.

http://cpcrisers.com/wp-content/uploads/2009/04/blank-facepalm.gif

А промивки не се правят, освен ако не ти каже гинеколог да ги правиш, защото вагината се самопочиства. И защото просто прикрива симптома.

emotionss
02-06-2011, 11:27
Шматка...
Не стига, че сама си го предизвикваш с тия душ-гелове, не стига, че и правиш секс като си с инфекция, а било абсурдно да ходиш на гинеколог.

http://cpcrisers.com/wp-content/uploads/2009/04/blank-facepalm.gif

А промивки не се правят, освен ако не ти каже гинеколог да ги правиш, защото вагината се самопочиства. И защото просто прикрива симптома.

Патко тъпа,къде видя да съм написала,че съм го правила,при положение че имам инфекция??? Абсурдно е даже да си го помисля.
Не стига ,че не си прочела темата,както трябва ,ами и си позволяваш да обиждаш.Изчезни!

WaterLilly
02-06-2011, 11:33
Патко тъпа,къде видя да съм написала,че съм го правила,при положение че имам инфекция??? Абсурдно е даже да си го помисля.
Не стига ,че не си прочела темата,както трябва ,ами и си позволяваш да обиждаш.Изчезни!
Къде съм видяла да си написала? Тук:
"Водя полов живот от няколко месеца и в началото не ползваме предпазни мерки,но напоследък да."

http://2.bp.blogspot.com/_woU5s2fwbZo/SqkGSx4PgNI/AAAAAAABL4E/LS3mzHY_w6s/s400/calm-down.jpg

emotionss
02-06-2011, 11:38
Патко тъпа,къде видя да съм написала,че съм го правила,при положение че имам инфекция??? Абсурдно е даже да си го помисля.
Не стига ,че не си прочела темата,както трябва ,ами и си позволяваш да обиждаш.Изчезни!
Къде съм видяла да си написала? Тук:
"Водя полов живот от няколко месеца и в началото не ползваме предпазни мерки,но напоследък да."

http://2.bp.blogspot.com/_woU5s2fwbZo/SqkGSx4PgNI/AAAAAAABL4E/LS3mzHY_w6s/s400/calm-down.jpg

А къде пише,че когато сме го правили без предпазни средства ,вече съм имала ифекция или съм знаела за съществуването и и въпреки това съм го правила?Ако беше така,щях да пиша още тогава.Не съм толкова малоумна да правя секс,при положение ,че знам,че съм здравословно нестабилна.

kalpazanka
02-06-2011, 11:44
Кофтито е, че може и да не се стабилизираш от промивки със сода и подобни бабешки лекове.

WaterLilly
02-06-2011, 11:49
А къде пише,че когато сме го правили без предпазни средства ,вече съм имала ифекция или съм знаела за съществуването и и въпреки това съм го правила?Ако беше така,щях да пиша още тогава.Не съм толкова малоумна да правя секс,при положение ,че знам,че съм здравословно нестабилна.
Не пише, може би трябваше да го напишеш значи? :)

А и явно си достатъчно малоумна, че да не идеш на гинеколог. Той хора не яде. Сещам се за три причини, поради които не искаш да идеш - пари, срам и родители. Ако е за парите - взимаш си направление и плащаш само за лекарствата, което няма да ти излезе много скъпо най-вероятно. Ако е заради срама - това му е работата на човека, виждал е 3223287 преди теб. Ако е заради това, че не искаш родителите ти да знаят, че правиш секс - той няма да им каже, защото това му влиза в задълженията.

emotionss
02-06-2011, 11:53
Ще ми навреди ли,ако опитам вътрешна промивка със сода??

emotionss
02-06-2011, 12:15
Промивките трябва да са ти препоръчани от гинеколог.

А ако пробвам с дамски душ промивка,но не много навътре...?

kalpazanka
02-06-2011, 13:53
Заключвам темата. Не искам да ми тежи на съвестта хорска глупост.