PDA

View Full Version : Как да напълнея ?



Anonymous2
02-05-2011, 16:40
Здравейте хора на 16 съм ,тежа под 60 кг и съм 175 ...супер съм хилав. Таа мисля да започна да се храня по 5 пъти на ден (съответна на 3 часа) и бих искал да ми препоръчате храни с които по-бързо ще напълнея (богати на калории ли нз) ама смисъл всякакви от манджи до такива които мога да ям в междучасието ,пред компа или навън..
също и кажете дали метода ми става.

Благодаря предварително!

radeberger
02-05-2011, 17:21
Тръгни на фитнес. Да не се окаже после, че трябва да изгаряш мазнини.

Anonymous2
02-05-2011, 18:19
да тва го имам в предвид ама помогнете с храните..

elenka3
02-05-2011, 23:15
емм яжж каквото искашш .. изобщоо не отбирайй.. яжж наред..

HellNanio
02-06-2011, 08:59
ако само ядеш и не трениращ тая енергиа от мазнините ще стани на мазнини , а едвали исакш само да се омазниш , таиче или фитнес ,или в кащи почваи лицеви опори кофички на дваа стола или между 2 легла .... кляканиа примерно с раницата, коремни ,гира ако имаш ще е супер мога да ти кажа цяла програма :D . аз така си тренирам в къщи и съм доволен има ефект

VaMpiRKaTaaa
02-06-2011, 14:07
да тва го имам в предвид ама помогнете с храните..
Белтъчини-яйца,месо...ама истинско месо,не долнопробните салами...
ПИЙ прясно мляко
Сирене и кашкавал яж.
Почни и фитнес,обаче,зада натрупаш маса,а не сланина сигурно ще трябва някакви от онези 'анаболи' да пиеш.
От тях стават мускулите доста по-бързо.

HellNanio
02-06-2011, 16:42
ако имаш шум на сърцето или нещо друго забрави всякакви добавки....
патя си от тях в момента ... послушаи ме

rose14
02-06-2011, 17:07
яж бургери ..шоголади ...дюнери....мазни неща и сладки неща и пълномаслено мляко пий :)

Mitkoni
02-06-2011, 19:29
Абе стига давахте грешни съвети и на бездруго обърканото момче !
Като не знаете не говорете !
Тръгни на фитнес ! Бъди сериозен и тренирай през ден.Не тренирай повече от 2 мускулни групи на тренировка ! Прави упражненията правилно и не бързай, защото ако бързаш и не ги правиш нормално няма да има ефект.Консултирай се с някой в залата.
Яж каквото има сготвено у дома.Гледай да се храниш повече с храни богати на въглехидрати и протеини-яйца, хляб, телешко, свинско, сирене, кашкавал, банани, картофи и по възможност след тренировка си прави протеинов шейк от мляко разбъркано с мед.
Има три типа човешко тяло.Те са ектоморф, мезоморф и ендоморф. Според описанието си ти си ектоморф, а ектоморфите качват мускулна маса страшно трудно, за това се храни често.Хайде успех и да знаеш, че всичко се постига с воля, труд и време ! ;]


П.П Забравих да спомена един много важен фактор за правилна тренировка: Наспивай се ! Аз преди тренирах страшно много, ядях страшно много, но не покачвах маса понеже не се наспивах.След като разбрах това започнах да се наспивам и за около 4 месеца качих 5 кила.
ПП2: Не взимай никакви химии или анаболи освен ако не искаш да си объркаш хормоните и метаболизма и като спреш да тренираш да станеш 150 кила сланина.
ПП3:Можеш да взимаш протеинови добавки, но не веднага.Те не са химия както повечето незапознати твърдят.Това е микс от най-различни протеини и в-ва които се срещат в храната.

gab4ooo
02-07-2011, 21:46
Бате хора честно много сте зле знаете ли че ако хоите на фитнес докато сте още до 15 - 16 години мускулите ви се развиват неправилно и после к*р . Яж храни богати на белтъчини и си прави сам упражнения като набирания и лицеви и коремни

Iron4o
02-08-2011, 00:15
Извара, варени яйца и варена сьомга ! ;) Това е за мускулна маса и винаги действа. ;) :)

Iron4o
02-08-2011, 00:18
А ако се решиш да вземаш протеини или анаболни стероиди, най-добре вземи протеините на ON, и по- специално Optimum Nutrition Gold Standart ;)