PDA

View Full Version : Въпрос за аналния секс.



NaOH
02-05-2011, 15:40
Абе жените, колко време ви боли гъза след като сте правили анален секс? Колко дни и ви минава?

VaMpiRKaTaaa
02-05-2011, 16:14
Час-2 и ми е минал дискомфорта...

katq111
02-05-2011, 20:19
Абе жените, колко време ви боли гъза след като сте правили анален секс? Колко дни и ви минава?

Първо няма да е зле да си по-културен в изразите и тогава да питаш..... :x

storex
02-06-2011, 00:21
Абе жените, колко време ви боли гъза след като сте правили анален секс? Колко дни и ви минава?

Първо няма да е зле да си по-културен в изразите и тогава да питаш..... :x
Хаха, човекът си се изразява нормално, как очакваш да зададе въпроса, може би по-официално, например: "Уважаеми дами, бихте ли споделили пред широката аудитория колко време чувствате физически дискомфорт след като с партньора си извършите сношение тип "посещение на бежовия салон"" :D :D :D

krissy7
02-06-2011, 09:30
Абе жените, колко време ви боли гъза след като сте правили анален секс? Колко дни и ви минава?

Първо няма да е зле да си по-културен в изразите и тогава да питаш..... :x
Хаха, човекът си се изразява нормално, как очакваш да зададе въпроса, може би по-официално, например: "Уважаеми дами, бихте ли споделили пред широката аудитория колко време чувствате физически дискомфорт след като с партньора си извършите сношение тип "посещение на бежовия салон"" :D :D :D


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

katq111
02-06-2011, 10:28
:grin: :grin: :grin: ооо да точно така..... как позна??? :D :D :D

Stela94
02-07-2011, 07:56
Абе жените, колко време ви боли гъза след като сте правили анален секс? Колко дни и ви минава?

Час ,максимум два и ми е минал дискомфорта.

GreenFairy
02-07-2011, 08:03
Хах, само при мен ли е по-малко от 10тина минути? След не повече от 5-10 минути вече мога и да забравя, че съм правила анален секс... :D

Stela94
02-07-2011, 08:10
Хах, само при мен ли е по-малко от 10тина минути? След не повече от 5-10 минути вече мога и да забравя, че съм правила анален секс... :D

Еми то не зависи ли това колко време и как си го правила и колко е бил надарен?

GreenFairy
02-07-2011, 09:17
Мисля, че зависи от това до колко е внимателен партньора ти, от това дали ти си се отпуснала както трябва, от продължителността на акта... Иначе при мен партньора винаги е един и същ, продължителността горе-долу е еднаква, така че може би има значение...

HuKowe
02-07-2011, 17:04
Абе жените, колко време ви боли гъза след като сте правили анален секс? Колко дни и ви минава?
По-ужасен начин ги попита! Трябва леко по учтиво. Не съм момиче, но пък не мисля, че Ви боли за много време айде, 2, 3 часа и всичко си е наред. 2, 3 часа дискомфорт къв е проблема ;dd