PDA

View Full Version : малко странна ситуация



DragTheWaters
02-05-2011, 15:42
Здравейте. Имам един проблем. Харесвам едно момиче, но въпросът ми не е свързан с това. След като показах коя е на един приятел, на него също май започна да му харесва. Проблема е там, че аз имам ниско самочувствие и не действам много, та мисля, че той ще се пробва с нея. Не ме притеснява дали ще стане нещо, защото съм сигурен, че тя ще го отреже (много различни характери са, а и тя е така да се каже мислещ човек и ще види какъв е всъщност), но просто ще ми е много гадно ако наистина опита да го направи, а аз не искам да го губя като приятел. Как да постъпя в съответната ситуация? Да му кажа ли да се отдръпне или не знам и аз какво да правя...

nepowtorima
02-05-2011, 15:49
Нищо не можеш да направиш, ако се пробва с нея, както казваш тя може да го отблъсне, но може и да не го... Изчакай виж какво ще стане апък ако тя е за теб, всичко ще си се нареди.. Ако той наистина ти е приятел не би постъпил така, че да тръгне да я зарибява, че камоли и да тръгне с нея...

П.С. - явно има и други глупави като мене да показват на приятелите си хората към които имаш чувства.. И да ти е за урок да не казваш повече на никой..

VaMpiRKaTaaa
02-05-2011, 16:08
Той,ако ти е истински приятел,няма да постъпи така.

jghgh
02-05-2011, 16:18
^Не е казано че му е истински приятел. 8-)


'Ми вземи пробвай и ти. Не бъди неуверен и без самочувствие. Лесно е на приказки, трудно е на дела, но всичко зависи от теб, а не от мен или който и да е от съветващите те, така че опитай да осъществиш това което те съветвам на дело. Бъди смел, зарибявай я и ти. Не се дръж сковано. Напиши ЛС на umri, за да те посъветва как да действаш. 8-)
Не можеш да си сигурен, че ако кажеш на авера, няма да се опита да я свали, все пак чувствата трудно се контролират, особено ако и тя се влюби в него.
Ако той е от момчетата, които могат да имат всяко момиче, а ти попадаш в сянката му, е още по-сигурно, че няма да момичето да е с теб, а с него, затова се пробвай и се бори. Не си оставай само с "Аз харесвам ето тази" и да сочиш с пръст.

Докато аз намеря моята най-добра приятелка знаеш ли колко кучки ми се наредиха? Нито са ме питали, нито са се чувствали зле да свалят момчетата, които аз харесвам, или да се опитват да ме скарват с тези, с които ходя.
Верно, тогава бях по-залухава, но ... 8-)
Ще знаеш за следващия път да не сочиш момичето, което харесваш на приятели, а направо да отиваш при нея и да действаш. :-o

DragTheWaters
02-05-2011, 16:39
Благодаря за отговорите. Ами попринцип той не е от тези, които могат да имат всяко момиче. Точно заради държанието си понякога няма голям успех с момичетата, но той казва и че не му пука. Заради това си мисля, че въпреки това, че сме приятели ще си каже "Той ...... няма нищо да направи, я дай аз да се пробвам". Иначе аз знам, че той не ми е от най-добрите приятели, но сме в една компания. Истински приятел си имам, който знам че не би направил такова нещо, но другия... знам ли го какво може да му хрумне и да си каже "не ми пука". А явно наистина глупаво съм постъпил като и на него съм му я показал, затова ще знам занапред. Колкото до момичето, да наистина трябва да се стегна и да действам, и ще го направя.

VaMpiRKaTaaa
02-05-2011, 16:48
да действам
В действието му е майката.
Не можеш само да седиш и да искаш да си с нея,а нищо да не правиш,за да я спечелиш и тя да ти падне от небето,като дар от Бога.

w0sh
02-05-2011, 16:51
За вас Bro-code няма ли?

DragTheWaters
02-05-2011, 17:06
Амии нядявам се да се сети точно за Бро-коуд и за точно първото правило "Bros before hoes", но както казах-малко е непредсказуем.
За действието знам, че трябва да се направи нещо, но до преди бях от тези, които ги мачкат и им се присмиват заради разни неща (бях дебел), а и винаги са ме учили да бъда добър и кротък. Затова когато някой започваше да се заяжда, аз не отвръщах. От доста време обаче се промених, но все пак тези случки от детството са оставили някаква следа и ми е трудно да действам понякога...

girl6
02-05-2011, 18:35
Казваш, че не искаш да го губиш като приятел. Според теб добре ли е да дарйиш до себе си подмолни приятели? Ако той ти е истински приятел няма да се пробва с момичето, щом знае, че ти я харесваш. Ако пък се пробва, по-добре че е станало така, че да разбереш що за приятел е! Успех с момичето! Бъди уверен в себе си!

assd
02-05-2011, 18:38
менкайте си я

VaMpiRKaTaaa
02-05-2011, 19:25
Като искаш нещо,правиш всичко възможно да го постигнеш.

nepowtorima
02-05-2011, 20:30
И кой мислиш ще направи това, за да се скарате - Ти или Той? Имам чувството, че ако той ти се разсърди може да започне да ти прави напук и да не видиш щастие в следващите години (както е при мен.. ама се пак това си си ти :D ) Гледай да си общуваш с момичето да му се харесаш още повече.. и може без никакви глупости тя да предпочете теб, ако не.. Не е била за теб..

umri
02-05-2011, 22:53
Напиши ЛС на umri, за да те посъветва как да действаш. 8-)

Хахахаха. {}

BlindedAngel
02-06-2011, 09:24
Bro`s before whoes 8)

bonbona102
02-06-2011, 09:48
Кажи й какво изпитваш преди той да го направи.Така ако я е харесвал ще се измъкнеш с оправданието ,че не си знаел какво са му намереният.А ако ти откаже здраве и ако не искаш да се разчува й кажи да не казва на никой за това коет сте си говорили.А ако се сагласи гледай веднага да се рабере за да не оставяш празни надежди в приятеля си. :)

tanch3t093
02-06-2011, 09:51
Той,ако ти е истински приятел,няма да постъпи така.
++ ..
Говори с него и му кажи, че ти я харесваш, да не прави нищо... А и постъпката му може само да ти покаже колко голям приятел ти е всъщност ..

DesireToFire
02-06-2011, 12:53
Преди пак беше пуснал такава тема май 8-) Помня ти ника.
Както и да е. Оставете я и двамата. Той ако не се пробва с нея, ти ще го направиш, нали? И тогава на него ще му стане гадно, защото ти си знаел, че и той я харесва. Или да чакаш той да си хареса друга и тогава да се пробваш с тази.

assd
02-06-2011, 12:56
разиграйте я на покер, батка

DragTheWaters
02-06-2011, 13:32
@DesireToFire тогава темата беше конкретно за момичето 8-) Сега е заради момчето. И аз така или иначе ще се пробвам с момичето, а на него няма да му стане гадно, защото той просто я харесва на външен вид и сигурно иска главно секс, а не нещо сериозно (и няма да му пука особено ако не успее). Затова казах, че според мен тя ще го схване това и ще го отблъсне.
Все пак благодаря на всички за отговорите.