PDA

View Full Version : Влюбена и загубена



bonbona102
02-05-2011, 16:15
Ами аз вече писах подобна тема , не в тоя форум.Та по същество ,има едно момче което харесвам много ,но ме е страх да му призная снщи си писхаме само като приятели казах му ,че наскоро сам се разделила с предишния си приетл.И той ми каза да го предодлея и ,че не е много трудно. Веднъш аз не играех физическо не си носех екипа и стоях и гледах и той ме попита дали ще играя аз му казах ,че няма.По късно се престори ,че го боли китката за да седне и той на пейката ,но госпожата не му позволи.Дърпа ми косата и много други неща.Но незнам дали ме харесва и ако е така кака да го накарам да ми призане. :oops: :oops:

VaMpiRKaTaaa
02-05-2011, 16:27
E..не е безразличен към тебе.
Но това е детско държание,да ти дърпа косата и от тоя сорт.
Срещай се по-често с него,ходете на кафе и така.
До като разбереш какво чувства към тебе.
По-нататък може да му признаеш.

Phobiaa
02-05-2011, 17:34
За питане пари не вземат.

Lian4ety
02-06-2011, 07:37
За питане пари не вземат.

хаха права си, точно казано :lol:
По темата: детско е това дърпа ми косата и престорил се,че го боли китката за да седне, но все пак не е безразличен. Пробвай се, поговори с него ( не в скайп ) излезте на разходка/кафе опознайте се малко повече и действай. Успех :)

bonbona102
02-06-2011, 09:40
Ами да държи се като дете.Преди 2 седмици например като се местеше на друг чин със стола си се прайше ,че кара кола и бръмчеше.Ама ко да спарави аз си го харесвам.Но като се замисля почти всички 12 годишни момчета се даржат по този начин.А колкото до поканата за кафе всички ще си помислят ,че го каня на среща а и веднъш направих тази грешка с друго момче и се учождихме още повече.

w0sh
02-06-2011, 09:41
Имала си бивш а си на 12 години?

наистина?

anonimen213
02-06-2011, 09:48
Току що четох една тема,в която пишеше за няк'фа дето е на 12 и и се е*е,влизам тука и гледам пича на 12 дърпа косата на момичето,което харесва ... :lol: :lol:

jFoxx
02-06-2011, 09:49
Така като гледам си 5ти клас някъде? И си ВЛЮБЕНА? Сериозно ли, осъзнай се. Явно момчето което харесваш също е 5ти клас, не се надявай да ти признае чувствата си, все още е с прекалено детско мислене /поне с такова впечатление останах/

bonbona102
02-06-2011, 09:54
6-ти клас съм и да имах бивш .Знам ,че е с детско мислене ,а и думата любов е много силно казана може би някакво овлечение , което знам ,че ще свърши.Но нищо не мога да направя не мога да кажа на сърцето спри да го харесваш. :-D :smt049 :smt049

VaMpiRKaTaaa
02-06-2011, 10:07
Любов(ОБИЧ) и влюбване са 2различни понятия.
Влюбването е до време.

nepowtorima
02-06-2011, 10:18
Ее.. какво като е на 12... и аз тогава си имах 2 бивши :lol: :lol: (не че е важно де.. )

Имаш шанс. Почакай малко нещата да се доразвият, нека ти покаже още знаци, че те харесва.. Но по принцип никога не съм била съгласна за връзка, която е в един клас.. Винаги завършва ЗЛЕ... Когато ти или той те зареже (някой ден) .. (ако въобще тръгнете) постоянно ще е пред погледа ти... трудно ще можете да се забравите, но все пак..

Изчакай, всичко с времето си..

Ssummerjam
02-06-2011, 11:16
Май само второто. 8-)

sladurka1
02-06-2011, 21:45
слушай ся мойто момиче,тва че тоя ти дърпа косата не означава че те харесва,стегни се малко и не товари хората с твойте предишни връзки,и да ми се прайш че ония не можеш да го забравиш..щото си точно една малка пикла дето не разбира от връзки.

mArMaLaDkA
02-06-2011, 21:48
Преди 2 седмици например като се местеше на друг чин със стола си се прайше ,че кара кола и бръмчеше.

http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif

Memphis
02-06-2011, 22:40
Ами да държи се като дете.Преди 2 седмици например като се местеше на друг чин със стола си се прайше ,че кара кола и бръмчеше.Ама ко да спарави аз си го харесвам.Но като се замисля почти всички 12 годишни момчета се даржат по този начин.А колкото до поканата за кафе всички ще си помислят ,че го каня на среща а и веднъш направих тази грешка с друго момче и се учождихме още повече.

Извинявай но заради теб аз повече няма да пия зелен чай... Защото почнах да ти чета поста пийвам си чайчето и изведнъж момчето си мисли, че кара кола докато се предвижва с стола... и всички 12 годишни момчета :D
Абе тука в форума при регистрацията нямаше ли някаква възрастова граница...
И между другото аз съм на 20 и в работата си играя с стола като ми е скучно и като няма такива теми за четене :D


Иначе да харесва те... Вярвай ми! Вече си те представя в леглото като писта с един единствен шръкнал бял косъм (rofl) Надявам се с този мой пост да не ме сложат в мидата :D

FairYoFdaRknEsS
02-06-2011, 22:55
Хъм.... на 12г. момчето трудно ще ти признае някакви "чувства" каквито и да са те... но ако се сближите повече и движите повече двамата може пък и да ти сподели :) Никога нищо не се знае... ;)