PDA

View Full Version : Само при мен ли е така?



Rz3roR
02-05-2011, 17:18
Здравейте. 7-ми клас съм и май имам нещо като проблем или поне като такъв го възприемам аз. Нямам приятели. Имам познати, приятели - не! Нито момичета, нито момчета. На моята възраст всички са от един дол дренки - пушат, пият, някои дори вече се друсат.. Не искам да съм като тях, затова и след училище се прибирам директно вкъщи, където прекарвам свободното си време пред компютъра, което наистина ме измъчва, защото не го искам, писна ми вече. Не съм задръстен, имам прилична "репутация" в училище, имам си добри оценки, имам и прилично самочувствие... Не разбирам как може всички да са идиоти и да не мога да намеря един нормален човек на моите години, с който да водим нормален разговор, да правим нормални дейности за деца на 13 години, различни от пушене, пиене и говорене за секс. :( Има ли други, които се чувстват като мен, защото вече започвам да се отчайвам.

CookieMonster
02-05-2011, 17:23
хаха, аз съм по същия начин :lol:

VaMpiRKaTaaa
02-05-2011, 17:31
приятели
Мила,това съществува само като понятие.
И с годините ще го разбереш.
Всеки си гледа своите интереси,дори би те предал,зада постигне,това,което иcка.

Greennight
02-05-2011, 17:42
приятели
Мила,това съществува само като понятие.
И с годините ще го разбереш.
Всеки си гледа своите интереси,дори би те предал,зада постигне,това,което иcка. Много вярно :)

Rz3roR
02-05-2011, 17:57
приятели
Мила,това съществува само като понятие.
И с годините ще го разбереш.
Всеки си гледа своите интереси,дори би те предал,зада постигне,това,което иcка.

Само да поясня, момче съм. :D

NeverForget
02-05-2011, 18:01
Аз съм в някакво сходно положение. При мен разликата е, че съм с много добра репутация в училище и имам много приятели. Винаги има с кой да изляза и да се забавлявам, но няма никой, с който да си говоря нормално и сериозно. И вече установих, че истински приятели няма.. Всеки те използва, за да постигне целта си. :)

Rz3roR
02-05-2011, 18:07
Аз съм в някакво сходно положение. При мен разликата е, че съм с много добра репутация в училище и имам много приятели. Винаги има с кой да изляза и да се забавлявам, но няма никой, с който да си говоря нормално и сериозно. И вече установих, че истински приятели няма.. Всеки те използва, за да постигне целта си. :)
Че това какви приятели са.. 8-)

RaisedOnRock
02-05-2011, 18:39
Според мен пък има истински приятели.И аз съм била в такова положение,споко 8-) .И ти ще откриеш истинки хора.Дотогава не се отчайвай и се радвай на живота. :)

kyka1
02-05-2011, 20:26
Ето на такива хора се възхищавам :) Ааа това за приятелите ще го преодолееш и ще си намериш някоя компания, която няма да е като всички останали :)

quexxe
02-06-2011, 09:57
Разбирам те, съфорумнико. Сред такава деградация и аз се чувствам така. Съветвам те да си намериш някого, с когото да си помагате, защото все някога ще имаш нужда от помощ. На декласираните елементи не им обръщай внимание.

Ssummerjam
02-06-2011, 11:33
След някоя и друга година като смениш обкръжението и си увеличиш социалните контакти ще намериш правилните хора. :)

kik40
02-06-2011, 11:46
Ами има истински приятели,обаче да намериш такъв,който да не се интересува от теб само,защото има изгода е много трудно на тези години,а и въобще :) ... Впрочем повечето момчета и момичета мислят,че е "гъзарско" да пушиш и да пиеш.Съветвам те да си намериш хоби! :)

shokoladchety
02-06-2011, 17:39
Пич,не мога да ти помогна с нищо,освен да ти кажа,че не ти трябва да пушеш и да пиеш,за да се движиш с тях.Тук обаче трябва да спомена,че и аз пушех и пиех,ама също трудно намирах с кой да изляза и така нататък.Но пък съм от малък град...И това играе роля...

Myrtyr
02-07-2011, 06:04
Аз те съветвам да гледаш и тренираш спорт, ако ти е итнересно. Спортът събира и не остава време и място за пропадане.

SmilezZz
02-07-2011, 07:00
То дори и да има истинско приятелство,на тези години няма как да го открием..Всеки било то под влиянието на хормоните от пуберитета се променя..И днес е различен,утре е различен..Към всички..И към всичко..Надявам се да си ме разбрал какво искам да ти обясня..
- Нормално е на тези години да е така..Радвам се,че поне ти не си като тях..Бъди си такъв,какъвто си..И приятели ще си намериш,и всичко..
- Съгласна съм с това да се запишеш на някакъв спорт..На танци,на рисуване..На нещо,което ще ти достави удоволствие да го правиш..

xoxi
02-07-2011, 07:26
Щом след училище се прибираш право у вас и сядаш на компютъра, то тогава къде очакваш да ги откриеш тези приятели? Някъде по пътя или в някой сайт?
Събирай се с повече хора, излизай, запиши някакъв спорт..
Бъди по-общителен и ще видиш, че си заобиколен от хора, с които ще си допаднете. Не съди всички около теб, след като не ми се вярва да си си дал труда дори да ги опознаеш.

Martio
02-08-2011, 17:16
И при мен е така :( . Само че са два дола дренки :D. Едните се "гъзари" - пият и пушат и мисля това за готино, а другите са клюкари, досадници и подмазвачи на учителките. И аз не знам какво да правя.

bibss
02-08-2011, 18:04
охх.. честно да ви кажа и аз съм била в подобна ситуация преди, сега имам доста познати, с които се разбираме и излизаме някъде, но не мога почти нищо да споделям с тях, може да звучи смешно (щото като знам някои хора по колко "истински" приятели имат не е истина..),, но пък аз имам само една ИСТИНСКА приятелка, която много уважавам и разчитам на нея.. Та така,че не се разочаровай... излизай, говори с някой от клас за учене,спорт,ТВ,книги,филми.. или каквото друго ти хрумне, контактувай с хора,запознавай се,излизай.. има много начини,щом имаш добра репутация предполагам,че доста бързо ще си намериш приятелии..
:) Айдее не се разочаровай, вярвай в себе си и ще успееш.. :-|