PDA

View Full Version : НГДЕК



hr1sko
02-05-2011, 20:45
Здравейте, още от доста ранна възраст се интересувах от история,култура,личности.Т й като в моя град Бургас няма такава гимназия, която се влиза с история намерих НГДЕК ,но тя е в София.Някой знае ли дали има общежития за учениците, които са от провинцията и дали ако вляза там да няма да съжелявам...Моля ви кажете си мнението! :oops:

mentirahermosa
02-06-2011, 02:03
Едва ли има такива екстри... Пък и да знаеш, че се влиза супер трудно и е с отделно класиране мисля, защото поне до миналата година се държеше устен по история

LightAndDarkness
02-06-2011, 13:06
Тази година съм 8 клас в НГДЕК. Мисля, че няма да съжаляваш, ако влезеш. Аз поне не съжалявам. Там всичко е супер. Страшно много си харесвам новия клас, а учителите наистина са на ниво. И не се влиза толкова трудно. Има устен изпит по история, но не е толкова страшен.
За общежития не знам. Имам доста съученици от провинцията, но доколкото знам живеят на квартира.
Питай, ако имаш други въпроси. :-D

hr1sko
02-06-2011, 17:17
За изпита съм сигурен че ще го взема! Само ме интересуваше дали има общежитие или нещо от сорта...

brutaLxxbunny
02-06-2011, 18:49
Общежития на НГДЕК няма,продали са ги :D Има някои,които са в общежитията на Хенри Форд,ама доколкото знам само момчета дръзват.Намери си по-добре квартира и съквартирант и си живей живота.

dontcare
04-02-2011, 07:32
Няма общежития,ама училището си заслужава.
Стига сте се плашили и другите стига сте плашили-устен изпит това,устен изпит онова..Не е нищо особено-за този,който иска да влезне,един устен изпит не е пречка :)

gandalfepi4
04-02-2011, 07:49
наистина е доста интересно и си заслужава НО ако не си добре с езици си помисли АДСКИ добре

в девети клас ни оставиха половината (абсолютно буквално) випуск на поправки по старогръцки и латински

по-добре поразпитай тука

http://ngdek.ludost.net/forum/