PDA

View Full Version : ЛЮБОВ!



jFoxx
02-06-2011, 07:10
ще съм благодарна на всички, които го прочетат (:

Срещнах го юни 2010г. Единствения проблем е, че той е от Америка, да познаваме се, всеки ден си говорим, пишем и т.н. Тъй като обича да прави видеоклипчета и прави нови всяка седмица и си ги качва в youtube, докато му гледах едното клипче вчера се разплаках и баща ми тъкмо влезе в стаята, гледах го и плачех от любов, от мъка.. Обичам го толкова много, не мога да го обясня. Когато го гледам, когато му чуя гласа, когато ми пише искам да умра, не мога да живея без него.. Това е най-божественото създание раждало се някога.. Разбира се, планирам да замина за Америка след 2 години, тъй като майка ми живее там, и макар, че за него от 100 човека ме подкрепят около 5, не ми пука всички казват 'ти луда ли си, намери си някой от България, хаха интернет любов колко истинско' и такива.. но просто не мога да им обясня.. ако можеха да почувстват какво чувствам.Реших да направя тази тема и да обясня как се чувствам, защото вчера докато си говорихме, някакси.. винаги му се радвам, винаги се чувствам най-щастливия човек, но вчера го погледнах.. и забравих за всички чувства, емоции, просто като се усмихна и сърцето ми буквално заби по-бързо, осъзнах, че ТОЙ е единствения, попринцип съм човек, който никога, ама никога не би казал обичам те, освен ако не го чувствам.. и докато ми се усмихваше, не можех да повярвам, че той е някъде там и живее, спи, яде, ходи, усмихва се.
Обичам го, ОБИЧАМ ГО! Искам да изкрещя и всички да разберат, че го ОБИЧАМ!!
Искам да се кача на най-високата сграда, да му изкрещя името и да кажа на всички, че го обичам!
MAMKA МУ, ОБИЧАМ ГО!

п,с. благодаря искрено на всички, които са го прочели цялото (:

VaMpiRKaTaaa
02-06-2011, 07:19
Да ти имам проблемите.....
Като толкова искаш и като още повече,майката ти е в Америка,какво ще правиш тук още 2 години?
Интернет любов...какво е това?
Само залъгване...може би и симпатии...
Нищо повече.
Пък и до 2 год.мнного ще ви се е променил живота..
Ти ще си имаш приятел тук,той ще си има приятелка там...(ако сега си няма де).
Не се доверявай толко...на хора,които ги познаваш само от skype.
Може да не е това за,което се представя.

anonymous708973
02-06-2011, 08:04
Той и майка ти в един и същи град ли живеят?

anonimen213
02-06-2011, 08:12
Бахти филмираната ... :?

jFoxx
02-06-2011, 08:19
Да ти имам проблемите.....
Като толкова искаш и като още повече,майката ти е в Америка,какво ще правиш тук още 2 години?
Интернет любов...какво е това?
Само залъгване...може би и симпатии...
Нищо повече.
Пък и до 2 год.мнного ще ви се е променил живота..
Ти ще си имаш приятел тук,той ще си има приятелка там...(ако сега си няма де).
Не се доверявай толко...на хора,които ги познаваш само от skype.
Може да не е това за,което се представя.


говорили сме си с камера, той е за който се представя (:


Той и майка ти в един и същи град ли живеят?

не, за съжаление



Бахти филмираната ... :?

и защо да съм филмирана? от кога да си влюбен означава, че се филмираш и т.н.?

GregoryHouse
02-06-2011, 09:29
Повярвай ми, хората има какво да крият...а е толкова лесно да го скриеш когато си на хиляди километри. Не живей за други. Живей за себе си е моя съвет. Другите винаги ще те разочароват.

nepowtorima
02-06-2011, 10:12
Ти знаеш, че тази връзка е невъзможна..
Още по-малко, че той е на хиляди километри от теб, а като отидеш при майка си.. пак няма да сте в един град, пак ще сте далеч един от друг.. Трябва да го забравиш, няма начин просто...
Има хора които са в България и са на 100км.. и пак връзката им е от части невъзможна, а какво остава за България-Америка..

Приятелите ти добре ти казват. Няма начин.. Каквото и да си мислиш.. няма как да стане.. :)