PDA

View Full Version : ........



xpucuto
02-06-2011, 08:58
.........

j_adore2
02-06-2011, 09:18
Първият път и на мен ми се получи така,защото е много чувствително мястото.Спокойно после и на козметик да ходиш няма да ти излизат тези пъпчици.Иначе в къщи можеш да си ги махаш с някакви лентички.

Extremescream
02-06-2011, 10:02
Ако ти ги е махала с кола маска (най-вероятно),може и самата кола маска да е била с лошо качество.Моята козметичка е много добра,но веднъж просто самата кола маска явно беше дефектна и се бях обринала (при това на триъгълника,което никак не е приятно).
Мажи се с крем,вземи си и нещо за почистване на кожата,за да не се получава така занапред.
Аз си махам мъхчето с пинсетка.Ходих веднъж на козметичка и на няколко дни просто махам поникналите косъмчета.Малко е досадно,но няма обриви и проблеми.
Ако ще ползваш лентички,много внимавай,защото и от тях може да се обирнеш.От едни 'Лакреа' ли бяха,вече не помня,успях да си сваля кожата на краката,но не и космите.Така че вземи Veet или подобни,но да са хубава марка.Дори да са скъпички си струва.

Ssummerjam
02-06-2011, 11:41
Пробвай с пинсета. Играчка е обаче. :)

SuNsEt
02-06-2011, 11:47
Пробвай с пинсета. Играчка е обаче. :) Мда аз това правя.

kalpazanka
02-06-2011, 11:49
Можеш да си купуваш ленти за лице и да го махаш и в домашни условия, след като са те орезилили веднъж.

titinkaa
02-06-2011, 12:14
В апетеките продават единични бройки лентички за мустачки,иди и така кажи и ще ти дадат колко кажеш.

akinom
02-06-2011, 14:36
Косъмчетат в тази зона се отстраняват най- добре със студени восъчни ленти!
Тъй като при тази процедура те се изтръгват от подкожния слой, трябва време докато пораснат отново.
Лошото е, че ( както и при теб ) кожата може да се зачерви. Тогава я намажи с подхранващ крем.
В никакъв случей не изрусявай мустачките си. При силно окосмявване те се набиват още повече на очи.
А още по- трайно ще ги елиминираш с лазер.

muffiin
02-06-2011, 15:35
[quote="akinom"]Косъмчетат в тази зона се отстраняват най- добре със студени восъчни ленти![/quote

А в аптеката има ли такива ? (тъп въпрос знам, но не съм запозната с тези неща ) И горе долу на каква цена са ? :-o

Biskfitka
02-06-2011, 16:58
Ползвам на дева за мустачки специално,а сега си купих една голяма розова лента на вийт и си режа от нея 8-) и от двете съм доволна..1-2 пъти са ми излизали малко пъпчици,но много агресивно дърпах лентичката и затова ;д ...има си едни кърпички с лентичките се продават,като се намажеш от нея би трябвало да не излизат пъпки,същата работа върши и бебешко олио. :)

mecheeeee
02-06-2011, 17:06
Намери някоя друга козметичка ... аз прави сама експерименти с лицето си за да не се чудиш после как да излезеш от вас :)

Pamaa
02-06-2011, 17:10
Кукло, нормално е 8-) Аз дърпам вкъщи с конец и нито пъпки, нито болка, нито нищо :P
Айде не се шашкай, а за техниката с конеца потърси в гугъл :-)

foreverr
02-06-2011, 17:32
В апетеките продават единични бройки лентички за мустачки,иди и така кажи и ще ти дадат колко кажеш.
+1 А ако искаш и попитай за цяка кутийка с няколко бройки лентички.Като са непоединично излизат по-евтино, от опит го казвам.Препоръчвам ти лентите за мустачки на дева, тъй като са най евтини, но въпреки ниската цена са хубави:)

koni
02-07-2011, 20:21
Явно ти е за пръв път. Не знам от къде си, но просто смени козметичката, че следващият път може и големи бели да направи. Мога да ти препоръчам моята, но само ако си от София. Аз две смених преди да попадна на свястна.