PDA

View Full Version : Фрагменти..от мен



anonymous546178
02-06-2011, 10:09
Значи, преди да го постна ще поясна, това е в много особен стил написано. Не е точно изкуство, не е точно исторически лог. Това са неща, явяващи се разсъждения над случващото се с мен... някои са с напълно пряк характер, в някой е загатнато нещо по-дълбоко... реших да го постна, като идеята е да споделите мнение има ли смисъл да продължавам с тези своеобразни... включвания :D :D

2. Бягство от несъществуваща реалност.. или от съществуваща?!? Всеки има нужда да бяга от нещо .. или да гони нещо... превръща се в странно ежедневие да градим своеобразни стени , с бляна някой да ги разруши, с идеята, че това ще е човекът, който държи на нас... иска ни се такъв да съществува, но реално стените пречат на любимите ни хора... започнах да ставам твърде рационален, нищо хубаво няма да излезе от това...


3. Фалшивото чуство за сигурност- Колите с еир бег, ножовете, оръжията, които хората носят със себе си, железните врати- това всичко е фалшивото чуство за сигурност от което толкова много имаме нужда, всеки от нас има нужда да се крие зад нещо….човек се страхува да бъде уверен в себе си, защото това му натрапва един вид задължения,...

5. Понякога си мисля, че няма причина да бъда на този свят, че всичко е някакво безцелно съществуване... Понякога съм вярващ и се оправдавам с Бог-той ме е създал, той ще отнеме живота ми, той знае смисъла на живота ми ...Но понякога денят е прекрасен и разбирам до колко важен съм всъщност, разбирам че без мен всичко щеше да бъде различен, много мои близки хора също щяха да бъдат коренно различни, нямаше да съществуват толкова невероятни личности... И така е със всеки .. ако не бях провел дори и един разговор с някого щях да бъда различен, ако не бях видял нечия усмивка също... всеки е важен, всеки оказва огромно влияние върху всеки, човек дори и сам да остане пак има някой който му влияе

quexxe
02-06-2011, 10:23
Вложил си интересни свои виждания, от които 2. ми хареса най - много.

3. е недобре оформено и написано, в една от връзките се губи смисълът.
4. е същото като 3. - губи се смисълът. Изреченията ту са добавени, ту изпуснати небрежно.

Продължавай да пишеш, не знам на колко си години, но трябва да развиеш това си умение, защото то ще ти помогне в житейски план.


Браво!

anonymous546178
02-06-2011, 12:09
На 18години съм, не че има някакво значение :)

quexxe
02-06-2011, 14:03
На 18години съм, не че има някакво значение :)

Видях един твой пост, явно се занимаваш с математика. Ако все пак имаш желанието и времето, можеш да се усъвършенстваш и в тая насока. Но в нея няма много хляб вече. Да не кажа никакъв. Литературата ни е гола и евтина. След година ще загине. ^.^ Важното е да се знае, че не парите са пътеводител на есеиста, философът или журналиста. : )

Blab
02-06-2011, 16:16
На 18години съм, не че има някакво значение :)

Видях един твой пост, явно се занимаваш с математика. Ако все пак имаш желанието и времето, можеш да се усъвършенстваш и в тая насока. Но в нея няма много хляб вече. Да не кажа никакъв. Литературата ни е гола и евтина. След година ще загине. ^.^ Важното е да се знае, че не парите са пътеводител на есеиста, философът или журналиста. : )
затова ли този аватар?
//извинявам се за офф-а

anonymous546178
02-06-2011, 17:11
мен ли питаш или него :)

quexxe
02-06-2011, 17:34
Blab, ако това бе намек, че Карбовски е "продажен журналист" и т.н, то спести си го. По принцип не отговарям на нападки тук по простата причина, че са в интернет, но сега реших да го кажа. : )

Карбовски не веднъж е доказвал колко самостоятелен и целенасочен е. Няма какво повече да добавя, нито искам да споря с някого. Достатъчно.