PDA

View Full Version : Диета с портокали :)



ElenaGilbert
02-06-2011, 11:59
Здравейте знаете ли някоя диета с портокали :)

britzy
02-06-2011, 12:16
Пхахахаха първото ми мнение в този форум беше именно за такава диета-ти луда ли си?!По-добре ограничи сладкото ,мазното и БЕЛИЯ хляб,спортувай .Я стига глупости

ri41
02-06-2011, 12:52
има някои бая сладки портокали и изобщо няма да отслабнеш от тях, по-добре послушай britzy

zoreto
02-06-2011, 12:56
А има ли диета , с която ще ви заработят мозъците?

Lian4ety
02-06-2011, 13:57
А има ли диета , с която ще ви заработят мозъците?

:lol: :lol: :lol: де да имаше

ПТ: Престанете с тия измислени диети!! Отслабва се само с разделно хранене и спорт. Някви си диети с портокали па с ягоди,малини,ябълки,круши и незнам си какво?! Полезни са плодовете и включени в диетата стават, но само на портокали не става. Моят съвет е храни се балансирано ( без бял хляб,сладко,газирано,чипсо е,пържено ) и спортувай ( или ако ти е далеч училище ходи пеша, може да се запишеш на танци,волейбол,тенис,плува е и т.н) и превърни спорта в забавление/хоби. Не искам да съм груба,но от диетите на Дюкан, ябълки и чай и всякаквъв вид гладуване няма да стане работата, и дори да стане ще е с '' йо-йо '' ефект ще си ги върнеш бързо. Успех :)

chocolatedidi
02-06-2011, 14:25
Момичето ви попита дали има такава диета ... вие почвахте да и казвате какво да яде. МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕ КОИ СА ВРЕДНИТЕ ХРАНИИ .. ЕДНО И СЪЩО ПИШЕТЕ ВЪВ ВСЯКА ТЕМА !!

Infinity
02-06-2011, 14:40
Да, и на мен ми писна от подобен тип теми , но смятам, че достатъчно съм изписала вече за неправилното хранене и по-точно за гладуването.
Затова ето една такава диета на авторката , а тя сама ще си реши дали е подходяща. В диетата са включени портокали , но не се кара само на тях!

http://www.doctorbg.com/page.php?id=13445

akinom
02-06-2011, 14:45
Момичето ви попита дали има такава диета ... вие почвахте да и казвате какво да яде. МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕ КОИ СА ВРЕДНИТЕ ХРАНИИ .. ЕДНО И СЪЩО ПИШЕТЕ ВЪВ ВСЯКА ТЕМА !!

Абсолютно.. все едно като ги пишат ще им дойде акълът на гладуващите!
Само си губят времето.

milenkaa9
02-06-2011, 15:10
Здравейте знаете ли някоя диета с портокали :)

http://www.doctorbg.com/page.php?id=13445
ето ти някаква диета с портокали :]

Lian4ety
02-06-2011, 15:25
Момичето ви попита дали има такава диета ... вие почвахте да и казвате какво да яде. МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕ КОИ СА ВРЕДНИТЕ ХРАНИИ .. ЕДНО И СЪЩО ПИШЕТЕ ВЪВ ВСЯКА ТЕМА !!

Ако имаше мен в предвид, просто я посъветвах да не си разбива стомаха с подобни измислени диети, пък ако тя настоява да я прави точно тази нейна си работа :)

pinkflower
02-06-2011, 17:37
Аз знам само една диета с портокали :D
Ядеш всичко друго освен портокали :P
Отслабването е умствено на 100% 8) :lol:

shupishup
02-06-2011, 21:10
Момичето ви попита дали има такава диета ... вие почвахте да и казвате какво да яде. МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕ КОИ СА ВРЕДНИТЕ ХРАНИИ .. ЕДНО И СЪЩО ПИШЕТЕ ВЪВ ВСЯКА ТЕМА !!

Така е. Може да не пиша много, но от 6 месеца чета всичко в този раздел и точно така правите.
Ден 1
За закуска: Фреш от портокали

За обяд: Пуешка пържола с резенчета портокал

За вечеря: Салата от плодове

Ден 2
За закуска: Кисело мляко с ябълка и овесени ядки

За обяд: Печени картофи с домати

За вечеря: Агнешко печено и портокали

Ден 3
За закуска: Препечена филя пълнозърнест хляб с тънко резенче обезмаслено сирене и портокал

За обяд: Зеленчукова супа и едно варено яйце

За вечеря: Варен ориз и салата от моркови, подправена с малко зехтин и лимон

Ден 4
За закуска: Чаша прясно мляко, в което сте изстискали сока от портокал и сте добавили малко мед

За обяд: Телешко с портокали

За вечеря: Салата от зеле,цвекло и соеви кълнове

Ден 5
За закуска: Портокал

За обяд: Пилешка супа и една филиика препечен пълнозърнест хляб

За вечеря: Зеленчуци на фурна и парче сирене, запечено във фолио

:)

ScarletBite
02-07-2011, 11:40
Оффф, баси идиотите са писали в тази тема. Много обичате да плюете и да се надсмивате над хората. :?

Диета с портокали... аз лично не знам готови режими с портокали. Защо не си съставиш диетата сама, базирайки се на основните правила за диета (никакво ядене след 6 вечерта, 5 хранения дневно, начесто по малко, намаляш захарта, солта и пърженото, никакъв алкохол и т.н.) ? :)
Струва ми се добър вариант да си правиш фрешчета през деня и това да бъдат, да речем, три от петте хранения, а в другите да редуваш нискомаслено мляко, салати, постни супи, немазно и непържено месо, риба, обикновени бисквити или сухари. Така и на теб ще ти бъде удобно, защото ще си приготвяш храната според продуктите, които имаш в наличност. :)