PDA

View Full Version : Моля помогнете



HapkoMaH
02-06-2011, 14:04
здравеите при мен проблема е следният направил сам сичко което мога и даденото момиче каза че неиска сериозна вруска неиска да ми разбива сърцето обаче ми каза че може да е убарвам на сякаде и когато искам за мен това е малко странно моля за помощт
Поздрави Smile Smile Smile

Luci
02-06-2011, 14:13
Най-вероятно иска да сте само приятели с привилегии хахах... при тоя отговор, който ти е дала

TheBeliever
02-06-2011, 14:14
Не те харесва и не иска да е с теб, но вниманието, което й обръщаш с това "опипване" я кара да се чувства харесвана и "готина". Детски истории. Сигурно нямате повече от 13-14 години.

HapkoMaH
02-06-2011, 14:16
съжелявам че не пиша добре но колкото мога толкова .. незнам просто е кофти ситуацията и моля за помощ защото сам много убъркан

HapkoMaH
02-06-2011, 14:20
Не те харесва и не иска да е с теб, но вниманието, което й обръщаш с това "опипване" я кара да се чувства харесвана и "готина". Детски истории. Сигурно нямате повече от 13-14 години. аз сам на 15 сега щте правя 16 тя е по малка :)

kombarka
02-06-2011, 14:24
Възползвай се тогава.

Може би е като моята философия- аз съм страшно свободолюбива и една връзка ме ограничава страшно много. I just wanna have fun, you know... :]

мамка му, звуча като к-рва 8-)

ivcheto0o
02-06-2011, 14:33
Възползвай се,пък може и да промени мнението си...

VaMpiRKaTaaa
02-06-2011, 14:39
Момичето поне ти е казало директно.
Обарвай я и се кефи. 8-)

HapkoMaH
02-06-2011, 14:44
Момичето поне ти е казало директно.
Обарвай я и се кефи. 8-) не е така когато изпитваш чуства към даден човек и тои да ти каже че можеш даго/дая убарваш чуствата ти се засилват повече :-# :-#

quexxe
02-06-2011, 14:59
Възползвай се тогава.

Може би е като моята философия- аз съм страшно свободолюбива и една връзка ме ограничава страшно много. I just wanna have fun, you know... :]

мамка му, звуча като к-рва 8-)

Какво значи к*рва? :) Свободната жена е к*рва. А тази, която си мълчи и дава на мъжете да я тъпчат е... Сгодна.

Към автора на темата - не си губи времето с нея, освен ако не искаш да се възползваш. Явно е, че е в пубертет. А пубертетът е страшно нещо. Да си прибере хормоните, хъх, едва ли. Тук, поне аз, съм безсилна да те посъветвам какво да й кажеш, тъй като тя е... В пубертет. : D

Все пак успех!

SmilezZz
02-06-2011, 16:25
Иска да сте приятели с привилегии..Тя просто сама ти е казала,че не иска сериозна връзка - така,че ти решавай какво да правиш..Или спираш да се занимаваш с нея,или си оставате приятели с привилегии.. :lol:

HapkoMaH
02-06-2011, 17:14
разбирам че казвате приятел с привилеги ама оф и аз незнам вече моля неспираите да давате мнения