PDA

View Full Version : Предложения за прически



bibss
02-06-2011, 15:25
От утре почвам 1 смяна.. :-# :-#
И искам някакви предложения за по-лесни прически, които да се правят бързо.. 8-)
(бту, как се справяте сутрин,колко време ви е достатъчно,за да си оправите коса,облекло,грим ?)

П.С: Моля без някакви нападки към мен като от сорта "ти тъпа ли си, че не можеш да си измислиш сама прическа" и др. от този род. Просто искам да се посъветвам с вас.. :)

SUNinTHEsunset
02-06-2011, 15:36
Ох напълно разбирам за какво говориш.Ако ти е чуплива косата може да я мачкаш с пяна и да я подсушаваш с дифузер,ако пък ли не вечер може да я сплетеш на 2 рибени кости и сутринта само да я разплетеш и дооформиш. А иначе за косата си отделям около 30 мин за грима 5-10 ии така,дано да съм ти дала някаква идея,макар че съм сигурна,че ги знаеш тези :D

Extremescream
02-06-2011, 15:40
Понеже се мразя с начупена коса,просто си я изправях предишната нощ.Но сутрин да стана по-рано,за да се гримирам,наконтя и тн-абсурд!
Зависи каква ти е косата,може и без прически да ходиш,ако си я харесваш естествена.

LovEsIckk
02-06-2011, 15:45
Връзвай я или я прави нещо от предишната вечер.
Сутрин за 15-20 минути се изправям и съм готова.

Pamaa
02-06-2011, 17:07
Връзвай я или я прави нещо от предишната вечер.
Сутрин за 15-20 минути се изправям и съм готова.

И аз така правя :P

anonymous708973
02-06-2011, 18:26
Аз сутрин съм супер бавна, не знам защо.
Ставам в 5.50 открай време... докато мина през банята и се облека, вече е 6.05. Изправям се до 6.20 максимум, моткам се със закуската (не знам какво правя толкова, самото ядене ми е 5 минути) и после с грима и довършителните дейности се туткам много. Преди 7 не мога да изляза от нас. 8-)

Иначе... можеш да се направиш с фолио, плитки или ролки (не препоръчвам, не е готино да спиш така) от вечерта и на сутринта да ги махнеш. Можеш да се изправяш, да слагаш лента/диадема, рибя кост, висоооока конска опашка. :)

shupishup
02-07-2011, 07:37
http://www.youtube.com/watch?v=3oxVRRDl1ww , можеш и без ластик в началото :)

DesireToFire
02-07-2011, 07:43
Ставам в 7.00. В банята до към 7.15. После се обличам и закусва. Леко може да си пооправя някой друг кичур, който не е застанал както искам с пресата за няма и 5 минути, оправям си чантата и излизам в 7.40. Всяка сутрин закъснявам, но просто по-рано не мога да стана, освен ако не трябва да уча. Така че съветът ми е да се наспиваш и примерно да си изправяш косата от вечерта или сутринта просто да я вържеш на кок/опашка. Не виждам защо ти е по-специална прическа за училище.

britzy
02-07-2011, 08:06
Амии можеш да я изправяш или да я хващаш на топка ако не ти се занимава :lol: .Може да я дооформяш с дифузер и пяна,мм може некви по-интересни опашки ,въпреки че според мен това е малко бебешко :D .Ако принципно имаш бретон можеш да го захващаш с фиба.Аз ставам в 6:04 до 6:15 съм готова с основните глупости,ям до 6:25 после до 7:00/05 коса и грим и в 7:30 тръгвам :lol:

SummerMakesMeHappy
02-07-2011, 08:58
Може да я сплетеш на рибена кост , да я намачкаш .. :)

gummybear
02-07-2011, 11:24
амм ...от скоро ползвам една много хубава и бърза прическа.Връзваш косата си настрани,ниско.Вземаш няколко малки ластичета (такива за плитки) и просто ги връзваш върху опашката като оставяш място между тях.Много мои приятелки харесаха тази прическа. :D :oops:

MeLikesPie
02-07-2011, 13:12
амм ...от скоро ползвам една много хубава и бърза прическа.Връзваш косата си настрани,ниско.Вземаш няколко малки ластичета (такива за плитки) и просто ги връзваш върху опашката като оставяш място между тях.Много мои приятелки харесаха тази прическа. :D :oops:

И аз така правя, но на две опашки, с нормални ластици и редувам бял и черен ластик 8-)

Hilary_
02-07-2011, 18:03
плитки, плитки и пак плиткииии .. обичам гии!! :grin:

blue_ice
02-07-2011, 18:32
ами аз отскоро почнах да си правя плитки :-D много добре се получава.. сплитам косата вечерта на 2 плитки(по възможност стегнати и почвам малко по отгоре), слагам малко пяна и на сутринта разплитам, хващам един кичур коса горе и го захващам с фиба и съм готова, тва става за макс 1 минута(не сресвай плитките!!! къдриците ще се развалят и ще получеш огрооомен ефект :D). А иначе аз не че нямам време, ами просто реших да намаля малко горенето с преса всяка сутрин.. :D

GreenFairy
02-07-2011, 19:28
Аз пък най-обичам рошава да ходя :D

LipSy
02-07-2011, 20:11
Можеш да я намачкаш с пяна, да я вържеш на опашка, да я оставиш пусната, да я вържеш на опашна ниско и на една страна, да си сложиш някоя др шнола (има прически с шноли, които не са за бебета и са много бързи и лесни), можеш да си сложиш диадема (зависи от диадемата). На мен ми трябват 30-40 минути за да се приготвя като цяло и да изляза от вкъщи! :) :-D :)

zoreto
02-07-2011, 20:13
ставам ,разплитам си плитката ,сресвам се и изчезвам , няма гримове, и специални неща .. това е просто училище