PDA

View Full Version : пфф е*ати тъпото



rose14
02-06-2011, 16:43
Хора помогнете ми - знам че проблемат ми ви се струва незначитилин но....за мен е ! Та искам да ви питам как да постъпя по този въпрос - с едно момче си писахме по скайп известно време (аз го познавам от преди това но бяхме на здрасти и чао) и започнахме да се харесваме и си оговорихме среща...видяхме се и след нея се харесвахме още повече - обаче един ден аз го попитах нещо за бившата му и той се вбеси и се скарахме и после ми се извиняваше и му простих и после пак се скарахме за нещо и пак се сдобрихме и той ме попита "сега харесваш ли ме по - малко" и аз казах "да" - но всъщност вече изобщо не го харесвам като гадже а той мен - да ! Та въпросът ми е как да му кажа че не го харесвам изобщо като гадже - сръдлив е и избухлив - как да му кажа без да се скараме ? :( Помогнете ми - мс предварително! :oops: :)

vanesenceto1
02-06-2011, 17:33
Емии .. кажи му, че мислиш, чее няма да се получи между вас.. к'фо толкова :D

rose14
02-06-2011, 17:54
толкова че не искам после да се разсърди и да се разфука а да си останем приятели :( но все пак благодаря че се опита да помогнеш :)

autumn666
02-07-2011, 20:38
Ем защо не пробваш да поговориш с него, кажи му, че нещата вече не са както преди и го помоли да си останете приятели. Той трябва да те разбере, ако наистина те уважава... ако наистина толкова много те харесва, успокои го, кажи, че има много момичета по света и ще попадне на правилната..Хмм не знам, аз така скъсах с бившия ми и сега сме много добри приятели :?

rose14
02-12-2011, 07:49
мерси за съвета - проработи :) поне до някъде - само дето по скайп той си продължава да ме нарича скъпа и мила и кукло (което адски ме дразни) и продължава да казва обичам те и такива :( някакви други съвети ? :(

elenka3
02-12-2011, 22:23
както и да му го кажеш той пак може да се вбеси ..
просто му кажии ..какво толкова..

rose14
02-19-2011, 10:42
казах му го направо - той за молко спря да ме прави "комплиментите си" после се опита да ме сватоса с негов приятел :D :D :D и след 2 дни продължи с "здрасти миличка....скъпа.." и т. н. :smt091 :smt091 :smt091

reoffender
02-19-2011, 10:55
Т'ва не е раздел любов, междудругото.

Greennight
02-19-2011, 10:57
Т'ва не е раздел любов, междудругото.