PDA

View Full Version : ..



sCreamerr
02-06-2011, 16:35
... дотук с тази тема.. искам да бъде заключена...

Няма да правя повече тази глупост да споделя в тоя форум..

Които не вярват много им здраве.

SmilezZz
02-06-2011, 16:42
Охх,много съжалявам за случилото се..Моите съболезнования и бъди силна..Не се предавай..В живота те чакат и хубави моменти,стига да не се предадеш сега..
Знам,че ти е доста трудно,но трябва да го преживееш..Млада си,отвори нова страница в живота си..Вярвай в себе си и в това,че всичките ти любими хора те гледат от някъде и са до тебе,нищо че не ги виждаш..Нали не би искала да те видят съсипана.. ((:
Няма какво да правиш,трябва да бъдеш силна и да посрещнеш всичко това.

П.С - Самоубийството не е НИКАКВО решение..Точно след това ще дойдат проблемите..

quexxe
02-06-2011, 16:54
Моля те, не позволявай мъката да те убие! Съчувствам ти, моля те, дай скайп-а си, искам да поговорим! Моите съболезнования! Но самоубийството не е решение!

Понякога е трудно, невъобразимо трудно, непоносимо! Моля те, искам да ти помогна, дай нещо за връзка с теб. Повярвай ми, всичко ще се нареди, в момента ти го казва най - големият песимист във форума! Позволи да ти помогна.

jump897
02-06-2011, 16:59
Ей,слънчице.. не се отчайвай!Бъди много силна, можеш го..Съболезнования за случилото се,НО!! все пак имаш баба,споделяш мъката..Това последното го забрави.Опитай да е отърсиш от всичко,представи си че се раждаш наново,учи колкото можеш и много важно !! Излизай с ХОРА,С КОИТО ТИ Е ЗАБАВНО,МАКАР И обстоятелствата..живей с мисълта, че си се примирила такова трудно нещо,и тогава животът ти ще бъде подобрен значително.Ще успееш да се справиш..А справиш ли се..няма какво да те спре и ще те очаква голямо бъдеще..Виж например,много хора са останали сираци като малки..Ама и много са станали велики..ОТЪРСИ СЕ .. ии най-добре си намери ново гадже,или пък сподели абсолютно всичката ти мъка на най-добрият приятел,това със сигурност ще те облекчи!А гаджето гледай да е добро..най-вече добро. тогава то ще може да ти помогне,да те приюти или пък.. не знамм сети се сама ..Не се отказвай,продължавай смело напред..Знай, че всички , които си обичала , а загубила, ще те гледат, макар невидими за теб, и ще се радват за успеха ти..А те вече се радват,щом се превъзмогнала това досега, те са щастливи..живей с тая мисъл.А и искай от приятелите да те имат за нормална и да не те съжаляват!
..и наистина продължавай да радваш навред!Самоубийството ще тежи на всички твои близки, баба ти и приятели, които ти си мислиш че нямаш.. имаш ги ..Успех! :) :)

umri
02-06-2011, 16:59
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=8301243&highlight=#8301243 Тая тема твоя ли е? Надявам се само тази тема да не е еба*ка, защото това са наистина сериозни неща.

Ако е истина - моите саболезнования. Няма човек в тоя форум и едва ли на света, който може да те накара да се чувстваш по-добре в момента. Единственият ми съвет е да не се самоубиваш. Няма да е все така.

sCreamerr
02-06-2011, 17:09
...

quexxe
02-06-2011, 17:10
Ако е истина - моите саболезнования. Няма човек в тоя форум и едва ли на света, който може да те накара да се чувстваш по-добре в момента. Единственият ми съвет е да не се самоубиваш. Няма да е все така.

Не съм напълно съгласна с това, което пишеш.

Когато човек е депресиран или просто му е криво, му олеква доста, когато някой го гушне / целуне (каза че нямало никой на този свят) или просто го предразположи към разговор, укаже му подкрепа. : )

Един общ чат, ако има навити, да й помогнем малко макар и от разстояние. Бъдете малко човечни зад тези монитори! Интернет културата за жалост е такава - тарикатска, нереална.

Разбира се, съфорумника ни е донякъде прав. Това не го отричам. Но ще ти стане по - леко, ако споделиш и чуеш как на някой му "пука" (по принцип отбягвам жаргона, затова са кавичките) за теб! Аз съм с теб! И ще бъда!

ivcheto0o
02-06-2011, 17:15
Миличка,моите съболезнования.Наистина си преживчла много тежки неща,но не се предавай щастието ще дойде и при теб и ще го оцениш наистина.Самоубийството не е решение на проблемите,помисли за баба си как ще преживее след дъщерч си да загуби и теб.Излизай с приятелите си,те ще ти бъдат подкрепа.Искрено ти пожелавам живота ти да се промени и да ти покаже хубавите си страни.

jump897
02-06-2011, 17:22
за общият чат-съгласен акот трябва скайп давам ..БРАВО на създателката н темата.. сама каза , че ще се стегне..пък ти си на 19.. достатъчно си голяма за да се държиш здраво

GLaDOS
02-06-2011, 17:51
Съболезнования ...

Съжалявам много за случилото ти се ,но прочетох нещо за сестра ?
Щом имаш сестра -помисли за нея ,ти си по-голяма все пак ,трябва да си силна ! Подкрепяйте се взаймно и всичко с времето ще се оправи !
....а самоубийството не е никакво решение ...

AniBG
02-06-2011, 18:27
Съболезнования за случилото се, наистина е много тежко това, което си преживяла... Мога да ти кажа, че самоубийството ИЗОБЩО НЕ е решение в този момент! Я си помисли за сестра си, на нея какво и е, ако загуби и теб какво ще прави - и тя ли да постъпи като теб... :?

П.П. - Все още нещо ме съмнява... Дори и най-грешният човек, роден от Сатъната няма такава съдба - единия умрял от рак, другия от катастрофа... Малко преувеличено ми се струва, просто на един човек това да се случи е невъзможно, поне така мисля де! :( Не го приемай лично, просто не ти вярвам на 100% на това, което ти твърдиш... :?

Kalliaa
02-06-2011, 18:53
Съболезнования за случилото се, наистина е много тежко това, което си преживяла... Мога да ти кажа, че самоубийството ИЗОБЩО НЕ е решение в този момент! Я си помисли за сестра си, на нея какво и е, ако загуби и теб какво ще прави - и тя ли да постъпи като теб... :?

П.П. - Все още нещо ме съмнява... Дори и най-грешният човек, роден от Сатъната няма такава съдба - единия умрял от рак, другия от катастрофа... Малко преувеличено ми се струва, просто на един човек това да се случи е невъзможно, поне така мисля де! :( Не го приемай лично, просто не ти вярвам на 100% на това, което ти твърдиш... :?
Права е..

kombarka
02-06-2011, 18:59
Не искам да се повтарям.. Моите съболезнования, дръж се. Всичко ще се оправи рано или късно. :)

Ако имаш нужда да споделиш, аз съм винаги на линия. Наистина. :)

ledenakrasota
02-06-2011, 19:04
Мойте съболезнования,също!


Те те обичат и заради тях трябва да живееш 3-но повече.Защото те със сигурност,ако бяха до теб биха ти го казали! Преживявала съм нещо подобно,но нямам думи за съдбата ти.Знам,че не можем да си представим болката ти.Но се бори,заради тях!

От теб биха искали да живееш заради тях.Те винаги ще бъдат до теб,в твоето сърце,в спомените. И от горе те наблюдават и ти пращат много любов! :)

С времето ще се съвземеш,но не се предавай! :)

Biiiitch
02-06-2011, 21:02
Моите съболезнования! :(
Съгласна съм, че в момента преживяваш много тежък момент, и имаш чувството че нищо не е наред, обаче да знаеш, че не е така. Хората са казали "всяко зло за добро". Ще дойде момент/човек в живота ти, който ще ти помогне, или ще те зарадва. Това, че не си с любимите си хора, не означава, че трябва да прекратиш живота си. Напротив, означава че трябва да станеш по-силна, и да се грижиш за сестричката си, която има най-голяма нужда от теб сега, и да направиш всичко възможно да сте заедно.

Всичко ще е наред, само не се предавай! :-)

П.С. Прочети "Пътят на душите". Би ти помогнало да превъзмогнеш загубата. :)

krissy7
02-06-2011, 21:08
И моите съболезнования...
Моля те ,не позволявай на емоциите ти да решават вместо теб!! Сигурно се чувсваш повече от ужасно ,но това НЕ е решенито! Посъветвай се със специалист , може би ще помогне до някаква степен.Не е лесно ,но самоубийството не е начина просто :? . Пожелавам ти късмет в живота , сигурна съм , че ще намериш своята любов и ще бъдеш щастлива , просто имай търпение.

cherinka
02-06-2011, 21:13
Защото те със сигурност,ако бяха до теб биха ти го казали!
Те пак са до нея. Дори не и на този свят.

kuklichka_bg
02-06-2011, 22:53
според мен темата е ебавка...но дано не е защото са супер сериозни нещата..

gegata15
02-06-2011, 22:58
според мен темата е ебавка...но дано не е защото са супер сериозни нещата..

на същото мнение съм

LoveYou95
02-07-2011, 05:43
според мен темата е ебавка...но дано не е защото са супер сериозни нещата..

на същото мнение съм

+1

Много грозно и долно ще е ако е лъжа..
В противен случей, първо съболезнования и второ- АБСУРД Е ДА НАРИЧАШ СЕБЕ СИ ОПАДЪК! Това че близките ти са позчинали, не значи че и ти трябва да го правиш!

frozendeath
02-07-2011, 05:53
Защо й е да лъже за такива неща? Това е сериозно, а да се шегуваш така........

SmilezZz
02-07-2011, 06:08
Защо й е да лъже за такива неща? Това е сериозно, а да се шегуваш така........Някои хора просто търсят вниманието и правят всичко възможно,за да са център на вниманието..Честно казано се надявам темата да е ебавка,защото тези неща наистина са супер сериозни..

kristal3
02-07-2011, 11:14
Моите съболезнования!
Всички тук знаем,че ти е трудно, но аз те моля да не се отказваш. Ти си длъжна да продължиш, това е твоята мисия в живота. Не можеш просто ей така да се откажеш от всичко. Поплачи, излей цялата мъка наведнъж и после спри. Това е твоят живот и каквото и да правиш нищо няма да се промени. Вдигни глава, продължи по пътя. Вдигни ръка и на поредния житейски удар и не му позволявай да те уцели. Искай, мечтай, надявай се! Ти имаш бъдеще, повярвай ми. Трябва да се съгласиш с живота. Не си посягай.. по този начин изпреварваш живота, съдбата. Но те рано или късно ще те настигнат отново. Излез навън, погледни синьото небе, следи с поглед птичките, загледай се в слънцето. Ето това е животът на едно младо, красиво, умно момиче, ето това е твоят живот. Не пропускай възможността да живееш, недей! Бъди силна, вярвай, моли се! И най-вече бъди сигурна в себе си. Вярвай си. Порадвай се на природата, вдишай от красивата страна на живота. Обичай и позволи да те обичат. Мечтай, един ден да постигнеш целите си и ще успееш. Помисли и за сестричката си. Ами тя?! Малка е, също е изгубила най-свидното си. Ти си тази, която трябва да и покаже, че е нужна сила и увереност. Трудно е, наистина е трудно да живееш така, но ако искаш защо да не опиташ поне веднъж да вдигнеш глава? Защо не видиш красивото у твоя свят и не му се порадваш? Направи го. Ще се справиш. :)))

kikatta
02-07-2011, 15:14
Мойте съболезнования.. ;[[[[[

Никога не трябва да губиш желание за живот.. какво като са починали ти не си все пак.. живей за тях.. все някога щастието ще дойде и при тебе просто го изчакай.. незнам какво ти е изобщо даже но самоубииството не е никакво решение.. а и имаш роднини който много те обичат .. и не искат да загубят и теб.. ако не за себе си направи го заради тях и се стегни малко.. ;//

Deni9688
02-07-2011, 16:41
спокойно всичко ще се нареди на всеки се случва нещо гадно и нещо хубаво в живота и аз си имам белези за цял живот дето никой друг ги няма ама ето ме още съм жива ..... знам колко ти е гадно,но не се предавай скоро ще ти се случи нещо хубаво ще видиш :) след всяко лошо нещо идва доброто :)

jeni4kata
02-07-2011, 16:50
Мойте съболезнования!Знам че каквото и да кажем или да напишем няма да ти олекне много.Болката е огромна,нестихваща.Но понякога такъв е живота.Трябва да си силна и да се бориш.Не мисли за самоубийство-това не е решение !!! Ако имаш нужда аз съм насреща!

MiChKoO
02-07-2011, 16:53
доколкото разбрах от темата на сестра ти сте от Търговище аз също съм от там ии тук починали от грипа няма......
Но да приемем че е истина ..
НЯма думи които могат да ти помогнат или да успокоят мъката ти .. всичко зависи от теб ..
п.с. Ако темата е еб*вка се спри ! Защото по света има хора които наистина го изживяват !

BloomF
02-07-2011, 17:19
Въпреки сериозността на темата, силно се надявам да е ебавка!! Не бих пожелала такава съдба и на най - големия си враг!

AniBG
02-07-2011, 17:27
Защо й е да лъже за такива неща? Това е сериозно, а да се шегуваш така........
Както казаха и преди мен - някои хора просто търсят внимание! И според мен е абсурд майка ти да е била болна от рак, баща ти да е починал от катастрофа и тн и тн... :? Само за кучето и липсва... Но както казах и преди това - дори човек с най-лошата съдба на света просто НЯМА как да има такова бъдеще... :? То си има бездомни по улиците, които нямат пари и храна пък семействата им са цели... :lol:

MiMcHeToOo
02-07-2011, 18:05
За всички, които казаха, че такава съдба не била възможна - възможна е, напротив. Със собствените си очи съм го видяла, случи се на една моя приятелка. И двамата и родители умряха в ръцете и от рак и то един след друг. Какви глупости говорите изобщо? Не било възможно. Дано да не ви идва до главата.

Авторке, моите съболезнования и от мен. Надявам се да преодолееш мъката.

П.П. - Съфорумници, ако темата е шега, недейте да съдите. В такъв случай има кой да съди и то по-жестоко от нас.

sCreamerr
02-07-2011, 20:26
доколкото разбрах от темата на сестра ти сте от Търговище аз също съм от там ии тук починали от грипа няма......
Но да приемем че е истина ..
НЯма думи които могат да ти помогнат или да успокоят мъката ти .. всичко зависи от теб ..
п.с. Ако темата е еб*вка се спри ! Защото по света има хора които наистина го изживяват !

Боже защо да лъжа.. Как ще се еб*вам за такова нещо... А и гаджето ми не беше от моя град... Беше връзка от разстояние, а и не беше много дълга за жалост :-# ...

И съвсем възможно си е това с родителите ми ... то не е било ден след ден, а има месеци разстояние...

Тъкмо ми става по-хубаво, по-спокойно, че на някой му пука за мен и като ми кажат, че лъжа.. :? Не е истина просто... Като, че ли на вас да ви се случи и аз да ви кажа същото .. Как ще се шегувам с най-скъпото си... Не не нямам думи.. И все пак благодаря чувствам се малко по-добре.. Успявам да изляза сама и да седна на 1 пейка и да си мисля на спокойствие.. понеже поне е хубаво времето...


Все някога ще се оправя.. Цял живот ще ми тежи това на сърцето.. и тези едни след други ужасни събития, НО ... така ще е нищо не мога да променя... :-# :-#

jimei
02-07-2011, 21:02
Самоубийството е твърде егоистично. Показва, че не мислиш нито за баба си, нито за сестра си, нито за приятелките си. Ако още имаш такива мисли, по-добре наистина стегни и ги разкарай. Баба ти е загубила дъщеря, искаш да загуби и внучка? Сестра ти да расте без никаква подкрепа? Не бива така.

Не те нападам, просто се опитвам да ти махна гадните мисли.

Аз лично ти вярвам. Не мисля, че някой би се ебавал с такова сериозно нещо. Особено пък в Тийнпроблем. Няма никакъв смисъл.

DNA
02-07-2011, 23:15
Ако още не си се самоубила е добре да ми прочетеш коментара.

Спри да се самосъжеляваш, стига плака и спри да обмисляш
САМОантентатите си. То е ясно, щом да ги пишеш тея работи във форума, значи си с разбита психика. Сигурно вече си се уверила, че господ няма. Знаем, че ти е трудно в момента, но съм сигурен, че имаш собствени мечти и цели, не позволявай на никой да ти ги отнеме. Живей за хората, които все още имаш и тепърва ще срещнеш в живота.

xinfamous
02-07-2011, 23:41
пyткa майна баща ми почина от същото нещо за което ти ЛЪЖЕШ! Пожелавам ти от сърце да ти се случи всичко това което си измисляш ! който повярва и за секунда на тази тема е пълен олигофрен!